Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


>>TUNINGOWISKO 2009 WROCŁAW<<


Rafałs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Haha tak! to ja! Ten w zielonej polówce na rzutniku :mrgreen: Hehe można powiedzieć ze byłem tam z Wami! Albo tak Wam mnie brakowało że postanowiliście mnie sobie wyświetlić :P

powspominało się trochę teraz czekam na Nyse :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Albo tak Wam mnie brakowało że postanowiliście mnie sobie wyświetlić

Hehe cos w tym jest co mówisz :lol: :drunk:

Mordulec a kiedy zrobisz filmik ? ja wiem że to jest dużo roboty i czekasz na fotki od wszystkich, ale juz sie doczekac nie moge jak i pewnie cala reszta obecnych...

Chwile potrwa zanim to zmontuje , narazie zbieram materiał , wiec kto ma zdjecia

filmiki to prosze przesyłac do mnie na maila mord@go2.pl .

Dostałem juz zdjecia od Foresta , Mariusza i dzisiaj odebrałem płytke od 5oul'a

wiec powoli materiału przybywa , postaram sie do konca tygodnia cos z tego

poskładac :wink:

a jeszcze jedno kierownik sklejaj cos jakis klipik bo musze to zobaczyc he he he problem jakis

Sliwa wierz mi ze jest sporo na kamerce Twoich nocnych solówek mozesz na luzie

startowac jednocześnie w "jak oni śpiewają" i "ju ken dens" :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
pocykałem sporo fot, ale kompletnie nie mam czasu się z nimi wygrzebać :)

Mordulec, masz gdzieś jakieś ftp na które bym mógł zrzut zrobić? Jakie rozmiar fotek Ci pasuje?

Filmy są mov, quick time 640x480 i zajmują 200-300mb... konwertować na coś?

Borsuk , wrzucaj foty jak lecą ja to przesortuje , rozmiar obojetny.

Z ftp to chwilowo lipa ale jak cos to wrzuc na :

http://wyslijto.pl/

albo

http://sendspace.com/

jesli chodzi o filmiki moga byc mov nie musisz konwertowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto pierwsze odezwy po waszym sobotnim letetettetette o 22:00 komentarze na youtube:

"Banda idiotów jeżdżąca alejkami (przyp. odnosi sie do DR SZU i SMOK )wśród tłumów ludzi i zakłucająca spokój brakiem kata czy tłumika. Istny debilizm- tak samo Maxibimmer w nocy z soboty na niedziele!! Szkoda że w niedziele nie przejeżdżał koło nas bo miałem kamienie dla niego :D Pozdro dla ludzi którzy potrafili normalnie sie bawić :D"

to ja sie pytam.....po kiego jezdzi sie na zloty ?? zeby o 22 klasc sie spac i delektowac cykanie swierszczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Banda idiotów jeżdżąca alejkami (przyp. odnosi sie do DR SZU i SMOK )wśród tłumów ludzi i zakłucająca spokój brakiem kata czy tłumika
Pozdro dla ludzi którzy potrafili normalnie sie bawić

Buehehe a co to był zlot emerytów i rencistów , ze każdy po dobranocce poszedł

spać :?: :lol: :lol: :lol: My poczekaliśmy do teleranka :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo Maxibimmer w nocy z soboty na niedziele!! Szkoda że w niedziele nie przejeżdżał koło nas bo miałem kamienie dla niego

No i wystarczy żeby w mój samochód jakiś kamień trafił... chyba nie potrzeba komentarza co by się stało i jak duży problem miałby chirurg z poskładaniem gościa do kupy.... a tak na poważnie to czego on się spodziewał??? że bedziemy radia maryja słuchać i dziesiątki różańca odmawiać??? Tutaj nasówa mi się tekst ze Shreka... "krowy doić!!!"

Co zrobić, jeszcze nie narodził się ten, który wszystkich by zadowolił. Następnym razem polecam "koledze" pozostać w domu i "normalnie się bawić"... niech mu bozia w dzieciach wynagrodzi a ziemia lekką będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o DR.SZU czy Smoka który sprofanował piękne e30 przyklejeniem z tyłu Mazdy to powiem szczerze,że mi samemu działali na nerwy.Ale koleżka który sapie bo Maxbimmer w nocy zapoczątkował akcję awaryjne+odcięcie...no cóż...może był pierwszy raz i nie wie,że to juz tradycja.Pewnie nie zauważył też,że akcję podłapali inni i właściciwie całe Tuningowisko przez kilkanaście minut robiło to samo.Przemawia przez niego być może również smutek i rozczarowanie,że na naszym sektorze był DJ,strobo,balety,ekran i klipy a po bokach cisza,spokój,zero pomysłu na zabawę... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem... jak się bawić to bawić a nie jakieś tam coś tam :drunk: Maxbimmer górą!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: następnym razem łetetete co godzinę happy_bmw tylko co się tak wszyscy czepili tej 22:00? to tego o 0:00 już nie słyszeli?? :drunk: za mało pijani jeszcze wtedy byli, heheh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Jeśli chodzi o DR.SZU czy Smoka który sprofanował piękne e30 przyklejeniem z tyłu Mazdy to powiem szczerze,że mi samemu działali na nerwy.

Bez przesady w toruniu takie dzwieki sa na porzadku dziennym i nikt nie robi z tego

powodu sensacji , tam odcinka trwa pełne 24h i rozwiazanie jest proste jesli ktos chce

sie wyspać to pomylił imprezy raczej powinien sie wybrac na jakis zlot szachistów

albo filatelistów :lol:

Poza tym wiadomoze jak na wiekszosci zlotów , najlepsza impreza zaczyna sie w nocy

czyli klasyczne After Party , u nas zaczeło sie zaraz po zakonczeniu przez organizatora

pierwszego dnia imprezy czyli po 18tej a skonczyło kolo 4 z kawałkiem rano :drunk:

Pewnie nie zauważył też,że akcję podłapali inni i właściciwie całe Tuningowisko przez kilkanaście minut robiło to samo.

No i to wlasnie było piekne , rózne kluby rózne auta a jakos wszyscy potrafili sie

dołaczyc do naszej odcinki , gadałem pozniej z jednym z organizatorów bo

przyszedł na nasz sektor w czasie odcinki i mowil ze az sobie filmik nagrał na tel

bo takiego pospolitego ruszenia dawno nie widział :lol: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to po prostu ZAZDROŚĆ przez kogoś przemawia, że nie potrafi się tak bawić jak my... :lol:

szkoda mi takich ludzi <bmw_4> ale jaki był by świat bez idiotów? -nudny...

[ Dodano: 9 Czerwiec 09, 10:49 ]

dużo osób prosiło mnie o podanie nazwy danego utworu (kto mnie prosił to wie o co chodzi)

:lol: :lol: :lol: :lol:

tegan and sara

back in your head

tiesto rmx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zazdrość tylko głupota, chęć zwrócenia na siebie uwagi, tyle.

Co do łetetete to tak sie zarzekałam, że nie bede krzywdzić mojego maleństwa :P a tu przyszło kolejne piwo + 22, później 00 i sie zaczeło :twisted: skończyło sie na próbie strzelania z zapłonu i ochydną plamą pod wydechem :oops: :D

Całe tuningowisko mogło być lepsze, ale nadrobiliśmy własnym klimatem bmw_beer <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wam nowości nie powiem zazdrość to jest ten powód dla którego sie obraża MAXBIMMERA a to dlatego, że jak się ktoś "Pizd.. urodził to kanarkiem nie zdechnie" a ja to tym Łetetete.... tak silnik przedmuchałem że ja wsiadłem do niego w poniedziałek to fury nie poznaje Dzieki wszystkim za impreze i do zobaczenia w NYSIE liczę na frekfencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe info:

ZNALAZŁEM KRZESEŁKO ROZKŁADANE KOLORU ZIELONEGO

właściciela proszę o kontakt z piwkiem bmw_beer

A ja szukam mojego czerwonego taboretu bo gdzieś zaginął.Za to w lapku znalazłem płytkę ze spotami.Do odebrania w Nysie bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...