Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


>>TUNINGOWISKO 2009 WROCŁAW<<


Rafałs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra to ja pytanie mam :mrgreen: czy "klubowicz" to każdy na naszej liście czy wybrańcy? :P

Chodzi mi o KLUBOWICZÓW a nie uczestników forum ...

A atrakcje będą nie małe...

Dzisiaj doszła jeszcze jedna niespodzianka :wink:

[ Dodano: 5 Czerwiec 09, 10:19 ]

sprostowanie:

Każdy klubowicz płaci za siebie przy wjeździe i potem się rozliczymy.... (tak bedzie lepiej i prościej) :wink:

Jak cos to jestem pod telefonem bo do internetu juz dostępu miec nie będę...

785476571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze ważną informacje

Jako że chcemy wjechać w kolumnie którą bede prowadzić potrzebuje trzech ochotników którzy zablokują 3 skrzyżowania przez które będziemy jechać do wjazdu.

2 ronda i jedno skrzyżowanie wjerzdzamy z podporządkowanej wiec jaęli chcemy wjechać kolumną trzeba je zablokować.

ale o tym jeszcze bede mówić jutro jak sie spotkamy.

do jutra <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze ważną informacje

Jako że chcemy wjechać w kolumnie którą bede prowadzić potrzebuje trzech ochotników którzy zablokują 3 skrzyżowania przez które będziemy jechać do wjazdu.

2 ronda i jedno skrzyżowanie wjerzdzamy z podporządkowanej wiec jaęli chcemy wjechać kolumną trzeba je zablokować.

ale o tym jeszcze bede mówić jutro jak sie spotkamy.

do jutra <bmw_2>

Jak to planuesz zrobić - do zatarasowania trzech pasów ronda między bielanami a auchanem trzeba więcej niż jedno auto w poprzek. To drugie rondo to bez problemu.

Proponuję kamizelki odblaskowe - osoby blokujace stają autami w poprzek i zakładają kamizelki to powinno zapobiec jakimś głupim trąbieniom czy próbom ominięcia blokad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kamizelki odblaskowe - osoby blokujace stają autami w poprzek i zakładają kamizelki to powinno zapobiec jakimś głupim trąbieniom czy próbom ominięcia blokad.

można i tak

chyba każdy z nas ma kamizelke w samochodzie :wink:

[ Dodano: 5 Czerwiec 09, 20:47 ]

A mnie nie bedzie a znam Wroclaw i chce tam byc... FAK!!

Jarek szkołą nie zając nie ucieknie, pucuj fure i dawaj z nami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było syto.Ekipa jak zwykle bawiła się super,pogoda była OK,nawet dobrze,że nie grzało słońce.Dzięki dla Rafałsa za organizację i naprawe powłoki lakierniczej,te środki naprawdę dają radę.Ciotce i Palkoszowi dziękuję za kamping a całej reszcie za super atmosferę i zabawę. bmw_beer :drunk: :gril: Mamy sporo zdjęc ale nie będę ich tu wrzucał by nie robic bałaganu.Powysyłam je Mordulcowi na email.Do nowych kolegów i koleżanek - jak się spotykamy to śmiało podchodzic i siadac z nami,nie trzymac się na uboczu,my naprawdę nie gryziemy :mrgreen: Na początku stoliki porozstawiały się osobno ale później je połączyliśmy i było OK.Pozdrawiam wszystkich i do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero na chatę dotarłem:D masakra... zmęczony ale było SUPER !!!!!:D ekipa pierwsza klasa... najwiekszy sektor... impreza nocna również udana po za małymi incydentami sąsiadów z nami ale wszystko sie dobrze skończyło:D Czekam n a kolejna impreze w udziałem naszego klubu:D <bmw_3> <bmw_3> <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu!!! poprostu było TŁUSTO !!! :D:D:D szczególnie nocna imprezka i miny ochroniarzy jak zaczęliśmy ryczeć, bezcenne. Latali jak poparzeni i nie wiedzieli co się dzieje :mrgreen: <bmw_1> .

Dzięki wszystkim za zajefajnie spędzony czas i już nie mogę doczekać się następnego spotu <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...