Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nowa wersja strony Maxbimmer.pl


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa wersja strony maxbimmera będzie pomalutku opracowywana.

Proszę o wpisywanie w tym temacie na forum wszelkich nieprawidłowości w działaniu strony, błędy w tłumaczeniu, nowe pomysłu , wszelkie uwagi zostaną rozpatrzone. Ogromna też prośba dla wszystkich uczestników spotów, spotkań podawajcie dokładne daty zdjęć z galerii tak żebym mógł właściwie umieścić je na stronie, obecnie dużo zmyślałem.

Kilka uwag o nowej stronie:

1. Żeby komentować nie musicie być zarejestrowani, rejestracja jest niezależna od rejestracji z forum. Komentarze są moderowane i muszą swoje odczekać w kolejce ;)

2. Strona jest w dalszym ciągu uzupełniana i aktualizowana, mam nadziej, że wkrótce na stronie będą wszystkie nasze klipy i galerie.

3.Nie wszystkie linki na górze strony działają.

Bardzo dziękuje wszystkim, w imieniu swoim i innych, za pomoc w budowie/opracowaniu strony tym którzy w niej brali(biorą) udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1280x800 i po bokach jest jeszcze zapasu nic nie trzeba przewijac :wink:

Dałem na tą rozdzielczość i nie podoba mi się bo wszystko takie ściśnięte, jestem już przyzwyczajony to małego rozciągnięcia (bo mam tak na monitorze i na tv :P ).

Na tej o ja mam to mam do przewinięcia jakieś 3cm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem węższą wersję stronki. Teraz powinno działać bez przesuwania przy rozdzielczości 1024 i wyższej. Może graficznie nie powala, ale tymczasem może być, się dopracuje. Dodałem 54 galerie i zostało mi jeszcze 10 do przeniesienia, nie mówiąc już o klipach z działu download, które pojawią się następne. Potem przyjdzie czas na poprawianie graficzne itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tematem mam małe pytanko czy dało by rede zmienić chociaz forum pod kolor nowej stronki :?: :?: :?:

Parę lat temu był przerabiany temat ciemnego forum, było dość negatywne przyjęcie. Forum nie będzie zmieniane, może w przyszłości zmienimy wygląd stronki do forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...