Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[OPOLE] VI ZLOT BMW + 1/4 mili


mietekm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Forest, Gratulacje bmw_beer wiedziałem, że puchar będzie Twój. Znów się świetnie bawiłem, pogoda dopisała... opaliłem się tak, że jeśli kręciliby 2 część "Ostatni Mohokanin" to mam główną role :PRafcik, i Ciotka również gratuluje <bmw_1> Już niedługo tuningowisko a tam <bmw_3> :gril: :party: bmw_beer :drunk: Już nie mogę się doczekać :) Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje Forest bmw_beer

co do samego zlotu rewelacji nie było, jeżeli ktoś nie chciał oglądać 1/4, to w sumie nic innego nie było do zaoferowania, no w sumie wielki show robily samochody RC

minusem było jeszcze to że mimo iż był to zlot BMW na płycie stały rożne marki, a gdy organizator zwrócił komuś uwage, że to zlot BMW to dostał zjebki, że jak to płaci się 20 pln to na trawie trzeba stać ? co do samej opłaty wjazdowej też wielka zagadka bo jedni płacili inni nie ? hmm...

aha i na terenie nie mogłem znaleźć anie jednego kosza na śmieci :)

jedyne co nie zawiodło to ekipa Maxbimmera :drunk:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze jakie ladne zdjecia....nie zapomne tego wyjazdu jeszcze przez jakis tydzien... a dlaczego to chyba na zdjeciach widac :) FOREST gratuluję! <bmw_2> faktycznie trochę zły moment wybraliśmy żeby się zebrać :? hmmm...impreza.... troszkę przereklamowana chyba.... ale fajnie że zaliczyliśmy kolejny zlocik :mrgreen:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki wyniku :D mam nadzieje ze bedziemy mieli opcje stanac bo na zawodach w czechach mialem 15.640:D a to bylo jak mialemD: 200km :D z checia bym sie sprawdzil mam nadzieje ze bedzie dane:D czas ktory podales to czas et czy et+rt daj znac i dzienks za mila pogawedke dozo wkrotce:D

Nie ma sprawy,możemy się pobawic.Pozdrawiam <bmw_2>

Nie mam pojęcia co to et,et+rt :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minusem było jeszcze to że mimo iż był to zlot BMW na płycie stały rożne marki, a gdy organizator zwrócił komuś uwage, że to zlot BMW to dostał zjebki, że jak to płaci się 20 pln to na trawie trzeba stać ?

Ten koleś co się wydzierał, pokazał swój poziom (lub jego brak) i tyle. Niech kupi sobie samochód (czytaj <bmw>), a nie opla... i będzie po problemie.

Z drugiej strony może lepiej, że nie ma beemki bo byłby kolejnym, który złą opinie wyrabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...