Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Heh wymiana sprzegła w M60B30 - z przygodami


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Sachs: 590 PLN brutto (kompletny)

Koło LUK: 1400 ;)

łącznie 1990 brutto ;) czyli niewiele więcej niż samo koło ;)

Daje do myślenia... sam nie wiem co mam teraz zrobić bo od początku kariery z BMW marzyłem i dalej marze o e36 Coupe - a nie chce sprzedać wadliwego auta komuś.

W sumie jak bym poodkładał $ to bym to jeszcze wymienił, ale siana już raczej nie odzyskam więc wypadało by auto zostawić ehhh :P

Bo widzisz..... między Bogiem a prawdą... to powiem tak... ja jestem zboczeniec perfekcjonista jeśli chodzi o auto :)

Na twoim miejscu polecam coś dużo mniej bolesnego ;)))

wymiana samego łożyska sprzęgła i sprawdzenie reszty

poza tym.... prawdopodobnie moja tarcza będzie cacy.... docisk raczej (choć jaj sobie uciąć nie dam - też)

Daj znaka co i jak planujesz... bo ja mam w sumie rozebrane 1 kompletne sprzęgło od 328i (pasuje do 323ti również) i drugie będę miał dzisiaj... w razie czego mogę Ci załatwić z rabatem łożysko sachsa albo luka.

edit: a tak na marginesie... to skrzynię to ja akurat z innego powodu wymieniam - trafiła się idealna używka, więc... co tu dużo gadać: moja świrowała czasami, poza tym miała urypaną jedną łapę co też na komfort mój i jej pracy nie wpływało a poza tym chyba powoli aczkolwiek skutecznie siadał w niej jeden z synchronizatorów

W razie czego stara skrzynia mi zostaje również, bo nie mam zamiaru jej wywalać, żeby potem szukać jakiejś dupereli - patrz priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec, takie pytanko poza tematem, patrzyłes jak twoje M60 chodzi bez wydechu, ja robiłem podobna operacje i nie omieszkałem sprawdzic i pojeździc tak chwilę, mozna się zakochać, mam filmik jak by co. :D

cholera... ja też się zakochałem, nie tylko M60 tak chodzi... :D ale coś pięknego :) i ten ogień z silnika ;D

No ale.. tak jeździć za długo nie można bo sprzęgło kaput ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Mordulec, takie pytanko poza tematem, patrzyłes jak twoje M60 chodzi bez wydechu, ja robiłem podobna operacje i nie omieszkałem sprawdzic i pojeździc tak chwilę, mozna się zakochać, mam filmik jak by co. :D

Heh swojej nie sprawdzałem bo szczerze to nie bylo zbytnio czasu na takie zabawy

boe niestety przez ten "dziwny" kpl sprzegła wymiana z jednego dnia przedłużyła sie

do dwóch i nie chciałem juz wiecej zajmować miejsca na podnosniku .... ale wiem

jak chodzi M60 na "krótkim" wydechu dzwiek kosmiczny tyle ze wkrecając do odcinki

to mozna ogłuchnąc .... ale brzmi rewelacyjnie prawie jak jakis muscle car :mrgreen:

Jak masz filmik to zapodaj chetnie zobacze/usłysze bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie dostac ostrzeżenia,bo zaczynami pisac nie na temat zainteresowanych odsyłam do dziłau przedstaw się gdzie filmik bedzie umieszczony na ostniej stronie ;)

http://www.forum.maxbimmer.pl/topics16/moja-nowa-pereleczka-vt8216.htm#73375

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...