Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


ORSZAK WESELNY BMW MŁODA&FOREST


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ do naszego ślubu został tylko miesiąc serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcą być z nami w tym dniu i stworzyć tzw. "orszak weselny BMW".Ślub odbędzie się 8 sierpnia w Polkowicach o godz.16.00 w kościele Św.Michała Archanioła przy rynku (bardzo blisko Aquaparku i trasy Lubin-Zielona Góra).Więcej szczegółów zostanie podanych pod koniec lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

My będziemy :) 8 sierpnia pasuje nam idelanie, gdyż wesela mamy 1 i 22 sierpnia :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Super,więc nie będziemy sami <bmw_2> uklon_bmw

Lista :

1.Pola @ Mordulec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ludziska pozostało trochęponad tydzień, konkretniejsze dane co gdzie i o której napiszemy po weekendzie:

1.Pola @ Mordulec

2.Alaszi

3.mariusz13

4. Kosowo też wpadnie

5. Brzoza&Ania nas tam nie może zabraknąć:)

6. Śliwa

7. Dawid&Marlena

8. Rafałs ( będę nad jeziorem w sławie ale wpadnę !!! - mam blisko )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałs i Alaszi odpada...

1. Pola @ Mordulec

2. mariusz13

3. Kosowo też wpadnie :D

4. Brzoza&Ania nas tam nie może zabraknąć:)

5. Śliwa

6. Dawid&Marlena

7. Forestowa Buma też oczywiście będzie (prowadzi kolega,wreszcie przejedzie się

prawdziwym autem bo na codzień śmiga Volvo :mrgreen: )

8. E46 świadkowej

9. E46 M3 cabrio którym jedzie młoda para

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będzie mnie tym razem, czego bardzo żałuje. W związku z tym już teraz chciałbym życzyć Młodej Parze wszystkiego co najlepsze, spokoju ducha, słońca w sercu, oceanu miłości, niewyczerpanych pokładów zdrowia oraz abyście wspierali się nawzajem w trudnuch chwilach a w dobrych cieszyli szczęściem.

Przykro mi, że nie będzie mnie przy Was w tym ważnym dniu, nie mniej jednak życzenia są najszczersze.

Seba, Sandra GRATULUJE i udanego weseliska :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dokładam się do życzeń dla Młodej Pary.

Nie wszystko jest złotem, co się świecić raczy. W życiu są radości i chwile rozpaczy. Wam jednak niech słonko całe życie świeci, miejcie radość z życia i pociechę z dzieci.

Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Życia :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...