Forest

ORSZAK WESELNY BMW MŁODA&FOREST

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny Fajny:D:D i to M3... moje małe marzenie zycia:D SZCZĘŚCIA JESZCZE RAZ!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No Forest jak na pierwszy raz zabawy w reżysera to klip super!

Wszystko ładnie.

Pzdro!

PS: Czy ktoś sie hajta za niedługo? Moze jakis kolejny orszak, bo jak oglądam to juz żałuje, że mnie nie bylo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to teraz jak juz masz wprawe w rezyserstwie To Moze Nakrecisz Jakiegos Hita ???? Klip Jest Git Majonez :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak już wspomniałem na Youtube... Szerokości na nowej drodze życia!

Miło wspominam ten dzień i tą zabawę na skrzyżowaniach, niech żałuje kogo nie było ja Jechałem i stwierdzić mogę wspaniała sprawa!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No Forest niezle wyszlo.Wszystkiego dobrego,troche spoznione ale ja teraz wypadlem z obiegu.Maly maxbimmer wymaga opieki :))

Pozdrowionka

P.s a kto by pomyslal dopiero rozmawialismy o twoim nie dzialajacym ringu a tu juz po weselu...heh ten czas leci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koledze sie chyba lata pomylily ;)

Kozin, ja sie hajtam w przyszlym roku :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hehe jak zobaczyłem temat to wiedziałem że będzie się z czego pośmiać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kozin, ja sie hajtam w przyszlym roku :P

... widze ze kolejny orszak sie szykuje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szczerze mowiac, to zawsze mi sie takie cos marzylo ;)

Heh...przyjedź na kilka zlotów, poznaj ludzi to coś się zorganizuje ;)

Koledze sie chyba lata pomylily ;)

Jak będę się żenił drugi raz to dam znac ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dunaj2
      INSTRUKCJE DO AUT
      SPIS
      HASŁO DO PLIKÓW: dunaj2

INSTRUKCJE DO AUT UPLOADED
      INSTRUKCJE DO AUT RAPIDU
      INSTRUKCJE DO AUT CATSHARE

SAM NAPRAWIAM DO AUT

SAM NAPRAWIAM DO AUT UPLOADED
      SAM NAPRAWIAM DO AUT RAPIDU
      SAM NAPRAWIAM DO AUT CATSHARE

DODATKI DO AUT

DODATKI DO AUT UPLOADED
      DODATKI DO AUT RAPIDU
      DODATKI DO AUT CATSHARE

• Przez Krzysiek
      Oryginalne i zamienniki
      Nowe części do BMW i innych modeli.
      Taniej niż u innych, wysoka jakość obsługi, krótkie terminy, odbiór osobisty Wrocław, wysyłka kurierem tylko 13 zł.
      Sprzedającym na stronie Maxbimmer.eu jest firma Peros Paniok Krzysztof zawana dalej Peros, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Dzielnej 45/17,54-152 Wrocław.
      Peros
      NR REGON 020589566
      NIP 894-262-29-87 Adres do korespondencji: Peros ul. Dzielna 45/17, 54-152 Wrocław

Zamawianie
      1. Wycena części
      Wyceny części możesz dokonać na naszej stronie wypełniając i przesyłając do nas formularz:Jeśli znasz numer części to możesz napisać zapytanie tutaj: Pytanie o części Jeśli nie znasz numeru części to możesz wysłać zapytanie tutaj: Pytanie o zamiennik W odpowiedzi na adres e-mail otrzymasz dokładne ceny poszukiwanych części, odpowiedź powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 24h.
      2. Zamawianie części
      Zakupić towar można u nas na 3 sposoby:
      2.1 Wysyłka kurierska opłacona przelewem
      Po otrzymaniu e-maila z wyceną części odpisujesz do nas, i potwierdzasz chęć zakupu części w mailu, podając swoje dane:- adres- imię i nazwisko- opcjonalnie nazwa firmy (o ile wysyłka ma być dokonana do miejsca pracy)- nr telefonu dla kuriera- mail (w celu wysłania informacji o nadanej paczce z jej numerem)- jaki dokument sprzedaży ma być dołączony, czy ma być to paragon, czy faktura VAT (wówczas prosimy o przesłanie danych do faktury)Przy tej formie obowiązuje wpłata pieniędzy na konto, po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówiony produkt wysyłamy niezwłocznie.Aby przyspieszyć realizacje zamówienia jest możliwość wysłania potwierdzania nadania przelewu na mail osoby z którą realizuje się zamówienie.Dane do przelewu:Nazwa konta: Peros Paniok Krzysztof 54-152 Wrocław ul. Dzielna 45/17 Numer konta: ING Bank Śląski S.A.
      74 1050 1575 1000 0091 1023 5794 . Koszt wysyłki 13 zł
      2.2 Zakup z płatnością przy odbiorze przesyłki
      Po otrzymaniu e-maila z wyceną części odpisujesz do nas, i potwierdzasz chęć zakupu części w mailu, podając swoje dane:- adres- imię i nazwisko- opcjonalnie nazwa firmy (o ile wysyłka ma być dokonana do miejsca pracy)- nr telefonu dla kuriera- mail (w celu wysłania informacji o nadanej paczce z jej numerem)- jaki dokument sprzedaży ma być dołączony, czy ma być to paragon, czy faktura VAT (wówczas prosimy o przesłanie danych do faktury)Po otrzymaniu tych danych wysyłamy paczkę.Koszt takiej wysyłki to 18 zł.
      2.3 Odbiór osobisty
      Po otrzymaniu e-maila z wyceną części odpisujesz do nas, i potwierdzasz chęć zakupu części w mailu podając w nim numer telefonu do siebie. Ja zamawiam części i gdy tylko są gotowe do odbioru wysyłam SMS do Ciebie. Odbiór możliwy do poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-16:30 na Wiślańskiej 6a.
    • Przez Touras
      Cześć Wam!

Moze to nie najlepsze miejsce na ten wątek, ale to spontaniczny pomysł i chciałbym żeby jak najwięcej osob go zobaczylo. Wiele lat nie oddawalem krwi i jakos mnie dzis naszlo,ale okazalo sie ze w niedziele stacja krwiodawstwa zamknieta... ale,maja akcje wyjazdową i przyszedl mi do glowy pomysl 

Dziś w 15.01 na rynku w Oławie wramach WOŚP będzie stał bus ze stacji krwiodawstwa z Wroclawia. 

Maxbimmerzy, dajcie troche swojej błekitnej krwi 
      Przekazujcie dalej! Ja na pewno bede. Szeczegoly akcji:

http://www.rckik.wroclaw.pl/krwiodawstwo-Najblizsza-akcja-wyjazdowa-6-2.html

Godziny miedzy 13:00 a 17:00 !

http://www.rckik.wroclaw.pl/krwiodawstwo-Jak-przygotowac-sie-do-oddania-krwi-10-3.html
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.