Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


ZAPRASZAMY na spot Niedziela z Domem Dziecka w Oławie


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

I juz po zakupach <bmw_2>

Bylismy z Forestami w makro po spożywke i oszolomie po sprzet sportowy , wydalismy

okolo 950zł zostało 20zł z kawałkiem na chlebek na jutro dla Dzieciaków do kiełbasek z

ogniska ktory jutro rano ma Forest dokupic bmw_beer

Przed chwila tez skonczylismy rozdzielac paczki tak zeby kazde dziecko dostało to

samo :wink: czyli batoniki , czekolady , cukierki , chipsy , pomarancze , lizaki itd itp <bmw_1>

A sprzet sportowy zostanie przekazany w całosci , czyli piłki , skakanki , układanki ,

sprzet do tenisa stołowego , badmintona itd itp <bmw_1>

Jesli chodzi o jutrzejszy wyjazd to są dwie opcje :

-dla tych ktorzy chcą jeszcze odwiedzic naszych znajomych z BKP to lecimy w okolicach

12tej przez siechnice a o 14tej z kawałkiem wracamy z lotniska do oławy

-dla tych ktorzy nie jada na lotnisko zbiórka około 14:30 w Oławie na rynku i potem

przejazd pod Dom Dziecka a potem juz wiadomo , meczyk , ognisko itd itp <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Forest i Młoda( dojade po 16,szkoła niestety)

2. Mordulec

3. 5oul (na 85%).

4. Heno

5. kosa

6. Alaszi

7. woz

8. Dziki & Magda

9. Pecet (o 14:30 gdzieś na rynku:)

10. Madziulka%Krzysiek ( 99% rynek Oława 14:30 )

11. pawelorzechowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest i Młoda( dojedziemy ze Skarbiego,14.30 na rynku w Oławie)

2. Mordulec

3. 5oul (na 85%).

4. Heno

5. kosa

6. Alaszi

7. woz

8. Dziki & Magda

9. Pecet (o 14:30 gdzieś na rynku:)

10. Madziulka%Krzysiek ( 99% rynek Oława 14:30 )

11. pawelorzechowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest i Młoda( dojedziemy ze Skarbiego,14.30 na rynku w Oławie)

2. Mordulec

3. 5oul (na 85%).

4. Heno

5. kosa

6. Alaszi

7. woz & Chiccoo

8. Dziki & Magda

9. Pecet (o 14:30 gdzieś na rynku:)

10. Madziulka%Krzysiek ( 99% rynek Oława 14:30 )

11. pawelorzechowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest i Młoda( dojedziemy ze Skarbiego,14.30 na rynku w Oławie)

2. Mordulec

3. 5oul (na 85%).

4. Heno i Magda ( rynek 14:30 )

5. kosa

6. Alaszi

7. woz & Chiccoo

8. Dziki & Magda

9. Pecet (o 14:30 gdzieś na rynku:)

10. Madziulka%Krzysiek ( 99% rynek Oława 14:30 )

11. pawelorzechowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że wszyscy którzy byli bawili się dobrze i nie uważają niedzieli za zmarnowaną.Dzieciaki na początku były trochę spięte,my zresztą nie mniej :mrgreen: ale później pięknie się rozkręcili i wybornie dokopali nam w piłę :P Myślę,że one również ucieszyły się z naszego przyjazdu i wspólnie spędzonego czasu.Nie mówię już o przejeździe Beemami po Oławie przez który pewnie nie będą mogły spac w nocy :) Rozwalił mnie tekst jednego chłopca podczas jazdy - ..."kurde gdybym miał taką Beemkę to fajne laski bym wyrywał..." :mrgreen: Panie wychowawczynie jak było widac,również były zadowolone i z tego co mówiły chciałyby byśmy nie zakończyli akcji na jednym wyjeździe.Zresztą jak sami słyszeliście dzieciaki w dośc entuzjastyczny sposób prosiły byśmy pojawili sie ponownie.Uważam,że akcja wyszła super i w mairę mozliwości można ją będzie kilkakrotnie powtórzyc.Niekoniecznie z paczkami i prezentami bo jak mówiła jedna z wychowawczyń - samo spędzanie z nimi czasu jest darem...I nic chyba nie trzeba tu dodawac.Raz jeszcze dziękuję obecnym za przybycie i wszystkim którzy przyczynili się do dzisiejszego dnia. uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki na początku były trochę spięte,my zresztą nie mniej :mrgreen: ale później pięknie się rozkręcili i wybornie dokopali nam w piłę

Ja tutaj i tak będę się trzymał wersji, że to my daliśmy im wygrać bmw_beer :P

Ale tak na poważnie to było naprawdę super.

Również dziękuje wszystkim co byli za wspólnie miło spędzony czas!

Do zobaczyska na następnych spotach 8)

Pozdro for all :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

[ Dodano: 20 Wrzesień 09, 20:57 ]

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na kartkę z napisami na drzwiach jednego z pokoi maluchów na III piętrze.Wódka 10%,MARBORO,Wchodzą tylko ziomy,HWDP,JP.A niżej taka słodka naklejka delfinka i kotka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 20 Wrzesień 09, 21:10 ]

Kilka zdjęc naszych małych przyjaciół...

[ Dodano: 20 Wrzesień 09, 21:12 ]

cd.

[ Dodano: 20 Wrzesień 09, 21:13 ]

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było superowo zobaczymy czy po takim meczyku bede jutro chodził :mrgreen: ale było wrato z nimi powariować a jak juz pisali sama jazda jaką dała radochę :) <bmw_1>

Mysle ze dzieciaki tez dobrze sie bawiły podobało mi sie jak wysiadały z aut i sama radość happy_bmw

Dzięki za miłą niedziele <bmw_2> :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na kartkę z napisami na drzwiach jednego z pokoi maluchów na III piętrze.Wódka 10%,MARBORO,Wchodzą tylko ziomy,HWDP,JP.A niżej taka słodka naklejka delfinka i kotka

tak jak widziałam, niezłe to było :lol:

My równiez dziekujemy wszystkim ktorzy przybyli i poświecli swoj czas oraz organizatorom i darczyncom uklon_bmw

Mysle ze było warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło czas spędzony, nowi znajomi tzw. ziomy :D

Przejazd samochodzikami po Oławie to chyba najlepiej sie podobała dzieciakom, a pan "grubszy" i pan "koksik" to juz maja pełny skład jak by był wyjazd do skarbimierza :)

Na takie wyjazdy to tylko manuale, więcej frajdy dziciom dają !!!

Naprawde bardzo miło czas spędzony :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję,że nie mogłam być z Wami, ale niestety praca :|

Ważne, że dzieciaczki były zadowolone, bo to przecież o ich uśmiech chodziło nam najbardziej :D

Ja też mam nadzieję, że akcja nie skończy się na tej jednej i jeszcze nie raz będziemy mogli przywowołac radość na ich twarzyczkach, co najpewniej nie będzie trudne- mam tu na myśli przejazd beemkami happy_bmw

Daliście im wygrać, czy też nie, jedno pozostaje faktem-jutro możecie mieć problem ze wstaniem ( a na pewno taki problem będzie miał mój mąż ;) )

Jak to Kosa pisał wcześniej- fajnie, że są osoby, na które można liczyć, zjawiły sie dzisiaj i za to wielki uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbym podziękować za świetną zabawę tak Maxbimmerowiczom jaki i dzieciakom. Piszę się na kolejny wyjazd w ciemno :) Jutro pewnie będę potrzebował pomocy lekarskiej żeby dotrzeć do pracy ale uśmiech tych młodych osób był wart wszystkiego.

Pozdro i do następnego <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było naprawdę superowo. Po Oławie wycieczkę zapewnił nam Tajson-Tour za co wielkie dzięki. My także piszemy się na następny wyjazd, zawsze to jest okazja się spotkać a przy okazji sprawić wiele frajdy dzieciakom. Wielkie dzięki za organizację imprezy wszystkim oddanym sprawie. bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje za tą niedziele było świetnie bmw_beer a co do przejażdżki po Oławie jak wyszliśmy, zebrałem 3 osobowa ekipę i jak już mieli wsiadać, ktoś krzykną że mogą sobie wybrać auto w którym chcą jechać i z całej trójki nie został nikt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha-hihi-to niestety ja do dzieciakow krzyklem ze nasze autka stoja az za kosciol i zeby wybraly furki w ktorych chca sie przejechac-przepraszam za to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A ze zostalem oficjalnie ochrzczony "panem grubszym" ,a woz "panem koksem" to chyba oficjalnie trza bedzie ksywy na forum zmienic:D:D:D

Soul- szacun dla ciebie.Najperw zmieniales barwy skory jak kameleon zeby cala impeze skwitowac sabotarzem na pani wychowance :mrgreen: Po przejazczce Wyszla przerazona lecz szczesliwa i w dziwny sposob podniecona jazda :wink: :wink: :wink:

Niby kilka wspolnych godzin,niby maly przejazd po okolicy , a widzac ile frajdy sprawilismy dajac tak niewiele stwierdzam iz nawet ludzie tak zwykli i przecietni jak my nie bedac obojetnym jak ogol jestesmy w stanie wplynac na leprze zycie dzieciakow,dac im radosc ,wiare,moze pasje i sile nawet niewiedzac ze nieswiadomie zmieniamy je i pokazujemy leprzy swiat. -kurcze zdanie jak jakis pastor napisalem :P

Wielkie podziekowania dla organizatorow i najbardziej zaangazowanych w akcje-zrobiiliscie cos niesamowitego ,a raczej daliscie namiastke tego co nasz klub jest w stanie robic-niech to bedzie skromny poczatek dla nas ,a wielki przyklad dla innych <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...