Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


ZAPRASZAMY na spot Niedziela z Domem Dziecka w Oławie


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rowniez podziekowania. Dzien naprawde udany i jak najbardziej jestem za tym, zeby akcje powtorzyc, zwlaszcza, ze widac naprawde duze checi ze strony domu dziecka. Panie wychowawczynie i dzieciaki juz tylko czekaja na powtorke <bmw_1> . No ale fakt pozostaje faktem - malo to, ze ja Pan Koks a Ty Kaspri Pan Gruby, to dzieciaki mi uswiadomily, ze kombajna musze sprzedawac, bo "Proszem Pana, czmeu Pana samochod taki wolny??!!! On kol nie potrafi krecic w miejscu!!!" A ja sie tak staralem!! :cry: :lol: :lol:

Dodaje pare fotek od siebie. Mordulec, cala reszte tez Ci moge pocisnac na skrzynke.

1-1.jpg

5-1.jpg

7-1.jpg

3-3.jpg

4-2.jpg

8.jpg

2-1.jpg

9.jpg

10-1.jpg

11-2.jpg

12.jpg

13-1.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez dziekuje wszystkim za obecnosc i za wspolna zabawę :-)

Min i usmiechów tych dzieci nie da sie zapomniec.

Jak dla mnie był to czas spedzony doskonale... zamiast lenistwa w niedzielne popołudnie, daliśmy tyle radosci i frajdy ziomom <bmw_1> przy czym sami bawiliśmy sie dobrze.

Jak dla mnie było warto i czekam na powtórkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również żałuje że nie mogłem przyjechać ale zawsze jak coś się dzieje to moje auto wali jakiegoś focha... :/ Nast. razem jak będzie jakiś wyjazd to postaram się wziąć z pracy jakieś giwery i dzieciaki będą mogły sobie do tarcz postrzelać happy_bmw Jak widać po zdjeciach impreza sie udała i oby tak dalej! pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wypad sie udal to fajnie oby takich wiecej na nastepnym mam nadzieje ze bede mogl sie stawic i pomoc w przygotowaniach.Sorki ze nie bylo mnie. Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy byli i zadbali o wszystkie prezenty dla dzieciakow i ogolna atmosfere <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz tu wiele pisac , mysle ze wyszło fajnie , wielkie dzieki dla Forestów za

przeprowadzenie całej akcji oraz dla wszystkich ktorzy zjawili sie wczoraj uklon_bmw <bmw_2>

Mysle ze "ziomy" są zadowolone z naszej wizyty <bmw_1> Alaszi wczoraj podał

jednemu z kolegów namiary na naszą strone/forum , kto wie moze juz nas

odwiedzili <bmw_2>

Jesli ktos ma zdjecia z wczorajszej wyprawy to mozna do mnie przesłac na maila

przesortuje i zmontuje galerie na stronke bmw_beer

MAIL => mord@go2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze po fotach że było super, szkoda że nie mogłem być ale do ostatniej chwili myślałem że uda mi sie przyjechać. jesteśmy z Anią na etapie zmiany mieszkania i nie bardzo daliśmy rady przyjechać. Mam nadizeje ze przy następnym razie uda i nam sie przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze "ziomy" są zadowolone z naszej wizyty <bmw_1> Alaszi wczoraj podał

jednemu z kolegów namiary na naszą strone/forum , kto wie moze juz nas

odwiedzili <bmw_2>

Wydaje mi się,że tak bo dołączył wczoraj pan sadowski93 z Oławy,biorąc pod uwagę rocznik w nicku prawdopodobnie to jeden z naszych "ziomów" <bmw_1> <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jakim cudem ale wychowawczynie ani dzieciaki nie wiedzieli,że te 88 par butów które załatwił Brzoza były od maxbimmera.Chyba zawiodła komunikacja pomiędzy dyrekcją i wychowankami.Pani Małgosia juz wie,więc dzieciaki też się dowiedzą <bmw_2>

[ Dodano: 7 Październik 09, 15:36 ]

No ludziska wielki szacun dla Was !!!! Szkoda, że ostatnio byłem zabiegany i nie miałem czasu na komputer i neta bo pewnie bym się dorzucił i dołączył do was. Ale cóż pewnie to nie ostatni raz więc nie wszystko stracone:) Pozdrawiam

Napewno nie ostatni raz bo szykujemy kolejną akcję pod koniec października.Wkrótce pojawi się nowy temat. Tym razem planujemy grilla z dzieciakami + kilka atrakcji.Proszę obserwowac forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...