Forest

Niedziela z Domem Dziecka w Oławie II 25 PAŹDZIERNIK 2009

Rekomendowane odpowiedzi

racja racja, było super :mrgreen: i już wiem że w kosza nie są tak dobrzy jak w noge i wygraliśmy 20-12 potem opadli z sił :mrgreen: hehe

generalnie dzieciaki są fajne, tylko szkoda mi było tej dwójki co jechała ze mną bo cały czas mówili :niech ich pan wyprzedzi, niech ich pan wyprzedzi" a ja miałem noge w podłodze i nic wiecej nie mogłem zrobić :| No cóż taka już rola najsłabszego w "stadzie" :cry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo miło i sympatycznie będę wspominał ten wypad.

Bardzo dziękuje za miłe przyjęcie w szeregi MAXBIMMERA :D

Coś nie do policzenia, uczucie,że przejażdżka naszymi autami sprawiła tym dzieciakom taką radość ;)

Zdjęcia na forum:

DSCF8809.jpg

DSCF8807.jpg

DSCF8806.jpg

DSCF8805.jpg

DSCF8804.jpg

DSCF8803.jpg

DSCF8802.jpg

DSCF8801.jpg

DSCF8800.jpg

DSCF8799.jpg

Pełen rozmiar (.zip)

http://www.przeklej.pl/plik/25-pazdziernika-2009r-olawa-zip-0004jm7gr96u

Pozdrawiam

Pecet

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
racja racja, było super :mrgreen: i już wiem że w kosza nie są tak dobrzy jak w noge i wygraliśmy 20-12 potem opadli z sił :mrgreen: hehe

generalnie dzieciaki są fajne, tylko szkoda mi było tej dwójki co jechała ze mną bo cały czas mówili :niech ich pan wyprzedzi, niech ich pan wyprzedzi" a ja miałem noge w podłodze i nic wiecej nie mogłem zrobić :| No cóż taka już rola najsłabszego w "stadzie" :cry:

Banan zajady mi popękały :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A Tak Chcialem W Pilke POgrac :(:(:(:( Ale Zato Polatalem Troche boczkiem I Przedmuchalem Turbinke :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: happy_bmw happy_bmw

[ Dodano: 25 Październik 09, 19:11 ]

Moze W Karpaczu Pogramy ???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eeee tam, nie przejmuj sie! Ostatnio mialem to samo. ...

.."NIECH PAN KAPCIA SPALI!!". co mialem powiedziec, predzej zapalniczka i tego z nogi chyba :cry: . Wiele nie moglem automatem i z oponami 245 na suchym asfalcie. Staralem sie jak moglem, wiec znam twoje uczucie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cieszę się że wyjazd się udał i pogoda dopisała, mam nadzieję, że następnym razem będę mógł dojechać ;)

pozdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niestety mi również nie udało się dołączyć.. No cóż grunt ,że dzieciaki są zadowolone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alaszi po fotkach widze ze nie znalazles jeszcze dawcy nerki:)

no jak widać nie mam na nic czasu auto tez ubabrane :( ciesze sie ze choć na chwile przyjechałem i spotkałem sie z dzieciakami :D <bmw_1>

Jak zawsze dobre klimaty :) wycieczka chyba bardzo sie podobała bo same uśmiechnięte twarze były

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alaszi To Kiedy Jedziemy Na Tesco ZAkupic Nowa Nerke ??? :mrgreen: :mrgreen: happy_bmw happy_bmw happy_bmw

Hehehe dogadamy sie :twisted: <bmw_1> :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta