Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Mały opis co nowego.

1. Możliwość cytowania zaznaczonego fragmentu tekstu. Na dole po lewej pod postem pojawiło się "Cytuj zaznaczony tekst" . Zaznaczamy fragment tekstu jaki chcemy zacytować, następnie klikamy ten button i mamy dodany fragment do panelu szybkiej odpowiedzi.

2. Opcja "Dziękuje" Ta funkcja jest już dostępna na forum od kliku dni, służy ona do okazania wdzięczności, jeśli czyjś post okazał się pomocny. Liczba podziękowań będzie miała znaczenie przy ewentualnych awansach.

Jeśli macie jakieś propozycje, uwagi, pomysły śmiało piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy linki/bannery do PAH (nie mylić z pachami ) mogą wrócić na główną lub forum?

Wkrótce wrócą. Ale w nieco zmienionej formie.

- może dodać 'calendar' co by można wpisywać 'eventy' miejscowe jak i krajowe

Chyba jest? http://www.maxbimmer.pl/calendar.php Mogę go ewentualnie wrzucić na stronę główną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dodać 'calendar' co by można wpisywać 'eventy' miejscowe jak i krajowe

dokłądnie otym samym pomyślałem jak kliknełem w kalendarz :)

w widoku miesięcznym jest on dość duzy i można by tam wpisywać jakieś imprezy plenetowe, spoty, wypady itp

nie tylko nasze ale też np. tuningowisko czy inne car show.

można to tak rozwiązać że jak na stronie głównej będzie info o jakiejś imprezie to zrobić przekierowanie do kalendarza i odwrotnie z kalendarza na str główną.

zrobić to w podobny sposób jak jest zaznaczone kiedy kto ma urodziny/imieniny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie otym samym pomyślałem jak kliknełem w kalendarz w widoku miesięcznym jest on dość duzy i można by tam wpisywać jakieś imprezy plenetowe, spoty, wypady itp nie tylko nasze ale też np. tuningowisko czy inne car show. można to tak rozwiązać że jak na stronie głównej będzie info o jakiejś imprezie to zrobić przekierowanie do kalendarza i odwrotnie z kalendarza na str główną. zrobić to w podobny sposób jak jest zaznaczone kiedy kto ma urodziny/imieniny.

Do kalendarza każdy może dodawać "wydarzenia" więc nie widzę problemu aby się w nim od nich zaroiło. Na głównej dodałem box z nadchodzącymi wydarzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
korzystam z opery, czy to normalne że muszę każda stronę na jaką wejde non stop odświeżać zeby widzieć aktualne wpisy lub niusy?? Przepraszam jesli zapytałem w niewłaściwym miejscu peace!

Nie wiem czy rozumiem dobrze pytanie, ale wydaje mi się, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu niewiem może coś zle robię ale na starym forum jak coś napisałem w jakimś temacie to pózniej przychodził mi e-mail na poczte teraz tego niemam a jeszcze jedno może to większości pasuje ale jak dla mnie to za dużo ENGLISH więcej naszego języka by się przydało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu niewiem może coś zle robię ale na starym forum jak coś napisałem w jakimś temacie to pózniej przychodził mi e-mail na poczte teraz tego niemam

Włączyłem Ci funkcję Automatyczne powiadomienie na E-Mail zapewne o to chodziło i teraz mam nadziej będziesz dostawał powiadomienia.

jak dla mnie to za dużo ENGLISH więcej naszego języka by się przydało

To fakt tłumaczenie które teraz jest zainstalowane pozostawia wiele do życzenia, nowe jest w opracowaniu, czas realizacji 2-3 miechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Z tym dodawaniem kolejnych postów jest moim zdaniem lepiej bo przynajmniej widac ze ostatnia osoba cos

napisała nawet po kilku dniach , poprzednio jak sie dodawało kolejnego posta i go zsumowało to juz w postach

nieprzeczytanych nie było tego tematu i najczesciej malo kto tam zaglądał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie forum troszke malo czytelne sie zrobilo, w poprzednim starym forum wszystko mozna bylo robic wrecz intuicyjnie i bez problemu odnalesc co sie chcialo, tutaj jest to troszke jakos mniej przejzyste, czytelne, trzeba przewinac przepatrzec apre razy pare razy zanim sie znajdzie co sie chcialo... Ogolnie fajnie ze cos sie zmienia, bo nie ma co tez stac tak ciagle w miejscu... ale nie wiem czy tutaj to akurat tak w 100% wyszlo... Sama glowna stronka Moim skromnym zdaniem bardzo fajna, co do forum jakos nie koniecznie... Takie tylko moje skromne zdanie...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

problem jest taki:

loguje się, wpisuje nick i hasło, wyskakuje komunikat " dziękujemy za zalogowanie się ..." i nic...

wygląda jakbym się nie zalogował, ale jeśli wcisnę "FORUM" lub "HOME" wszystko jestem zalogowany i jest ok, problem nie duży - ale jest

pozdrawiam

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...