Rekomendowane odpowiedzi

a to przez tego pana wyżej ciebie,był tak zdenerwowany łamaniem regulaminu w dziale giełda,ze zawnioskował o usuniecie go z nieprzeczytanych no i nie wyświetla...............wszystkim:4::4::4:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

proponuję dodać jedną opcję do funkcji "Postaw Piwo" a mianowicie jakieś potwierdzenie typu "Stawiasz Piwo" użytkownikowi mareq3000 i przycisk potwierdzający np."ok"

nie wiem czy tylko ja jestem taką gapą i przy posługiwaniu się padem a mianowicie przy przewijaniu strony już 2x postawiłem dwóm osobom piwka, na zdrowie Panowie, myślę, że taka funkcja wykluczyłaby wyżej wymienione pomyłki.;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moja sugestia może by stworzyć dział porady prawne maxbimmera ?? może mamy jakiegoś radcę prawnego na forum ?? jestem na etapie walki ze złodziejami z US i poradziłbym się odwdzięczę się prawem rodzinnym , cywilnym walką z komornikami itp. może taki dział by się przydał ?? tylko nie wiem czy to nie zaśmiecanie forum ?? w końcu każdy gdzieś tam po sądach troszkę pobiegał doradzić może i w kwestiach podatkowych także jak i w kontaktach z prokuratorem czy policją :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moja propozycja,nie wiem czy możliwa: jest ankieta na forum(w tej chwili kalendarz) głos oddało 38 osób

79k.png

a na forum było tyle aktywnych userów

exu.bmp

można to zrobić tak : loguje się,wyskakuje ankieta i muszę oddać głos,aby korzystać normalnie z forum :?:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co do tej ankiety to trochę lipa , bo zaznaczyłem 1 furę i oddałem głos , a można było głosować na dwie, z drugim głosem chciłem się wstrzymać na chwilę, ale potem już nie można było zagłosować ponownie pytanie_bmw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dajesz głosuj to zamykasz ankiete.

Co do tego co pawelo naposał osobiście nie chciałbym nikogo zmuszać do głosowania ;-)

Wysłane z mojego GT-N7000

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też uważam ze głosowanie na siłę nic nie zmieni z wyjątkiem liczby. Liczy się jakość a nie ilość :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Liczy się jakość a nie ilość

że jak :?: ja tobie głos ,a ty mi chociaż będzie choojowe zdjęcie :?: następnie mam kupić taki kalendarz i paczać miesiąc na nie :?:

a później lament,że brak chętnych ze zdjęciami i na kupno takiego kalendarza :bag::bag::bag:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
że jak ja tobie głos ,a ty mi chociaż będzie choojowe zdjęcie następnie mam kupić taki kalendarz i paczać miesiąc na nie

a później lament,że brak chętnych ze zdjęciami i na kupno takiego kalendarza

Tez racja swoja droga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
można to zrobić tak : loguje się,wyskakuje ankieta i muszę oddać głos,aby korzystać normalnie z forum :?:

moim zdaniem dobry pomysł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale przymusowe głosowanie nie zwiększy ilości fotek. A jak będzie na kogo głosować to nawet mało głosów wystarczy żeby kalendarz był super.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponieważ w ostatniej edycji zostałem przez niektórych bezpodstawnie posądzony o próbę oszustwa podczas głosowania proszę o zablokowanie możliwości brania udziału w sondzie dla kont które powiedzmy maja mniej czasu online niż np tydzień, dzięki temu żartowniś więcej nie namiesza!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hejka,

Proponuje dołożyć w dziale Mechanika i Elektryka kolejnych modeli BMW serii F 😉 bo już kilka jest 🙂

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta