Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

proponuję dodać jedną opcję do funkcji "Postaw Piwo" a mianowicie jakieś potwierdzenie typu "Stawiasz Piwo" użytkownikowi mareq3000 i przycisk potwierdzający np."ok"

nie wiem czy tylko ja jestem taką gapą i przy posługiwaniu się padem a mianowicie przy przewijaniu strony już 2x postawiłem dwóm osobom piwka, na zdrowie Panowie, myślę, że taka funkcja wykluczyłaby wyżej wymienione pomyłki.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

moja sugestia może by stworzyć dział porady prawne maxbimmera ?? może mamy jakiegoś radcę prawnego na forum ?? jestem na etapie walki ze złodziejami z US i poradziłbym się odwdzięczę się prawem rodzinnym , cywilnym walką z komornikami itp. może taki dział by się przydał ?? tylko nie wiem czy to nie zaśmiecanie forum ?? w końcu każdy gdzieś tam po sądach troszkę pobiegał doradzić może i w kwestiach podatkowych także jak i w kontaktach z prokuratorem czy policją :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

moja propozycja,nie wiem czy możliwa: jest ankieta na forum(w tej chwili kalendarz) głos oddało 38 osób

79k.png

a na forum było tyle aktywnych userów

exu.bmp

można to zrobić tak : loguje się,wyskakuje ankieta i muszę oddać głos,aby korzystać normalnie z forum :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tej ankiety to trochę lipa , bo zaznaczyłem 1 furę i oddałem głos , a można było głosować na dwie, z drugim głosem chciłem się wstrzymać na chwilę, ale potem już nie można było zagłosować ponownie pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się jakość a nie ilość

że jak :?: ja tobie głos ,a ty mi chociaż będzie choojowe zdjęcie :?: następnie mam kupić taki kalendarz i paczać miesiąc na nie :?:

a później lament,że brak chętnych ze zdjęciami i na kupno takiego kalendarza :bag::bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w ostatniej edycji zostałem przez niektórych bezpodstawnie posądzony o próbę oszustwa podczas głosowania proszę o zablokowanie możliwości brania udziału w sondzie dla kont które powiedzmy maja mniej czasu online niż np tydzień, dzięki temu żartowniś więcej nie namiesza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...