Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ankieta - BMW Stycznia 2010 - GŁOSUJEMY


Gość Mordulec

- BMW Stycznia 2010 -  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. - BMW Stycznia 2010 -

    • PECET
      6
    • KORNI
      6
    • PREDATOR
      1
    • ŚLIWA
      11
    • EDU
      6
    • WOZ
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do głosowania happy_bmw

2 spośród nadesłanych zgłoszeń nie spełniało regulaminu.

W gwoli wyjaśnienia na kolejny miesiąc :

W konkursie udział może wziąć każdy , kto ma minimum 20 postów na forum (bez OFF Topic'a)

W przypadku osób ktore nie przyjeżdzają na spoty (z racji odległości) wymagane bedzie dodatkowe

zdjecie z umiejscowioną kartką w indywidualnie określonym miejscu.

EDU.jpg

KORNI.jpg

EDU.jpg

KORNI.jpg

PREDATOR.jpg

SLIWA.jpg

WOZ.jpg

WOZ.jpg

EDU.jpg

KORNI.jpg

EDU.jpg

PECET.jpg

KORNI.jpg

PREDATOR.jpg

PECET.jpg

PREDATOR.jpg

SLIWA.jpg

SLIWA.jpg

WOZ.jpg

WOZ.jpg

EDU.jpg

KORNI.jpg

EDU.jpg

PECET.jpg

KORNI.jpg

PREDATOR.jpg

PECET.jpg

PREDATOR.jpg

SLIWA.jpg

SLIWA.jpg

WOZ.jpg

WOZ.jpg

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Pytanko, troche glupie ale moze warto to na poczatku wyklarowac. Czy mozna glosowac na wlasna fure czy trzeba glosowac na jedna z Kolegow z klubu? Szczerze powiem ze mysle, ze dobrym pomyslem byloby, zeby uczestnicy musieli glosowac na inny, a nie na swoj samochod. Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ankiety na poprzednim forum robilismy dokładnie w tej konwencji , ze wyniki sa dostepne dopiero po zakonczeniu a to ze wzgledu na to co napisał KORNI8808 :

jak będzie widać wyniki to chyba za mocno będzie pracowało lobby poza forumowe

Dzis rano było to widoczne bo jeszcze do konca nie ogarnełem wszystkich ustawien na nowym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie widać wyniki to chyba za mocno będzie pracowało lobby poza forumowe :P

Masz racje to mogla by byc zbyt wielka konkurencja dla kólka wzajemnej adoracji:mrgreen: . W takim razie trzeba bylo nie dawac podpisow pod zdjeciami tylko zwyczajnie je ponumerowac anonimowo ;p

Edytowane przez Predator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Predator - tak mialem sie powstrzymac gdyz nie jest to twoja pierwsza blyskotliwa uwaga ale nie,nie wiem czy jestes zakompleksionym synkiem tatusia czy takim zadufanym w sobie burakiem. Jesli sadzisz ze w ekipie forum tworza sie jakies kolka wzajemnej adoracji to powodzenia Ci zycze z takim mysleniem,a to ze nawet w zwyklym konkursie-zabawie dla forumowiczow doszukujesz sie intryg czy manipulacji . . . Jezeliby nawet takowe istnialo i mialo sie sugerowac swoimi faworytami to po co mialoby robic konkursy-walneliby foty swoich bmw,zrobili kalendarz i tyle. To nie forum kochajacych inaczej ,a maniakow BMW w ktorym KAZDY traktowany jest tak samo! Wiesz co mi sie wydaje-ze jak Mordulec nie chcacy zostawil podglad wynikow cos Cie tam zabolalo a durne wstawki z usmiechami do opisu nie zmienial zaraz zdania w zarcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaspri84 jezeli chodzi o to czy mnie coś zabolalo czy nie widzac wyniki to stwierdzam ze nie bo niby czemu mialo ( rownież potraktowalem to jako zabawe ), tekst z kólkami adoracji byl odpowiedzia na post korni8808 ktory skoro "mój byl nie na miejscu" to jego chyba też? Co do burakow i reszty to raczej szukaj pod innym adresem, przykro mi tym razem nie zabłysłeś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,dobre . . . Widze czytanie ze zrozumieniem to twoje drugie ja. Dowiedz sie najpierw co to jest lobby,potem złącz to z stwierdzeniem korniego "lobby poza forumowe" a jedyne do czego bedziesz mogl sie doczepic to do slabo trafionego okreslenia.

Ty za to pociagnales z "grubej rury" wiec zapytalem co miales na mysli. Odp.mi tylko wykrzyknikami z smiechem wiec odebralem to jako potwierdzenie iz dzielisz to forum i klub na rownych i rowniejszych.

Jezeli masz takie uwagi i spostrzezenia,to albo zostaw je na prv.albo zostaw dla siebie,chyba ze bardzo musisz to opisz w dziale "komentarze i sugestie".

I oswiec mnie co masz na mysli z tym blyszczeniem?? twoje podteksty sa zabawne. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co myślisz Predator ,że ponumerowanie zmieniło by coś. Każdy wie kto czym jeździ. Chyba coś się wam pomyliło ,żeby do głupiego kalendarza ,ktoś prosił swoich znajomych o oddanie głosu. Niektórzy to mają chyba mocne zboczenie na punkcie swojego samochodu i tego ,żeby był w kalendarzu :lol:. Ja bym nawet na to nie wpadł i na pewno bym tego nie zasugerował. Bo to może nasunąć komuś ten pomysł.

I co to ma dać?? Moje auto będzie bardziej sławne od mojego :lol::lol::lol: żarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...