Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do składania zapytań smile.gif

Z Przyczyn technicznych dokladne ceny podajemy od poniedziałku to piatku w godzinach 08:00 do 18:00 oraz soboty od 08:00 do 13:00

Wycen można też dokonywać samodzielnie na naszym sklepie ASO-BMW.pl - oryginalne i zamienne części do BMW

Edytowane przez mibhell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bede pierwszy w tym temacie :D

Prosze o cene tylnych spręzyn do E32

M60B30 92r - bez nivo , bez m pakietu , najnormalniejsze seryjne sprezyny do E32 :)

Jeżeli idziemy w jakość to :

OE BMW : napiszemy jak podasz VIN bo jest tego wiele rodzajów.

LESJOFORS : 127zł/szt

Jezeli szukasz czegoś tańszego (bo są chińszczyzny) to akurat teraz nie mamy dostepnego towaru, ale nie wiele zyskasz cenowo a jakościowo do Lesjoforsa dużo stracisz.

E34 3.5 (M30b35) sedan 1991r. osłona przegubu lewa. Dwa przednie górne wahacze, ósemki tylnego zawieszenia... nie wiem czy dokładnie tak to się fachowo nazywa ale mechanik tak powiedział....pozdro
Quinton Hazell - 42zł (osłona+smar+opaska) To masz naprawdę świetną osłonę elastyczną. Możemy sprzedać zwykłą ale musisz być świadomy, że one są niemal plastikowe i są beznadziejne (wszystkie w cenach 15-25zł.) Wybór zostawiamy tobie.

WAHACZ GÓRNY

FEBI - 193zł/szt (bez tulei wahacza)

LEMFORDER - 227zł/szt (bez tulei wahacza)

FORTUNA LINE - 96zł (co ciekawe jest z tuleją)

TULEJA WAHACZA - (jakość adekwatna do ceny)

HANS PRIES - 22zł/szt

LEMFORDER - 54zł/szt

Osemki czyli baranki czyli drążek skrętny łącznikowy(to ma wiele nazw ;) ) -

LEMFORDER - 38zł/szt

IMPERGOM - 22zł/szt

Przychodzą po jednej sztuce na strone auta.

misiosl

mnie interesują takie drobiazgi do e38 - podam numery katalogowe:

11611747076 oraz 63128361290

OE BMW 11611747076 - 5zł/szt

OE BMW 63128361290 - 30zł/szt

Edytowane przez Jeztom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Jeżeli idziemy w jakość to : OE BMW : napiszemy jak podasz VIN bo jest tego wiele rodzajów. LESJOFORS : 127zł/szt Jezeli szukasz czegoś tańszego (bo są chińszczyzny) to akurat teraz nie mamy dostepnego towaru, ale nie wiele zyskasz cenowo a jakościowo do Lesjoforsa dużo stracisz.

OK rozumiem w takim razie podaje VIN - DD28868

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebowałbym jeszcze przewody które wychodzą od zbiorniczka wspomagania bo mi sie pocą i powoli ubywa mi płynu do wspomagania i także tarcze na przód bmw e38 740i m60b40 94r jaka była by cena?

przewód ssący OE 32411141858 BMW 148zł

przewód powrotny chlodnicy OE 32411091975 BMW 132zł

Proponuje sprawdzić cybanty bo często właśnie na nich puszcza.

Tarcze

OE 34116757746 BMW 355zł/szt

BREMBO 240zł/szt

BOSCH 215zł/szt

TRW 201zł/szt

4max 96zł/szt

11287786259 11282243506

OE 11287786259 BMW dzwignia kierunkowa 119zł

OE 11282243506 BMW sworzen łozyskowy 75zł

Swiece zarowe do 1997 bmw e36 325TDS?

BERU 39zł

NGK 31zł

ISKRA 16zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedna rzecz...nie wiem jak sie to nazywa i czy mozna zakupić ten plastik ale warto sprobować:) chodzi o to ze klameczka od drzwi (od środka) luźno lata a linka która jest do niej mocowana przytwierdzona jest do drzwi plastikiem i własnie chodzi mi o ten plastik:

http://bmwfans.info/parts/catalog/E38/Sedan/Europe/740i-M60/LHD/M/1994/october/browse/bodywork/front_door_control_door_lock/

według rysunku linka ma nr 11 a tego plastiku tam nie widze:/ chyba ze jest on razem z linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedna rzecz...nie wiem jak sie to nazywa i czy mozna zakupić ten plastik ale warto sprobować:) chodzi o to ze klameczka od drzwi (od środka) luźno lata a linka która jest do niej mocowana przytwierdzona jest do drzwi plastikiem i własnie chodzi mi o ten plastik:

http://bmwfans.info/parts/catalog/E38/Sedan/Europe/740i-M60/LHD/M/1994/october/browse/bodywork/front_door_control_door_lock/

według rysunku linka ma nr 11 a tego plastiku tam nie widze:/ chyba ze jest on razem z linka?

niestety ale też nie mamy informacji na temat tego plastiku.

VISCO 535 91'

THERMOTEC - 215zł.

HART - 194zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym potrzebował kompletny rozrząd do e36 318i 93'r i oraz przycisk opuszczania szyb bo mam jakis zamiennik, ale nie jest podświetlany i jest jednofunkcyjny.

Edytowane przez kozin09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym potrzebował kompletny rozrząd do e36 318i 93'r i oraz przycisk opuszczania szyb bo mam jakis zamiennik, ale nie jest podświetlany i jest jednofunkcyjny.

Rozumiem że chodzi o M40.

PASEK :

CONTINENTAL - 80zł.

BOSCH - 79zł.

DAYCO - 62zł.

GOODYEAR - 76zł.

ROLKA NAPINAJĄCA:

RUVILLE - 101zł.

SKF - 108zł.

INA - 122zł.

ROLKI ZWROTNE:

INA:

1- 65zł

2- 48zł.

RUVILLE:

1- 54zł

2- 41zł.

O chińszczyznach nie piszę, chyba że chcesz.

PRZYCISK :

VIN byłby potrzebny bo rodzajów przycisków jest wiele (do podnoszenia szyb) - cena to 90zł (OE)

Edytowane przez Jeztom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...