Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 19.04.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Ja na to patrze troszkę inaczej. Trzeba by ustalić co było przyczyną całej sytuacji i odpowiedzieć sobie czy to była aby na pewno wada ukrywa. Każdy teraz wszytsko podciąga pod wadę ukrytą ale jeśli no okaze się że rozszczelniła się pokrywa zaworów i zaczął leciec zwyczajnie olej spod uszczelki pod pokrywą na kolektor wydechowy i dpfa i to było przyczyną pożaru to co? Wada ukryta czy zwykłe zużycie eksploatacyjne? To tak jak by ktoś sprzedał UŻYWANY samochód i w trasie do domu skończyły się klocki a kupujący z tego tytułu wjechał do rowu bo nie wyhamował (pociskał załóżmy 200km/h przyszło ostro hamować, klocek był cienki nie odprowadził temp ugrzała się tarcza i hamulec najnormalniej w świecie spuchł) ? Ja wiem że kady by chciał kupić samochód w 110% sprawny idealny igiełke itd ale to daje jest samochód używany który najnormalniej w świecie nawet po kupnie może się popsuć.... A gdyby sytuacja była inna i to co się wydarzyło stało się np 4 miesiące po kupnie to co też zwrot auta czy tam żądanie zwrotu kosztów naprawy czy po prostu naprawa i sprawdzenie własnego zaniedbania? Nie chce nikogo urazić ale gdzie nie czytam ostatnio to każdy tylko rękojmia, zwroty, wady ukryte itd... nie zapominajmy jednak że kupujemy auto używane i trzeba się liczyć że to i tamto będzie trzeba w nim naprawić.
 2. 2 punkty
  Wrzucam resztę fot ze zlotu Wybaczcie że tak długo to trwało ale obrabiałem też zdjęcia z sesji F10 od @Krzyviek
 3. 1 punkt
  Może głupie ale jeździsz z włączoną klima? Funfel w m54b30 jak włączy klimę ma nagle 518i
 4. 1 punkt
  Trochę odgrzeję już letniego kotleta, piksele zrobione w Oławie, 1h i temat załatwiony, przyjechałem z licznikiem, po skończonej robocie gość podłączył się do zapalniczki i potwierdził że wszystko działa. Zapomniałem wspomnieć o Tobie @Ameryka ale i tak gość wygląda na ogarniętego i uczciwego, robota szybka i profesjonalna więc polecam.
 5. 1 punkt
  W Lublińcu są konkretni fachowcy od wyciągania wgniotek. Ale nie mam do nich namiarów, musisz poszukać na necie.
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  Pamiętaj, że m62 swoje waży więc swap to super dźwięk + stosunkowo szybko na prostej. Jak ma konkretnie zapodawać to turbo. @Pawel4freak wymienił kolegów, którzy mają/mieli m54 turbo i nawet pomogą Ci to ogarnąć jak się zdecydujesz podążyć tą drogą Ja tam kocham dźwięk v8, mógłbym mieć nawet m60b30 albo m62b35 które nie jadą ale bulgoczą Dlatego kupiłem n20b20 logiczne.
 9. 1 punkt
  Witam do sprzedania czarne e36 cabrio n kompletnym M PAKIECIE w bardzo fajnym stanie zachowane w oryginalnej specyfikacji ( tak opuściło fabrykę ) Vin do wglądu 2 właścicieli 1945 i 1949 rok urodzenia od 2013r przejechała tylko 2 tys km więcej stała pod kocem przebieg 216tys cena 13900 do neg wiecej info pw i link ,pod linkiem 95 zdjęć https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-m-pakiet-216tyskm-skory-drewno-oryginalny-stan-oplacona-95-zdjec-ID6BRVZQ.html
 10. 1 punkt
  Fakt to chyba choroba bo tez chodź mi po głowie Coupe do kolekcji[emoji846] ps. zgadzam się styling 22 na e36 wyglada pięknie i dlatego ja na taki się zdecydowałem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 11. 1 punkt
  Jako, że tak dobrze wam idzie wysyłanie zdjęć to przesuwam czas z początku kwietnia na początek grudnia.