kepa416

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral

O kepa416

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kepa416

  Błąd skrzyni bmw e60

  Czyli się nie oszuka prawdy. Pewnie 5k pękło za całość, a gdyby tak od razu pójść po całości to jedna wymiana oleju i filtra oraz roboczogodziny by odpadły. O sterownik chodzi Ci o mechatronike czy moduł jakiś sterujący?
 2. kepa416

  E46 śrubki w nawiewie

  A magnes na takim elastycznym przedłużeniu? Mogą wpaść do dmuchawy i narobić szkód albo gdzieś między klapki sterujące. Przez filtry kabinowe nie idzie ich zlokalizować?
 3. Spróbuj inny program do nagrywania. Ustaw tak żeby sesja nie była zamykana i bez normalizacji audio. Do tego najniższa możliwa prędkości i musi działałac
 4. Ja mam w 535 cały komplet silikonu jest ok
 5. kepa416

  Co jeszcze może stukać

  Górne mocowania amortyzatora albo sama przekładnia lub drążki czy końcówki. Gumy też warto wymienić bo koszt znikomy a spora poprawa.
 6. Jarzemanki k. Zgorzelca Sebastian z bmw7er wiem że oni się znają, ale ciężko osiągalni http://bmw-garage.pl/ A chodzi o manuala to chyba nie jest mega ciężkie, tylko nie wiem czy opłacalne chyba ze to 6b z m62.
 7. Leo z Wrocławia BMW Expert chyba się to nazywa jak podjedziesz powinien mieć.
 8. kepa416

  Wilgoć/Deszcz

  Pod kabinowymi masz dwie komory, najpewniej ta od pasażera jest U Ciebie pełna wody no odpływ zatkany. Odchylasz klapki z tyli nadkola udrazniasz i działa. Do tego zobacz czy masz dywan wilgotny w nogach pasażera i przy podstopnicy.
 9. kepa416

  E46 320d biały dym

  Tam jest chłodniczka Egr? U mnie było podobnie tylko płyn się gotowa już potem. Może minimalne ilości się dostają do wydechu jak jest duże ciśnienie w układzie. A płynu jest dużo także ubytków może dlatego nie widać
 10. W e60 jest taki rozuwany wałek między kolumna a przekładnia i to on robi podobny dźwięk nie wiem jak w e87 ale może warto by to sprawdzić czy nie ma luzu na połączeniu.
 11. U mnie wymiana pasków i rolek pomogła na takie falowanie w m54b25 bo był problem ze przygasaly światła np. długie podczas jazdy w nocy. Ale nie wiem jak na dłuższą metę bo auto sprzedane. Swoją drogą gość na YouTube garażowe hobby, tam rozprawia się z e46 i też miał podobny problem z obrotami a tam coś z komputererem chyba było, warto sobie to przejrzeć.
 12. Luźny przewód? Pewnie gdzieś alternator czy coś takiego cudów nie ma nic nie było robione w aucie?
 13. Test na CO2 był robiony od tego bym zaczynał? Automat czy manual?
 14. Może jest napisane na pasku? A co wychodzi z realoem?
 15. kepa416

  Skrzynia smg

  Akumulator sprawny ladowanie jest? Nie sypie innych błędów? Jak że skrzynia ok to bym sprawdził. Jak nie to komputer i sprawdzić może gdzieś brak łączności