Dixx37

Przyjaciel klubu
 • Liczba zawartości

  427
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  25

Ostatnia wygrana Dixx37 w dniu 5 Marzec

Użytkownicy przyznają Dixx37 punkty reputacji!

Reputacja

201 Excellent

O Dixx37

 • Tytuł
  Zaawansowany
 • Urodziny 18 Październik

Informacje:

 • Mój samochód
  E90 2.0D M47
 • Skąd
  Kiełczów

Ostatnie wizyty

1067 wyświetleń profilu
 1. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  @Kosa Właśnie sobie dałem spokój
 2. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  Liczyłem się z taką sytuacją, chociaż na ostatnim spotkaniu, mimo że było full aut, to było spokojnie. Dodatkowo w każdym miejscu czy to na forum, czy na fb, insta, pojawiają się prośby o nierobienie wsi. Jasne nie jesteśmy w stanie przypilnować każdego auta i jego właściciela, ale bagatelizowanie takich akcji przez osoby związane z klubem jest trochę nie na miejscu, mówić o tym, że nie ma problemu. Skończy tę dyskusję, bo robi się nudna.
 3. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  A czy ja jestem członkiem klubu? Czy ja mam coś do powiedzenia? Na ostatnią chwilę wstawiłem wpis, bo nie było komu, a potem nagle wielka burza, bo miejscówka zła, bo godzina nie ta. Trzeba było wyjść z inicjatywą wstawić post, zaproponować miejscówkę i się tym zająć.
 4. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  Chcieliśmy rozkręcić zloty i żeby pojawiało się na nich więcej osób, bo przez tamten rok była mocno frekwencja spadkowa, co nam się udało i wydaje mi się, że większości osób się to podoba, bo nie przyjeżdża ciągle tych samych piętnaście aut, tylko z miesiąca na miesiąc pojawiają się nowe ciekawe auta. Nie było mnie na miejscu, ale wg relacji to nie było tylko przegonienie auta nawet jak na m'kę. Huk był podobno na cały parking. Jestem jedną z osób, które podoba dźwięk takiego auta, ale pracowniom galerii (którzy może jeżdżą mercedesami) może się to nie podobać, nie podobać na tyle, że z tą miejscówką na zloty będziemy mogli się pożegnać. Większość osób, które są na forum od dłuższego czasu, zdaje sobie sprawę, że o miejscówkę trudno szczególnie w okresie zimowym wiec szanujmy ją jakby była złotą rybką, bo kolejnej takiej miejscówki może już nie być.
 5. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  Ktoś coś jeszcze może się wypowiedzieć? Ma jakiś filmik czy coś? Nie możemy zostawić tego tak bez odpowiedzi, bo jeśli sytuacja się powtórzy, to przestaniemy reklamować się ze spotami na socialkach.
 6. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  Szybko się pogoda zmienia jak patrzyłem wczoraj, to niedziela miała być deszczowa. Najwyżej się zmieni, albo może jakiś objazd po mieście by ogarnął
 7. SSL spoko rzecz nawet darmowy let's encrypt i dobrze mieć nawet dla samej świadomości "bezpieczeństwa" i pozycjonowania w google, ale ssl nie ratuje przed używaniem starych wersji php, starych wersji skryptów i dziurawych wtyczek Przy okazji jakby Krzysiek potrzebował pomocy przy administracji, to od czasu do czasu coś tam mogę ogarnąć.
 8. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  Serdecznie zapraszamy na kwietniowego Najta! PRZYPOMINAMY! Ze względu na niedziele handlowe i nie handlowe gdzie w te handlowe parkingi pękają w szfach, przenosimy najty na pierwszą niedzielę miesiąca !! Wobec powyższego kwietniowy najt odbędzie się 07.04.2019! Miejsce: Aleja Bielany parking podziemny (podobno ma padać wiec zostawiam Bielany) Godzina: 15.00 WAŻNE: Żadnego palenia gumy, akcji spod remizy, itd. Będziemy w miejscu publicznym, chcesz zostawić po sobie ślady opon - zagraj w NFS albo spędź niedzielę z Polsatem. Impreza będzie rejestrowana i fotografowana dla potrzeb dokumentacyjno – promocyjnych Maxbimmer BMW Klub Wrocław. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w materiałach filmowych i fotograficznych. LISTA: 1. Dixx37
 9. Dixx37

  KALENDARZ 2020

  Zacznie się sezon, to i foty się zaczną. Tomek z Moniką tam ostro jadą z fotami
 10. Forum stoi na IPS 3.0 najnowsza wersja to 4.4. Może warto zrobić update? Updste jest darmowy? Czy trzeba kupic nowa wersje? Mamy dhosting może warto też odpalić ssl.
 11. Nie wiem ocb, ale dostaje powiadomienie za każdym razem jak Dyziu skomentuje temat - nawet taki, którego nigdy na oczy nie widziałem.
 12. ten ostatni pomiar 160 na pewno był realny
 13. Dixx37

  [e46] drzwi i szyby

  Od strony lusterka też są śruby, którymi reguluje się ustawienie drzwi. Nie wiem tylko czy da się regulować odstawanie drzwi od karoserii. Przyczyn może być wiele i bez oględzin ciężko coś stwierdzić. Dziwne, że odstają z dwóch stron. Jak ktoś się włamuje to raczej wybija szybę. Jakby był awaryjnie otwierany to krzywa powinna być góra przy szybie, a nie całe drzwi. Zacznij od sprawdzenia podstaw czy drzwi mogły być ruszane. Raczej widać ślady odkręcania na śrubach. Może masz problem z uszczelkami i stąd świst.
 14. Dixx37

  [e46] drzwi i szyby

  Co do odstających drzwi, to w pierwszej kolejności sprawdziłbym mocowanie zamka, czy się nie przesunął (jak otworzysz drzwi, to masz trzy śruby, które trzymają zamek). Co do szyby, to musisz rozebrać boczek i sprawdzić, czy tam coś nie jest przesunięte. Czy szyba nie jest źle ustawiona. Ostatnia możliwość to taka, że masz wygięte drzwi, dlatego odstają i szyba obciera o tapicerkę. Może widać po szerokości szczelin, że jest coś nie tak. Może to kwestia tylko złego montażu podczas wymiany np. zamka.