Dixx37

Przyjaciel klubu
 • Liczba zawartości

  447
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  26

Ostatnia wygrana Dixx37 w dniu 17 Październik

Użytkownicy przyznają Dixx37 punkty reputacji!

Reputacja

216 Excellent

O Dixx37

 • Tytuł
  Zaawansowany
 • Urodziny 18 Październik

Informacje:

 • Mój samochód
  E90 2.0D M47
 • Skąd
  Kiełczów

Ostatnie wizyty

1235 wyświetleń profilu
 1. Dixx37

  KALENDARZ 2020

  Po oględzinach na żywo twierdzę, że te auto jest tak duże, że nie wejdzie mi na kalendarz xD
 2. Dom dziecka ma swoje foteliki, wiec raczej nie ma potrzeby. Chociaż w tamtym roku zatrzasnąłem sobie kluczki w bagażniku razem z fotelikiem w aucie i był lekki przypał ale w tym roku nie zamierzam tego robić
 3. W rożnym, czasami tak się zmieniają w ciągu roku (ktoś odchodzi, ktoś przychodzi), że sami nie wiemy, kto do końca będzie.
 4. Co jak co, ale tego wydarzenia odpuścić nie mogę. Może tym razem kluczyków w aucie sobie nie zatrzasnę 1. Foresty (miejsca 0) 2. Francuz i Skrzat (2miejsca) 3. BASTARS (3 miejsca) 4. maris (3 miejsca) 5. sagui (3 miejsca 6.CzAkSs&Marzenka (2 miejsca) 7. Kaczmar 8. Szpadyzor71 (min 2 miejsca) 9. mrsiwek ( 3 miejsca ) 10. Dixx37 (3 miejsca)
 5. Dixx37

  KALENDARZ 2020

  W tamtym roku było ciężko uzbierać 24 zdjęcia, a w obecnym mamy połowę października i nie mamy nawet 12. Możliwe, że ludzie się obudzą i może uda się uzbierać więcej, ale nie wiadomo. Rozmawiałem kiedyś z Pawłem i mieliśmy w głowie świadomość, że w tym roku może być tylko 12 zdjęć, bo nie chciałbym sytuacji, w której muszę kogoś wyróżniać i zrobić tak, że w jednym miesiącu są dwa zdjęcia w innym jedno i kto ma być na całej stronie, a kto ma się z kimś podzielić miejscem. Dlatego obecnie bawię się z projektami na jedno auto i stąd też pomysł, żeby opisać coś więcej niż tylko nr silnika
 6. Dixx37

  KALENDARZ 2020

  Wiem, że ostatnio mnie totalnie nie widać, ale jak ktoś śledzi socialki, to w wekendy można mnie najczęściej znaleźć w Głogowie lub na stadionie, a przy okazji jakby ktoś chciał sobie skoczyć z 220 m na linie (nie bunge), to zapraszam Wracając do tematu. Mam wstępny projekt kalendarza: oraz wpadłem na jeszcze jeden pomysł, a mianowicie zrobić edycja z większą ilością informacji na temat auta. Tutaj trzeba byłoby pomyśleć co dokładnie, ale dla przykładu daje dwa rzuty (bo projektem ciężko to nazwać). Treści są częściowo zmyślone, ale bardziej jestem ciekawe czy Wam się taki pomysł podoba. Jest to kalendarz klubu, ale będą go widzieć również osoby niezwiązane z klubem, a nawet marką, stąd też informacja o modelu, felgi sam często chciałbym znać. Jakieś propozycje?
 7. Tutaj muszę trochę Cię sprostować, bo owszem tak jest, jak sprzedawcą jest firma, a nie osoba prywatna. Ostatnio dość często widzę wystawione przedmioty nowe, ale od zwykłej osoby.
 8. Dixx37

  KALENDARZ 2020

  No ja też dlatego ma dwa projekty kalendarza ale jeszcze nie zobaczycie 😛
 9. ja bym zerknął na takie miejsce, które można łatwo wymienić na oryginał jeśli chciałbyś potem sprzedać bez radia czy coś.
 10. Pytanie jakie są tam wejścia. Zazwyczaj zmieniarki cyfrowe wpina się w miejsce zwykłej zmieniarki czyli w tym przypadku w bagażniku.
 11. Dixx37

  NAJT Czerwiec 2019

  Wydaje mi się, że większość ludzi czeka na informacje co z dniem dziecka i tutaj na razie się nie wpisują. @michal_f Fb po prostu nie ma kto ogarniać. Z czystej chęci i dobra klubu zająłem się ogarnianiem Facebooka. Okazało się, że funpage istnieje, ale bez administratora (ktoś, kto był usunął konto — nie wiadomo). Spędziłem dwa miesiące pisania zgłoszeń, kombinowania, wypisania do administracji i się udało. Dyziu dostał na nowo uprawnienia administratora. Na wszelki wypadek dodałem nowych administratorów i zacząłem ogarniać sprawy grupy, postów wydarzeń, połączenie facebooka z instagramem (którego świetnie ogarnia Paweł). Wszystko spoko tylko słuchanie co miesiąc marudzenia, że to było nie tak, że miejscówka zła, że organizuje a mnie nie ma mi się znudziło. Nie widzę natomiast problemu, żeby ktoś się tym nie mógł zająć. Z grafiką pomogę. @Chacko e30 Skoro coś robię i w każdym najcie coś komuś nie pasuje to, po co mam to robić? Może ja po prostu robię to źle? Może najtami powinna się zajmować osoba bardziej obeznana, która jest częściej na takich wydarzeniach. Skoro tak bardzo Ci tego brakuje, to może sam się tym zajmij. Nie widzę problemu, żebyś dostał rangę moda na funpage i wstawiał posty i wydarzenia. Wiadomo, każdy ma swój jakiś fach, dlatego z grafiką nie ma problemu. Jak będziesz się zajmował Facebookiem, to podeślij mi zdjęcia na miesiąc /dwa / trzy w przód, to zrobię covery, grafiki do postów itp. Dla mnie żaden problem.
 12. Dixx37

  KALENDARZ 2020

  Ej Wam idzie robienie zdjęć? Chcecie mieć kalendarz w tym roku?
 13. Swojczyce: B///M Garage Psie pole: BMW Expert Oporów: MTC Maciej Matusiak Okolice oleśnicy MP Serwis Maciej Przybysz
 14. Dixx37

  Najt Maj-owy 05.05.2019

  Nie jestem adminem ?
 15. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  @Kosa Właśnie sobie dałem spokój