Dixx37

Przyjaciel klubu
 • Liczba zawartości

  436
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  25

Ostatnia wygrana Dixx37 w dniu 5 Marzec

Użytkownicy przyznają Dixx37 punkty reputacji!

Reputacja

207 Excellent

O Dixx37

 • Tytuł
  Zaawansowany
 • Urodziny 18 Październik

Informacje:

 • Mój samochód
  E90 2.0D M47
 • Skąd
  Kiełczów

Ostatnie wizyty

1140 wyświetleń profilu
 1. ja bym zerknął na takie miejsce, które można łatwo wymienić na oryginał jeśli chciałbyś potem sprzedać bez radia czy coś.
 2. Pytanie jakie są tam wejścia. Zazwyczaj zmieniarki cyfrowe wpina się w miejsce zwykłej zmieniarki czyli w tym przypadku w bagażniku.
 3. Dixx37

  NAJT Czerwiec 2019

  Wydaje mi się, że większość ludzi czeka na informacje co z dniem dziecka i tutaj na razie się nie wpisują. @michal_f Fb po prostu nie ma kto ogarniać. Z czystej chęci i dobra klubu zająłem się ogarnianiem Facebooka. Okazało się, że funpage istnieje, ale bez administratora (ktoś, kto był usunął konto — nie wiadomo). Spędziłem dwa miesiące pisania zgłoszeń, kombinowania, wypisania do administracji i się udało. Dyziu dostał na nowo uprawnienia administratora. Na wszelki wypadek dodałem nowych administratorów i zacząłem ogarniać sprawy grupy, postów wydarzeń, połączenie facebooka z instagramem (którego świetnie ogarnia Paweł). Wszystko spoko tylko słuchanie co miesiąc marudzenia, że to było nie tak, że miejscówka zła, że organizuje a mnie nie ma mi się znudziło. Nie widzę natomiast problemu, żeby ktoś się tym nie mógł zająć. Z grafiką pomogę. @Chacko e30 Skoro coś robię i w każdym najcie coś komuś nie pasuje to, po co mam to robić? Może ja po prostu robię to źle? Może najtami powinna się zajmować osoba bardziej obeznana, która jest częściej na takich wydarzeniach. Skoro tak bardzo Ci tego brakuje, to może sam się tym zajmij. Nie widzę problemu, żebyś dostał rangę moda na funpage i wstawiał posty i wydarzenia. Wiadomo, każdy ma swój jakiś fach, dlatego z grafiką nie ma problemu. Jak będziesz się zajmował Facebookiem, to podeślij mi zdjęcia na miesiąc /dwa / trzy w przód, to zrobię covery, grafiki do postów itp. Dla mnie żaden problem.
 4. Dixx37

  KALENDARZ 2020

  Ej Wam idzie robienie zdjęć? Chcecie mieć kalendarz w tym roku?
 5. Swojczyce: B///M Garage Psie pole: BMW Expert Oporów: MTC Maciej Matusiak Okolice oleśnicy MP Serwis Maciej Przybysz
 6. Dixx37

  Najt Maj-owy 05.05.2019

  Nie jestem adminem 😛
 7. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  @Kosa Właśnie sobie dałem spokój
 8. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  Liczyłem się z taką sytuacją, chociaż na ostatnim spotkaniu, mimo że było full aut, to było spokojnie. Dodatkowo w każdym miejscu czy to na forum, czy na fb, insta, pojawiają się prośby o nierobienie wsi. Jasne nie jesteśmy w stanie przypilnować każdego auta i jego właściciela, ale bagatelizowanie takich akcji przez osoby związane z klubem jest trochę nie na miejscu, mówić o tym, że nie ma problemu. Skończy tę dyskusję, bo robi się nudna.
 9. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  A czy ja jestem członkiem klubu? Czy ja mam coś do powiedzenia? Na ostatnią chwilę wstawiłem wpis, bo nie było komu, a potem nagle wielka burza, bo miejscówka zła, bo godzina nie ta. Trzeba było wyjść z inicjatywą wstawić post, zaproponować miejscówkę i się tym zająć.
 10. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  Chcieliśmy rozkręcić zloty i żeby pojawiało się na nich więcej osób, bo przez tamten rok była mocno frekwencja spadkowa, co nam się udało i wydaje mi się, że większości osób się to podoba, bo nie przyjeżdża ciągle tych samych piętnaście aut, tylko z miesiąca na miesiąc pojawiają się nowe ciekawe auta. Nie było mnie na miejscu, ale wg relacji to nie było tylko przegonienie auta nawet jak na m'kę. Huk był podobno na cały parking. Jestem jedną z osób, które podoba dźwięk takiego auta, ale pracowniom galerii (którzy może jeżdżą mercedesami) może się to nie podobać, nie podobać na tyle, że z tą miejscówką na zloty będziemy mogli się pożegnać. Większość osób, które są na forum od dłuższego czasu, zdaje sobie sprawę, że o miejscówkę trudno szczególnie w okresie zimowym wiec szanujmy ją jakby była złotą rybką, bo kolejnej takiej miejscówki może już nie być.
 11. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  Ktoś coś jeszcze może się wypowiedzieć? Ma jakiś filmik czy coś? Nie możemy zostawić tego tak bez odpowiedzi, bo jeśli sytuacja się powtórzy, to przestaniemy reklamować się ze spotami na socialkach.
 12. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  Szybko się pogoda zmienia jak patrzyłem wczoraj, to niedziela miała być deszczowa. Najwyżej się zmieni, albo może jakiś objazd po mieście by ogarnął
 13. SSL spoko rzecz nawet darmowy let's encrypt i dobrze mieć nawet dla samej świadomości "bezpieczeństwa" i pozycjonowania w google, ale ssl nie ratuje przed używaniem starych wersji php, starych wersji skryptów i dziurawych wtyczek Przy okazji jakby Krzysiek potrzebował pomocy przy administracji, to od czasu do czasu coś tam mogę ogarnąć.
 14. Dixx37

  NAJT KWIECIEŃ

  Serdecznie zapraszamy na kwietniowego Najta! PRZYPOMINAMY! Ze względu na niedziele handlowe i nie handlowe gdzie w te handlowe parkingi pękają w szfach, przenosimy najty na pierwszą niedzielę miesiąca !! Wobec powyższego kwietniowy najt odbędzie się 07.04.2019! Miejsce: Aleja Bielany parking podziemny (podobno ma padać wiec zostawiam Bielany) Godzina: 15.00 WAŻNE: Żadnego palenia gumy, akcji spod remizy, itd. Będziemy w miejscu publicznym, chcesz zostawić po sobie ślady opon - zagraj w NFS albo spędź niedzielę z Polsatem. Impreza będzie rejestrowana i fotografowana dla potrzeb dokumentacyjno – promocyjnych Maxbimmer BMW Klub Wrocław. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w materiałach filmowych i fotograficznych. LISTA: 1. Dixx37
 15. Dixx37

  KALENDARZ 2020

  Zacznie się sezon, to i foty się zaczną. Tomek z Moniką tam ostro jadą z fotami