patrykwro

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Good

O patrykwro

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 11 Wrzesień

Informacje:

 • Mój samochód
  528i
 • Skąd
  Wrocław
 1. Koledzy, znalazłem fotel do mojego e39 (poszukiwałem wcześniej na forum) ale jest kłopot bo fotel jest w Żarach, a za przesyłkę będą kosmiczne pieniądze. Prośba czy ktoś jeździ czasem Wrocław - Żary i miałby miejsce aby zabrać fotel do e39 ? Będę wdzięczny, i oczywiście %%% dla życzliwego. Dzięki!
 2. kupie manualny, przedliftem lub tapicerka, może być anglik. Fotel kierowcy mi się przetarł na oparciu od wsiadania. Kolor antracytowy (ciemny welur), fotel manual. Na allegro mają zwykle komplet lub zaporową cenę.
 3. poszukuję jw kompletne elektryczne ale może też być bez szkła. Idealnie jeśli było by w kolorze aspensilber.
 4. patrykwro

  Fotki BMW F06

  niesamowity kolor frozen brown, matowy jest teraz na topie
 5. temat mi trochę wystygł bo okazuje się, że rocznie robię jakieś 12- 14 tyś km, większość po mieście, a więc opłacalność instalacji chyba będzie żadna ?
 6. patrykwro

  Komfort jazdy

  e60 po lifcie miały kostkę, 1. otworzysz bo każda ma bagnet do awaryjnego otwierania 2. jak otworzysz to pojedziesz
 7. Sprzedam piec kominkowy, doskonały do użytku w domku jednorodzinnym lub w kamienicy. Sprzęt jak nowy, używany jeden sezon, faktura zakupu. Cena: 3500zł Szczegóły: http://allegro.pl/show_item.php?item=1915526092
 8. Jeżeli chodzi o MM to pomiar czasów jest zawsze na ekranie monitora, później dostaje się wydruk - ostatnio byłem tam na 2 godzinnym le mans (ps. byli też min. panowie z pasji). jeżeli nadal mamy grupę chętnych to dajcie znać, spróbuję porozmawiać z właścicielem, może coś wynegocjuję, tylko musimy ustalić ile osób jest gotowych.
 9. tak lis kompromituje, nie dajmy się zwariować, oto efekty http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/tomasz-lis-ma-powazne-klopoty-rada-programowa-tvp-zaskarzyla-go-za-proby-ponizania-kaczynskiego_208874.html
 10. panowie to w kontekście satyrycznym, coś co znalazłem gdzieś w necie ale czy nie ma w sobie cienia tego co mogłoby nas czekać? mam nadzieję że nikogo nie uraziłem. a co do lisa który fajnie kompromitował kaczyńskiego nie do końca się zgadzam. Nie ważne jaki gość, kaczyński czy ktoś inny ale zaproszonemu do studia gościowi należy się trochę szacunku a nie łapanie za słówka, nie dopuszczenie do, bądź przerywanie w połowie zdania i sterowanie owacjami publiczności. myślałem że lis ma trochę więcej klasy.
 11. Jeśli kogoś to interesuje, jest cała masa ciekawych filmów o tzw zorganizowanej przestępczości np. 10 przykazań mafii, cosa nostra i coś z naszego podwórka czyli alfabet mafii, wszystko na yt.
 12. kokainowi kowboje rewelacyjny dokument, ja polecam: 11 września niewygodne fakty http://www.youtube.com/watch?v=JUpLVnzMsog Czekając na sobotę "Nokaut" http://www.wykop.pl/link/508963/czekajac-na-sobote-18/
 13. Jak PO i Palikot wygrają wybory: -Panie jak dojść do Placu Przyjaźni Rosyjsko-Niemieckiej? -Tutaj prosto Aleją Żydowskich Ofiar Armii Krajowej, to przy Muzeum Polskiego Wrodzonego Antysemityzmu, potem skręci pan w prawo przy Pałacu Gazpromu w bulwar Polskich Obozów Koncentracyjnych. Przy Pałacu Gazpromu spokojnie raczej patrz Pan w ziemię, bo można dostać 48 godzin z byle powodu. Dalej prosto minie pan Instytut Miłości i Cudów. Przejdzie pan w lewo wiaduktem nad Aleją Tolerancji, stoi tam pomnik Jaruzelskiego z dużym napisem "GENERAŁ HONORU", nie da się przeoczyć. Dalej Skwerkiem Prezydenta Komorowskiego Myśliwego i w lewo na skuśkę Parkiem Piłkarza Kaszuba. W Parku Piłkarza są tzw. Tablice Tuska, to wkopane w ziemie kamienne płyty z przykazaniami: "Dlaczego Polskość Była Chorobą". Miniesz Pan Park i jesteś na Placu Przyjaźni Rosyjsko-Niemieckiej. A po co Pan w ogóle idziesz na Plac Przyjaźni? - Potrzebuję zaświadczenie z Komitetu d/s Mniejszości Chrześcijańskiej. Syn mi się urodził i chciałem ochrzcić. - Potem musi pan to zarejestrować w Ministerstwie Poprawności Politycznej przy Rondzie Kiszczaka - to akurat w drugą stronę. Chyba, że od razu zadeklaruje pan wychowanie w rodzinie gejowskiej, wtedy rejestrować nie trzeba.