blazej3131

Przyjaciel forum
 • Liczba zawartości

  693
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana blazej3131 w dniu 21 Styczeń 2018

Użytkownicy przyznają blazej3131 punkty reputacji!

Reputacja

453 Excellent

O blazej3131

 • Tytuł
  Zaawansowany

Informacje:

 • Mój samochód
  e38 3.0d
 • Skąd
  Wrocław

Ostatnie wizyty

1244 wyświetleń profilu
 1. blazej3131

  NAJT KWIECIEŃ

  Scrat jak odebrałeś to jako atak to nie takie były moje intencje także luzik i to, że pojechało 90% osób wynikło z tego, że nagle się rzucili w pogoń za ekipą, która wspólnie pojechała na innego spota.
 2. blazej3131

  NAJT KWIECIEŃ

  Kolego Scrat- pojechali bo zwijali się ze spota nie możesz oczekiwać, że ludzie będą meldować "halo ja jadę tu i tu wszyscy słyszeli?". Na najcie każdy siedzi ile chce i jedzie kiedy chce a to, że jakaś grupa gdzieś sama jedzie po spocie nie zobowiązuje ich do informowania wszystkich o tym. Jak będzie coś organizowane w związku z najtem i gdzieś będzie trzeba przejechać napewno się dowiesz. A spot był na 15 i koło 17 można było się spodziewać, że już ludzi nie będzie bo tak jest nie od dzisiaj.
 3. blazej3131

  NAJT KWIECIEŃ

  Powinienem wpaść jak nic się nie zmieni swoją drogą fb klubowy działa dobrze bo pełno ludzi zapisanych a większość spoza forum.
 4. blazej3131

  Rozpoczęcie sezonu 2019

  Myślę, że jak najbardziej. Kwestia ostatecznego terminu ale jak podany się nie zmieni to chętnie.
 5. Będzie ktoś przejeżdżał koło factory w drodze?
 6. Ja mam jeszcze 2 albo 3 kalendarze od Jara które mieli odebrać odemnie ludzie. Także Jaro jak coś daj znać PW zgonie je chętnym na najcie najbliższym i przelew Ci puszcze z tą kasą.
 7. A nie wiem czy jest sens w sumie. Spotkajmy się na lidlu bo jak Ty autem a ja na moto to nie ma sensu się zgadywać.
 8. Cześć wszystkim. Postaram się być ale nie mogę obiecać więc nie wpisuje się na listę. Wydaje mi się że już mamy wymaganą liczbę miejsc dla dzieci więc może przyjadę motocyklem. Konto domu dziecka zasile niestety dopiero po Matki Boskiej pieniężnej.
 9. Siema. Kto jeszcze nie odebrał kalendarza? Z Przemem jestem już dogadany a mam jeszcze 2 albo 3 do odbioru.
 10. Cześć. Mam jeszcze troche kalendarzy nie mogłem na najta wpaść ale można dalej odbierać u mnie. Ktoś zainteresowany?
 11. Marta.n zarezerwowany kolejny zostaje 11szt.
 12. Mam 20 sztuk w aucie. Rezerwacje mam narazie dla: MX Siwek 2x Sebo293 1x Szpadyzory 2x Beton 1x Pawel4freak 2x czyli do rozdania 12 sztuk jeszcze. Chętni na odbiór prosze PW bądź sms/telefon. Wydaje tylko zapłacone kalendarze chyba że ktoś wymienia sie ze mną kalendarz/pln.