Francuz

Klubowicze
 • Liczba zawartości

  1739
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  68

Ostatnia wygrana Francuz w dniu 12 Styczeń

Użytkownicy przyznają Francuz punkty reputacji!

Reputacja

1451 Excellent

6 obserwujących

O Francuz

 • Tytuł
  Zaawansowany
 • Urodziny 26 Grudzień

Informacje:

 • Mój samochód
  e46 m57++
 • Skąd
  Namysłów

Ostatnie wizyty

3276 wyświetleń profilu
 1. Francuz

  Pobór prądu na postoju (nie jeż)

  Wypnij kostkę zasilająca z radia. Może jakaś zwara w oslonach gumowych drzwi, klapy, haku. A może tak jak pisze Tazunio aku jest do bani.
 2. Mati brak zdjęć, znowu coś się stanęło się. Po drugie idę drukować hajsy na gablote.
 3. Francuz

  2.0 M47n Glow Plug Cylinder 2

  Memory fajf Francuz - E, Łysy jesteś w domu? - Ta - Sluchaj, zejdziesz na dół i odpalisz mi moją ruine swoim fantastycznym golfem 3 w tdi? - ta - kurde ale fajnie że Twoje e46 ma dobry aku - wiem. (Pych pych pych uf uf uf ft ft pyr pyr pyr [osiedle w siwym dymie] kle kle kle kle kle. Kurła, ale moja ruina ma kompreche.
 4. Francuz

  KALENDARZ 2020

  Gdybym się nie pojawił to prosiłbym o przekazanie kalendarza Jarowi, Bastarsowi lub Dyziowi, ewentualnie osobie trzeciej która im by miała dostarczyć ich kalendarze. Jeszcze nie mogę potwierdzić obecności.
 5. Przyda się. Dziękuję i również składam najlepsze życzenia!
 6. Albo porządnie albo wcale 😉 stół to lity dąb, więc jak suto zastawisz stól to na pewno się nie ugnie. Wymiary blatu to 187 / 93 / 4.
 7. Nie podrywaj mnie, żonaty jestem 😉 Coś się robi w branży 😉
 8. Francuz

  KALENDARZ 2020

  1 Pawel4freak 1szt2 olog22 2szt3 Rudix - R1 (1szt.)4 Dixx37 - 1 szt.5 Wojtas_wrock 2 szt6 BASTARS 2szt 7. JARO - 1szt8. motobiker - 3 szt.9. Dyziu 1szt10.Ameryka 1 szt 11. Forest 3 szt.12. konik 1 szt 13. Francuz 1 szt.
 9. Będę dostępny jak coś. Także śmiało dzwońcie w razie potrzeby i się urwę. No niestety stało się co się stało i muszę być przy żonie jak najwięcej czasu.
 10. Odpadam niestety. Jeśli brakloby miejsc to przyjadę. Będę pod telefonem jakby co. Muszę zostać ze Skrzatem w domu bo dopiero jutro ją wypuszcza ze szpitala i trzeba jej pomoc w normalnym funkcjonowaniu gdy wróci.
 11. Poprawione. Czy jeszcze coś zauważyłeś?
 12. Nie mieszaj leków z alkoholem. Najt listopadowy. Październikowy się nie liczy.
 13. PRZYPOMINAMY! Ze względu na niedziele handlowe i nie handlowe gdzie w te handlowe parkingi pękają w szwach, przenosimy najty na pierwszą niedzielę miesiąca !! Wobec powyższego listopadowy najt odbędzie się 03.11.2019! Miejsce: Magnolia parking Castorama Godzina: 15.00 Zapraszamy ! WAŻNE: Żadnego palenia gumy, akcji spod remizy, itd. Będziemy w miejscu publicznym, chcesz zostawić po sobie ślady opon - zagraj w NFS albo spędź niedzielę z Polsatem. Impreza będzie rejestrowana i fotografowana dla potrzeb dokumentacyjno – promocyjnych Maxbimmer BMW Klub Wrocław. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w materiałach filmowych i fotograficznych.  LISTA:
 14. Również dzięki, fantastyczna impreza i ludzie. Wielkie ukłony dla organizatorów!