Francuz

Klubowicze
 • Liczba zawartości

  1690
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  65

Ostatnia wygrana Francuz w dniu 7 Sierpień

Użytkownicy przyznają Francuz punkty reputacji!

Reputacja

1427 Excellent

6 obserwujących

O Francuz

 • Tytuł
  Zaawansowany
 • Urodziny 26 Grudzień

Informacje:

 • Mój samochód
  e46 m57++
 • Skąd
  Namysłów

Ostatnie wizyty

3080 wyświetleń profilu
 1. Francuz

  Spocik Oleśnica Lotnisko

  Ten weekend mi odpada. Oddaje auto do Dyzia. Moze do następnego się wyrobi 😉
 2. Francuz

  Spocik Oleśnica Lotnisko

  Też bym się przejechał. Trzeba jasno i kategorycznie wytłumaczyć moim oponom na tylnej osi że są już ze mną ostatni sezon. Bo widzisz Poldziu zamiast pomyśleć też o zmotoryzowanych to lepiej łapać ich na huligamce drogowej bo nie ma gdzie pojeździć. Orlików to nayebali jeden na drugim. Ok, fajnie, spoko inicjatywa, ale nie można chociaż na jeden powiat znaleźć zaciszne 40 arów przestrzeni ? 200x200m w asfalcie dobrej mieszanki. Ogrodzić, postawić ciecia ze szlabanem, wjazd 50 zł co by było na utrzymanie terenu a może i by jeszcze zarabiał na siebie. Wjazd oznacza akceptację regulaminu a w nim że wstęp na własną odpowiedzialność i brak możliwości roszczeń wobec poniesionych strat na majątku lub zdrowiu. Młodzi gniewni by się wyszaleli, inni doszkolili w technice jazdy, następni bez obaw poznawali by zachowanie auta w różnych sytuacjach. Poprawa bezpieczeństwa gwarantowana. Na posesji dodatkowo najazd lub kanał i inne przydatne rzeczy.
 3. PRZYPOMINAMY! Ze względu na niedziele handlowe i nie handlowe gdzie w te handlowe parkingi pękają w szwach, przenosimy najty na pierwszą niedzielę miesiąca !! Wobec powyższego sierpniowy najt odbędzie się 04.08.2019! Miejsce: Magnolia parking Castorama Godzina: 16.00 Zapraszamy ! WAŻNE: Żadnego palenia gumy, akcji spod remizy, itd. Będziemy w miejscu publicznym, chcesz zostawić po sobie ślady opon - zagraj w NFS albo spędź niedzielę z Polsatem. Impreza będzie rejestrowana i fotografowana dla potrzeb dokumentacyjno – promocyjnych Maxbimmer BMW Klub Wrocław. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w materiałach filmowych i fotograficznych.  LISTA: 1.
 4. Francuz

  Najt lipiec

  PRZYPOMINAMY! Ze względu na niedziele handlowe i nie handlowe gdzie w te handlowe parkingi pękają w szwach, przenosimy najty na pierwszą niedzielę miesiąca !! Wobec powyższego lipcowy najt odbędzie się 07.07.2019! Miejsce: Magnolia parking Castorama Godzina: 16.00 Zapraszamy ! WAŻNE: Żadnego palenia gumy, akcji spod remizy, itd. Będziemy w miejscu publicznym, chcesz zostawić po sobie ślady opon - zagraj w NFS albo spędź niedzielę z Polsatem. Impreza będzie rejestrowana i fotografowana dla potrzeb dokumentacyjno – promocyjnych Maxbimmer BMW Klub Wrocław. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w materiałach filmowych i fotograficznych.  LISTA: 1.
 5. Mati sprawdź serwer ze zdjęciami bo tylko 3 się ładują. Brać fure pany, polecam tego allegrowicza ?
 6. Francuz

  NAJT Czerwiec 2019

  Nie, to nie ja startowalem z takim pomysłem, także nic o tym nie wiem ?
 7. Francuz

  KALENDARZ 2020

  Zanioslem wywołać kliszę, także coś tam będzie ?
 8. Francuz

  Najt Maj-owy 05.05.2019

  Również dzięki! No, niespodzianka faktycznie extra.
 9. Francuz

  Najt Maj-owy 05.05.2019

  1. BASTARS 2. Chudziutki 3. Francuz & Skrzat Ni dy ry dy z wcześniejszą. Ewentualnie w drugą stronę.
 10. Francuz

  Reboot

  Witamy
 11. Francuz

  NAJT KWIECIEŃ

  LISTA: 1. Dixx37 2. Francuz & Skrzat
 12. Francuz

  KALENDARZ 2020

  Kurła, zapomniałam całkiem o tym temacie.
 13. Miło popatrzeć na wasze fury przy takiej okazji, gratuluję Bimbry
 14. Pisz, dzwoń, powiedz co to za podloga, ile metrów, wszystko ustalimy indywidualnie ? krzywdy mieć nie będziesz.