Francuz

Klubowicze
 • Liczba zawartości

  1710
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  67

Ostatnia wygrana Francuz w dniu 26 Sierpień

Użytkownicy przyznają Francuz punkty reputacji!

Reputacja

1442 Excellent

6 obserwujących

O Francuz

 • Tytuł
  Zaawansowany
 • Urodziny 26 Grudzień

Informacje:

 • Mój samochód
  e46 m57++
 • Skąd
  Namysłów

Ostatnie wizyty

3134 wyświetleń profilu
 1. Kurła, ale w Kłodzku macie pogodę 😂
 2. Jak w tytule. Termin to sobota 21 września br @Niedzwiedz zapodaj szczegóły, szczegoliki odnośnie tego dnia. Godziny, miejsca itd @BASTARS @Jaro @POLDEK @Robitaktorobi @bob232 Mamy najbliżej, jak stoicie z czasem ? Lista 1.
 3. Francuz

  Nowy dział

  Bo nie ma sensu wybierać między dżumą a cholerą 😉
 4. Francuz

  Nowy dział

  Na słownik już zabrakło 😂
 5. To nie jest dział sprzedaży tylko galeria gruzów które mamy po za bmw w swoim gospodarstwie domowym 😁
 6. No to odgrzewamy kotleta. Prawilny książę polskiej wsi, golf w tdi. Typowa ale dość bogato wyposażona seria. Silnik afn 110km Przebieg 380tkm 4 szyby w prądzie Abs Centralny zamek Tempomat Climatronic Fotele sporty Białe zegary Rdza Wszystko sprawne 😉 Dwóch właścicieli od nowości dbalo o auto i poki co dzielnie i bezawaryjnie wozi mnie do pracy i na czarne roboty.
 7. Francuz

  Nowy dział

  Tylko że ja nie sprzedałem bmw żeby kupić kaudi i się nim jarać 😉 Wrzucę giena, może nawet dziś a co 😉
 8. Francuz

  KALENDARZ 2020

  Kurła prześwietliłem 😉 a uwierz, że wczoraj myślałem o tym temacie. Coś podeślę.
 9. Francuz

  Spocik Oleśnica Lotnisko

  Ten weekend mi odpada. Oddaje auto do Dyzia. Moze do następnego się wyrobi 😉
 10. Francuz

  Spocik Oleśnica Lotnisko

  Też bym się przejechał. Trzeba jasno i kategorycznie wytłumaczyć moim oponom na tylnej osi że są już ze mną ostatni sezon. Bo widzisz Poldziu zamiast pomyśleć też o zmotoryzowanych to lepiej łapać ich na huligamce drogowej bo nie ma gdzie pojeździć. Orlików to nayebali jeden na drugim. Ok, fajnie, spoko inicjatywa, ale nie można chociaż na jeden powiat znaleźć zaciszne 40 arów przestrzeni ? 200x200m w asfalcie dobrej mieszanki. Ogrodzić, postawić ciecia ze szlabanem, wjazd 50 zł co by było na utrzymanie terenu a może i by jeszcze zarabiał na siebie. Wjazd oznacza akceptację regulaminu a w nim że wstęp na własną odpowiedzialność i brak możliwości roszczeń wobec poniesionych strat na majątku lub zdrowiu. Młodzi gniewni by się wyszaleli, inni doszkolili w technice jazdy, następni bez obaw poznawali by zachowanie auta w różnych sytuacjach. Poprawa bezpieczeństwa gwarantowana. Na posesji dodatkowo najazd lub kanał i inne przydatne rzeczy.
 11. PRZYPOMINAMY! Ze względu na niedziele handlowe i nie handlowe gdzie w te handlowe parkingi pękają w szwach, przenosimy najty na pierwszą niedzielę miesiąca !! Wobec powyższego sierpniowy najt odbędzie się 04.08.2019! Miejsce: Magnolia parking Castorama Godzina: 16.00 Zapraszamy ! WAŻNE: Żadnego palenia gumy, akcji spod remizy, itd. Będziemy w miejscu publicznym, chcesz zostawić po sobie ślady opon - zagraj w NFS albo spędź niedzielę z Polsatem. Impreza będzie rejestrowana i fotografowana dla potrzeb dokumentacyjno – promocyjnych Maxbimmer BMW Klub Wrocław. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w materiałach filmowych i fotograficznych.  LISTA: 1.
 12. Francuz

  Najt lipiec

  PRZYPOMINAMY! Ze względu na niedziele handlowe i nie handlowe gdzie w te handlowe parkingi pękają w szwach, przenosimy najty na pierwszą niedzielę miesiąca !! Wobec powyższego lipcowy najt odbędzie się 07.07.2019! Miejsce: Magnolia parking Castorama Godzina: 16.00 Zapraszamy ! WAŻNE: Żadnego palenia gumy, akcji spod remizy, itd. Będziemy w miejscu publicznym, chcesz zostawić po sobie ślady opon - zagraj w NFS albo spędź niedzielę z Polsatem. Impreza będzie rejestrowana i fotografowana dla potrzeb dokumentacyjno – promocyjnych Maxbimmer BMW Klub Wrocław. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w materiałach filmowych i fotograficznych.  LISTA: 1.
 13. Mati sprawdź serwer ze zdjęciami bo tylko 3 się ładują. Brać fure pany, polecam tego allegrowicza ?