Zkumeku

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  233
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Zkumeku w dniu 9 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Zkumeku punkty reputacji!

Reputacja

133 Excellent

O Zkumeku

 • Tytuł
  Zaawansowany
 • Urodziny 08.06.1994

Informacje:

 • Mój samochód
  BMW E38 V8 4.4
 • Skąd
  Wrocław

Ostatnie wizyty

1359 wyświetleń profilu
 1. Zkumeku

  KALENDARZ 2020

  @Pawel4freak Nada się?
 2. Zkumeku

  Najt sierpień 04.08.2019

  Planowałem być i porobić zdjęcia... ale mnie nie będzie - szlajam się za sesjami i po śniadaniu i gablocie już mi zaczyna brakować sił na cokolwiek. Na szczęście mam tam swojego człowieka płci żeńskiej od zadań specjalnych i stale monitoruje sytuacje porządkowe. Szerokości!
 3. Ew. w ramach programu BMW Koneser w Bawaria Motors na auto, którym dołączył do akcji może za darmo uzyskać coś takiego.
 4. Zkumeku

  NAJT KWIECIEŃ

  Śmiem zaśmieszkować, że pstrykających było więcej niż uczestników ? Aż po kebsa poszedłem by to obserwować
 5. Zkumeku

  NAJT KWIECIEŃ

  Podczas spota ryczenie non stop tymi poprzerabianymi wydechami brzmiącymi gorzej niż sebek z karyną, który przyjechał zwykłym E46 1.8/1.9 jakby zjechali się pod remizę. Normalnie M5tki potrafią dużo lepiej brzmieć. Ale to pół biedy. Przy wyjeździe jeszcze pedał w podłogę byle zaboksowało i zostawiło ślady. Lemingoza umysłowa. Fakt - spot powinien być na magno lub na górnym parkingu na bielsach. W taką pogodę siedzenie na podziemiu było pomyłką. Fakt 2 - social media zwiększają dużo bardziej zasięg i jest to spoko. Efektem ubocznym jest, że nie tylko wśród normalnych ludzi, a wśród całej gamy ludu, w tym lemingozy umysłowej.
 6. Zkumeku

  NAJT KWIECIEŃ

  LISTA: 1. Dixx37 2. Francuz & Skrzat 3. Maciejewski 4. Chudziutki 5. maris 6. Kopcio 7. Pawel4freak jak ogarnę chrupsona 8. Chexer 9. Zkumeku
 7. Zkumeku

  Najt 03 marzec 2019

  Aż żałuję, że nie mogłem podjechać z popcornem
 8. Zkumeku

  KALENDARZ 2020

  To tym razem nie ma tak łatwo i nie wrzucasz swojego gołębia ochroniarza
 9. Zkumeku

  Kolendarz 2019

  Niektórzy jak dorosną to się podwójnie ucieszą
 10. Zkumeku

  Kolendarz 2019

  Napadnę Cię po nowym roku na dzielni
 11. Lista: 1. Forest 2. Zkumeku
 12. Zkumeku

  Kolendarz 2019

  Strzał przypadkowy zrobiłem... ale może taka tandeta się nada...
 13. Przed początkiem - nie mówimy tu o powłokach K2 Na początku ujmę, że jestem fanem powłok kwarcowych/ceramiki bo: - są trwalsze niż qd i wosk twardy - są twardsze - ciężej je zajechać - wystarczy je lekko odnowić i się trzymają nieporównywalnie dłużej niż qd/wt Oczywiście nawet najlepsza powłoka nie zapewni Ci ochrony np. na froncie auta jak folia - patrząc na kwestię odprysków od tych małych ujów-kamyków. Miałem na kompakcie, widziałem i bawiłem się z nie jednym autem. Obecnie na E38 tylko czekam aż ogarnę nadwozie by to położyć i nie bawić się więcej z samym QD (i nie porównuję tu ew. do lekkiego dopełnienia powłok) lub woskiem. To są półśrodki przy powłokach. By nałożyć powłokę musisz zerwać chemią wszystko z lakieru do goła... wszelkie woski i inne cuda. Na "nagą" powierzchnię kładziesz powłokę. Dobre produkty to: G-Technq, Gyeon, Q-Glym, Car Pro, ew. tenzi (ale jest mniej trwały i mniej wow)
 14. Daniel od Michała z B///M Garage lubi się z tym bawić.