Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Skąd dowiedziałeś się o istnieniu forum BMW KLUB WROCŁAW ?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Skąd dowiedziałeś się o istnieniu forum BMW KLUB WROCŁAW ?

    • Znalazłem przez wyszukiwarke
    • Dowiedziałem się od znajomych
    • Przez link na innej stronie / forum
    • Spotkałem Beemke z naklejka Maxbimmera


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

galone

Opublikowane grafiki

Fajna sprawa z tą ankietą tylko że ja częściowo skłamałem, gdyż nie ma w niej odpowiedzi na sytuację w jaki sposób się dowiedziałem o Klubie.

Oto moja historia:

Pewnego pięknego dzionka jadąc z pracy do domku zatrzymałem sie na światłach na pasie do skrętu w prawo. Po mojej lewej stronie stało bardzo fajne <bmw> z włączonym kierunkowskazem, że chce dostać się na prawy pas. Zobaczyłem antenę na dachu, a że ja też mam CB to podałem, aby kolega sympatyczny wskakiwał jak tylko się zluzuje ścisk. Przez kilkaset metrów jechaliśmy w tym samym kierunku. I sympatyczny kolega zagadał do mnie. I tak od słowa do słowa doszło do wymiany numerów telefonów oczywiście. SMSem przesłał mi adres Klubu. I tak oto znalazłem to czego szukałem - posiadaczy <bmw> a zarazem świetnych kolegów :)) (i koleżanki) :D

Ot i cała historia.

Jeszcze raz dzięki gizbern !!!!!!!! uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.No ja jak większość,wbiłem BMW w goglach no i tak tu trafiłem.Co prawda jest wiele podobnych stronek ale uważam że u was jest to jakoś fajnie poskładane do kupy,każdy temat ma swoje miejsce,nie ma czekania na konkretne odpowiedzi no i ogólnie z tego co piszecie na temat waszych spotów to zaj...ście żałuje że mam taki kawał do Wrocka :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

ja sie dowiedzialep porzez wyszukiwarke poniewaz szukalem jakiegos ciekawego klubu.Poczatkowa chcialem wstapic do degeneracji ,ale po kilku rozmowach z kolego dzikim postanowilem ze to bendzie jednak maxbimmer.Ciesze sie z tej decyzji poniewaz poznalem tu bardzo roznych i ciekawych ludzi z ktorymi dobrze sie imprezuje jak i spotyka na spotach . <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja równierz przez wyszukiwarkę jak kupiłem swoją pierwszą bunię to potzrebowałem się coś dowiedzieć na temat bmw znalazłem kilka forum ale to mi najbardziej pasowało poniewarz jest harmonijne i dobrze uporządkowane bo w pozostałych to nie wiadomo co gdzie i jak pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to i ja się wpiszę.

kiedyś wracałem z Wrocławia, i pod Ogrodnictwem Siechnice stało trochę BMW i pomyślałem-> o może jakiś klub. Poszukałem klub BMW Wrocław i się znalazło ;]

Poprzednio siedziałem na BMW-sport.pl, ale wraz z gigantycznym wzrostem liczby użytkowników pojawiły się wojny podjazdowe i atmosfera się posypała.

Mimo, że jestem tu od niedawna to widzę że jest fajnie miło i "kameralnie", nie musi być sztabu Modów, Adminów i w ogóle, żeby nie było chamstwa itp.

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
nie musi być sztabu Modów, Adminów i w ogóle, żeby nie było chamstwa itp.

Faktycznie pod tym względem to na naszym forum interwencje modratorow

są bardzo sporadyczne i ograniczone do zupełnego minimum :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...