Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Skąd dowiedziałeś się o istnieniu forum BMW KLUB WROCŁAW ?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Skąd dowiedziałeś się o istnieniu forum BMW KLUB WROCŁAW ?

    • Znalazłem przez wyszukiwarke
    • Dowiedziałem się od znajomych
    • Przez link na innej stronie / forum
    • Spotkałem Beemke z naklejka Maxbimmera


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś szukałem klubu z Wrocławia, no i znalazłem. W zeszłym roku się zarejestrowałem i.... zapomniałem.

W tym roku brat kazał mi zrobić swoje auto - Toyote Celice. Musiałem kupić gniazdo do kierunkowskazu i tak trafiłem za zlot Celici.

Po tym zdarzeniu stwierdziłem, że muszę się wybrać na jakiś zlot BMW i tak ponownie zawitałem na maxbimmer.pl a w sobotę zaliczyłem pierwszy orszak weselny :) (Dzikiego i Madzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

galone

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

W 2005 roku kupiłem swój pierwszy samochód i od razu wiedziałem co kupić heh BMW śliczne czarne e30 i od tej pory się zaczęło jakoś po roku wpisałem w wyszukiwarkę klub BMW i wyskoczył Maxbimmer :) i jest do dziś. Dzięki wielkie :Dbmw_3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując takie auto jak bmw wiedziałem ze musze wiedzieć o nim wszystko. A gdzie indziej bym się tyle dowiedział jak nie z klubu/forum miłośników tejże marki. Jednym słowem siła wyższa.

Dzięki "Wujku Google"! :D

Chyba też mignela mi gdzieś naklejka na czyimś czarnym sedanie E34. ;)

Edytowane przez Szpadyzor71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

a ja dzisiaj nudziłem się(zaledwie 3 dzień posiadam bmw( 10 lat rozbijałem sie starymi hondami (crx 1 generacjii czyli ballade bardzo rzadkie auto na naszych drogach. grzebałem sobie na jutubku i trafiłem na ten filmik

BMW Klub Wrocław - Maxbimmer.pl - Spot styczen 2009 - YouTube spodobał mi sie no i dalej już posżło samo...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...