Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, bmw_beer

na początku pytanie do użytkowników tego forum z okolic Zgorzelca, Lubania, Bogatyni itp.

Ilu nas jest ???

Może w najbliższej przyszłości zorganizujemy jakieś małe spotkanie okręgowe???

Później takie spotkania można będzie organizować co miesiąc bądź wybrać się większą grupą(raz na jakiś czas) na spot do Wrocka.

Może na początku każdy kto zjawiłby się na takim spocie - czysto kontrolnie dopiszę się do listy.

Proponujcie także jakieś bezpieczne i ciekawe miejscówki w okolicach. Jakiś kawałek placu, większego parkingu, otwartego pleneru itd.

Zacznę od siebie:

1. tazunio

ps. myślę, że moderatorzy nie będą mieli nic przeciwko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

jak coś bedzie jutro na krzywej(jak pogoda dopisze) to pisze do lijo i tam trochę poszalejemy,ja i tak będę na lotnisku

lecę o 21.00 pośmigać po Zgorzelcu, jak ktoś jest chętny to można się spotkać na parkingu między McDonaldem a PKP, będę tam o 21.30-21.45

może jak się namyśle to wpadnę,dobrze by było jak by było więcej śmigieł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty:?::!:ta to się nie pisze;),zarobiony dzisiaj byłem,auto brudne i ostatnio halogen pobiłem i trzyma się tylko dzięki tej żółtej folii :mrgreen: a w bagażniku warsztat spawacza:D:D

jak by co to napisze tak z pół godziny wcześniej że wyjeżdżam,ale A4 raczej szybko pokanam:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za, fajna miejscówka...

w przyszłości możemy pomyśleć nad jakimś spotem w sobotę lub niedzielę, moglibyśmy się wybrać konwojem do Gorlitz na stare miasto itp.

co wy na to Wrocławianie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może następny weekend?

W sumie i tak planowałem jakąś wycieczkę więc czemu nie do Gorlitz.

Oczywiście warunkiem jest pogoda. Prognoza wygląda zachęcająco ale z pogodą w obecnych czasach nigdy nic nie wiadomo ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wolnych chwilach oblukam miejscówki w Gorlitz i coś pomyślę ;), jak nie w najbliższej przyszłości to w dalszej coś się zorganizuje i będzie git :drunk: bmw_beer happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...