Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

czy ja wiem?akurat całkiem naturalne jest to,że jak człowiek jest młody to ulega presji rówieśników,robi rzeczy szalone,nieraz bezmiernie głupie...no tak serio-nie zdarzyło wam się nigdy zrobić jakiegoś kretynizmu i wszystko się dobrze skończyło "dzieki Bogu"?

nie usprawiedliwiam ich...jestem wręcz za tym,żeby opóźniać,albo racjonalizować jakoś wydawanie prawa jazdy...po prostu uważam,że należy się zastanowić,zanim nazwie się kogoś "debilem".a poza tym dzieciak ma największą karę-będize żył ze świadomością,że kogoś zabił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ewidentny przyklad tego, ze BMW w tytule to juz chyba chwyt marketingowy ;) pomijajac wszystko, bo to naprawde jest nieodpowiedzialne, to po pijaku mozna jechac kazdym samochodem i Beemka to wcale nie jest zaden lider w tej kategorii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chłyt matedindody. Jak dziennikarzyna nie ma pomysłu na przyciągnięcie czytelników to wystarczy wrzucić jakikolwiek artykuł z magicznym słowem "BMW" i od razu zakompleksione wsiury jadą po właścicielach aut tej marki - jakie to buraki, głupki bez szkoły, przestępcy, ćpuny, pijaczyny, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest typowa zazdrość, a potem padają pytania: a dlaczego takim starym dziadkiem jeździsz? a ile to pali? Będziesz Miał Wydatki? a ja na to NIE... Bolid Majętnego Wieśniaka co by się z grubsza zgadzało bo moje e34 tanie nie jest a i na wsi teraz sobie mieszkam :P Ale najśmieszniejsze jest jak zobaczy co taka stara smoczyca ma w środku, klima dwustrefowa automatyczna? elektryczne fotele? podgrzewane? wentylowaneeee? a ten guziczek do czego jest, a ten do czego, i wszystko działa? To mi się siekła dygresja... Wracając do tematu BMW zawsze pozwalało na wiele ale niektórzy nie potrafią wyczuć kiedy to wiele to już za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie brak komentarza zawsze są winni kierowcy BMW a ja dzisiaj wyjerzdzałem z Brzegu jechałem 50 oczywiscie przepisowo a tu na lini ciągłej wyprzedza mnie łepek w golfie 3 ale tego ludzie niewidzą tylko kierowcy BMW to wariaty sory ale jak to słysze to mnie czysci totalny debilizm szkoda słów my zawsze będziemy najgorsi ale z tego powodu i tak marki nie zmienie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...