Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

~lekarz [godzinę temu]

Mam BMW 272 KM i jeżdżę w mieście 50 km/h,a z tymi co pędzą ponad setkę mam do czynienia w pracy-ściągam im skórę z twarzy,wyciągam płyny z głów do badań,zaszywam i oddaję rodzinie. Bez różnicy BMW, Porsche czy Fiat. PRĘDKOŚĆ +ALKOHOL i JESTEŚ MÓJ.

Forest to jest koment z artykułu tego wypadku jaki wymowny i celny

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~lekarz [godzinę temu]

Mam BMW 272 KM i jeżdżę w mieście 50 km/h,a z tymi co pędzą ponad setkę mam do czynienia w pracy-ściągam im skórę z twarzy,wyciągam płyny z głów do badań,zaszywam i oddaję rodzinie. Bez różnicy BMW, Porsche czy Fiat. PRĘDKOŚĆ +ALKOHOL i JESTEŚ MÓJ.

Forest to jest koment z artykułu tego wypadku jaki wymowny i celny

Gośc rozumny i mądrze wypowiedział się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;BJ1wygQ2jcQ]

ource%3Dweb%26cd%3D2%26ved%3D0CCcQtwIwAQ%26url%3Dh ttp%253A%252F%252Fwww.youtube.com%252Fwatch%253Fv% 253DBJ1wygQ2jcQ%26rct%3Dj%26q%3Dmiota%2520nim%2520 jak%2520szatan%26ei%3Dv8QATvzLMoqyuAP4w-HvDQ%26usg%3DAFQjCNF3G90jNfRI6vi0RM4kng_-c-WZgQ%26sig2%3DhlPuJxZY_8i2Gwby2JvKvw&has_verified=1

Fury szkoda :|

Jeszcze wypowiedź kierowcy z ori filmika: "...czyli wyjazd do Sosnowca na zawody -tak żeby była jasność -wcale nie jechałem szybko i nie odstawiałem driftów z lawetą. W kombiaku miałem z tyłu 18" i nie mogłem zbyt głęboko wjechać driftowozem na lawetę. Był za mały nacisk na hak i jadąc z górki to laweta przejęła kontrolę nad wszystkim"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było już to tylko w innym temacie

Wiem, zauważyłem później. Ale moim zdaniem kierowca nie zasługuje na znalezienie się w tamtym dziale, bo za kołkiem radzi sobie świetnie.

Dowód:

Buma z lawety:

[video=youtube;Xxs-XmVKt7M]

I coś "lekko" innego:

[video=youtube;oy-T2quDY2c]

:P

Na szczęście niedługo Buma wróci do życia i znów będzie robić bokami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wg mnie to bylo auto z Czech... Ale rozwalil mnie text, ze stara limuzyna (od kiedy E39 to stare auto?) jest mniej bezpieczna niz nowe Clio albo Yaris :| to juz jest jakas farsa, ja nic nie chce mowic, ale jak wieje i jade 206 to w momencie przejechania obok ciezarowki mam wrazenie, ze zaraz odlece ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilny artykuł. Totalnie debilny. Kilka razy próbowałem napisać komentarz w różnych dyskusjach. Niestety dopuszczane są tylko te które odnoszą się negatywnie do kierowców BMW. Oczywiście zaraz pod takim syfiastym artykulikiem pojawiają się komentarze zakompleksionych ciołów którzy wylewają swe żale, jak to kierowcy BMW nie zapierd**ają. Jechałem wczoraj z Młodą autostradą A4 z Legnicy do Oławy. Na pokładzie Młoda, Junior, pies i kot. Przez całą drogę utrzymywałem maksymalną dopuszczalną prędkość. I co? Jedyne pojazdy które mnie nie wyprzedzały to ciężarówki. Wszystko inne gnało lewym pasem. Nawet Toyota Yaris mnie wyprzedziła. Jak czytam takie wypociny jak te z artyukłu powyżej to irytuje mnie, że tak debilne artykuły, zasmarkanych redaktorków wogóle się pojawiają. Codziennie zdarzają się niestety setki wypadków. Ale dopiero wtedy gdy uczestniczy w nich BMW - robi się z tego sensację dnia. Jeśli chodzi o Fiata, Opla, Peugeota, itd. to na ogół zamiast marki wymienia się lakonicznie "pojazd osobowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie zdarzają się niestety setki wypadków. Ale dopiero wtedy gdy uczestniczy w nich BMW - robi się z tego sensację dnia. Jeśli chodzi o Fiata, Opla, Peugeota, itd. to na ogół zamiast marki wymienia się lakonicznie "pojazd osobowy".

No qrwa dokładnie! Jeśli chodzi o wspomniany wypadek w Syryni - Syrynia jest zaraz pod Raciborzem i rzeczywiście - 2 gnojkow się zabiło w e36. Tyle tylko, że samochód nie wypadł z drogi, jak to słodko napisali, tylko przy prędkości około 130 przeleciał przez krzyżówkę i poszedł na drzewo! Dodam tylko, że obaj gówniarze byli pijani - ale o tym już nie trzeba pisać.

Powołują się na testy Euro NCAP i Volvo wypada lepiej niż BMW. OK, tyle, że Volvo, razem z Saab'em od ZAWSZE mają świra na punkcie bezpieczeństwa.

Dobrnąłem (z trudem) do końca artykułu i powiem jedno - śmiać się chce i rzygać :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ******lenie o dupie maryni i szukanie taniej sensacji .... coś w stylu "przepraszamy" ale mamy Was w dupie :lol: dynda mi taka hipokryzja pismaków bo każdy wie że jak się spotkają czołowo kierowcy np. E34 z Toyotą albo innym Yarisem to skutki będą opłakane dla tego drugiego i nie pomoże milion gwiazdek bezpieczeństwa w testach zderzeniowych przy 50kmh o ściankę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole po co jest pisany ten artykul? Dla mnie rownie dobrze mogloby go nie byc. Wszyscy wiemy, wczesniej nawet napisalismy, ze BMW w tytule to chwyt marketingowy i przyklad pierwszy z brzegu. Rozwala sie Beemka "Kierowca gnal Beemka 200 (sic!) na godzine", w trakcie dlugiego weekendu pod Strzelcami Op. mial miejsce tragiczny wypadek, w ktorym zginelo 6 osob bodajze i tytul artykulu brzmi "Tragedia pod Strzelcami" :lol: smiech na sali. Trzeba zdac dziennikarstwo i wziac sprawy we wlasne rece :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...