Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Powtarzamy konkurs na BMW Miesiąca w roku 2011 ??  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Powtarzamy konkurs na BMW Miesiąca w roku 2011 ??

    • Tak - jestem za powtórką
      31
    • Nie - jestem przeciwny
      0
    • Jest mi to obojętne
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm....radości? Niech Ci będzie, zobaczymy co w nowym roku nas spotka :) A tak jeszcze spytam, czy lodówki też mogą brać udział w konkursie? Pytam bo przy pierwszej jeszcze takich atrakcji nie było na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze , że konkurs się chyba przyjął :)

Wydaje mi się , że trzeba będzie wprowadzić kilka zmian do regulaminu , przynajmniej co do obecności na forum delikwenta który zgłasza zdjęcie.

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi co do zasad lub samej formuły przeprowadzenia głosownia to proszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze uczciwie bedzie jesli glosy oddane na czarne auta bedziemy mnozyc razy dwa :lol: :drunk:

a tak na serio to minimum 100 postow przy wysatwieniu foty - przeciez to kalendarz dla forumowiczow a nie przybledow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że posty swoją drogą , ale również obecność na forum powinna być decydująca , powiedzmy rok / dwa lata obecności ?

Mysle ze rok/dwa lata to przesada. Przeciez sa nowi uzytkownicy, ktorzy sie zarejestrowali np kilka miesiecy temu i sa aktywni, wioec mysle ze opcja iles tam postwo jest lepsza. Mysle ze kazdy powinien miec prawo powalczyc w tym konkursie, nie tylko ci ktorzy siedza tutaj od roku czy dwoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badźmy szczerzy wystarczy zobaczyć kto wygrał np konkurs z lutego ? rejestracja + nabicie 20 postów tylko po to żeby się zgłosić do konkursu ..... i cisza :D

Wiec uważam że takie obostrzenie co do stażu na forum + aktywnego uczestniczenia ma sens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się nad tym zastanawiałem. I uważam, że zamiast jednego auta na miesiąc można głosowac na dwa. Zrobili tak na BMW Sport (zdjęcia dwóch aut w danym miesiącu) i kalendarz naprawdę wyszedł im super, mam taki w domu na ścianie :) Poza tym mielibyśmy 24 potencjalnych nabywców a w większości drukarni do których dzwoniłem minimalna ilość by wydrukowac to 50 sztuk. A jeśli chodzi o kandydatów - myślałem nad minimum 50 postów i mimimum jednym zaliczonym zlotem. Osobiście wolałbym mieć kalendarz z autami które znam a przynajmniej raz widziałem niż z takimi których wogóle nie kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie uwazam, ze staz nie, posty tak. Wiec niech tych postow bedzie np 250. To w takim wypadku wykluczy tych ktorzy sie zarejestruja tylko po to aby zglosic sie do konkursu, ale umozliwi nowym, aktywnym uzytkownikom brania udzialu w konkursie. Takie moje skromne zdanie. I popieram Taziunia zdania, ze czarne fury maja posty liczone x2 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...