Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Lotnisko wyglada na spore więc powinno być bezpieczne miejsce do spokojnego ulokowania się. Miejmy nadzieję, ze przyjadą ludzie którzy sa prawdziwymi pasjonatami wiec nawet bez ochrony sie obejdzie.

bez tytułu.jpg

bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko podobno płyta jest kiepska. Inżynier QC w mojej firmie pochodzi z tamtych okolic i stwierdził, że za niskie auta muszą naprawdę uważac. Zobaczymy na miejscu ;)

I powieszchnia na ktorej mamy sie scigac jest mega nie rowna wiec mozliwe ze podaruje sobie :/;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy ******li**e,od kilku ostatnich lat niemal co weekend zjeżdżają sie furacze i nikt nie narzeka,że to,że tamto,a żadne z was jeszcze tu nie było

:evil::evil::evil::evil::evil:

sorry ale coś mnie dzisiaj ciśnie na marudzenie

:-P:-P:-P:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

No Pawelo ma racje , warunki są podobne jak w skarbimierzu więc nie ma dramatu :)

Bo widzę , że tutaj komentarze się zaczynają robić jakby tam co najmniej były dziury pół metrowe :lol:

Zresztą kto chce ten się ściga , kto nie chce ten ogląda , robi grila itp :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to prawda, to jak dla mnie miejsce pod tym wzgledem troche nie trafione, raczej nie przyjedzie tam nikt, kto swoj samochod ma tylko po to, by dojechac z miejsca A do B w byle jakim stanie...

trafić to mnie zaraz trafi szlag jak czytam twoje posty

w zeszłym roku za zlocie bmw klub jeleni góra był Broder,no jeżeli on nie miał problemów to co ty za przeproszeniem ******lisz

puchw.jpg

No Pawelo ma racje , warunki są podobne jak w skarbimierzu więc nie ma dramatu :)

Bo widzę , że tutaj komentarze się zaczynają robić jakby tam co najmniej były dziury pół metrowe :lol:

Zresztą kto chce ten się ściga , kto nie chce ten ogląda , robi grila itp :drunk:

metrowe,bo to poradzieckie lotnisko,a ichnie jest dużo większe :-P:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
trafić to mnie zaraz trafi szlag jak czytam twoje posty w zeszłym roku za zlocie bmw klub jeleni góra był Broder,no jeżeli on nie miał problemów to co ty za przeproszeniem ******lisz

Pawelo zluzuj bo nie ma o co się spinać , plotka rodzi jeszcze większą plotkę i stąd obawy o zawieszenie osób które tam niebyły wcześniej :)

hmm ... nawierzchnia jest całkiem przyzwoita , jest zrobiona z płyt betonowych i zdarzają się różnice poziomów między płytami ale moim zdaniem jest dużo lepiej niż na starej wersji "autostrady A4" w kierunku zgorzelca jak były tam płyty betonowe ... wiec nie ma problemu w sumie nawet u nas nie ma nikogo kto by miał taką mega glebę w aucie wiec luzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co te spinki. Ktoś napisał - nie jedziemy bo tam jest h**owa nawierzchnia :confused: Każdy chyba się liczy z tym, że pas do startu i lądowań ruskich MIG'ów nie jest idealny :mrgreen: Jeśli ktoś stwierdzi, że szkoda zawieszenia to rozłoży grilla i będzie cieszył oczy mnogością samochodów. A jak ktoś będzie chciał się pościgac to tak zrobi. Ja jeszcze spróbuję namówic na wyjazd Brzozę bo z Polkowic nie ma daleko a dawno już nie widziałem tego pijackiego ryja :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelo zluzuj bo nie ma o co się spinać , plotka rodzi jeszcze większą plotkę i stąd obawy o zawieszenie osób które tam niebyły wcześniej

ja sie nie spinam,wcale!

po pierwsze:

droga do i z nie jest idealna,no ale takie są nasze polskie realia

po drugie:

jak przeciwdziałać plotkom :?:

"trzeba tupnąć mocno nogą" ,żeby się poniektórzy opamiętali,bo jak pisałem w innym temacie,są tacy którzy klepią w klawiaturę aby klepać

po trzecie z wiązane z drugim:

przecież to nie jest zapomniane miejsce 50km od głównej drogi,dojazd jak w drawsku po strzelaniu tylko 100 m od autostrady.

a przy samym zjeździe orlen,statoil,kfc,na strefie kilka firm

i ludzie tamtędy CODZIENNIE jeżdżą do pracy.

naprawdę

:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I poc to wszystko napisalem tylko ze pod moja furke ta powieszchnia jest troche niebezpieczna aby naprawde wykozystac wszystkie mozliwosci mojego auta :) i widze ze kazdy dodal swoje i wyszlo niezle bagno :/ Wiec sprostuje mozna sie tam normalnie scigac i koniec z marudzeniem i glupimi spinkami bo ktos humorku nie ma :) Sory Za zamieszanie bo widze ze to moja wina :/;/;// :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...