Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Wybieramy fotkę BMW lutego 2011 bmw_beer

- 1 rok aktywnej obecności na forum

- minimum 100 postów (bez działu powitań i offtopika)

- minimum 1 obecność na spocie (ale taka bez ściemy ... np. ktoś sobie przyjechał posiedział w aucie z nikim nie rozmawiał ... i twierdzi że był na spocie)

- start w konkursie osób które mieszkają na stałe poza granicami kraju będzie rozpatrywany indywidualnie (oczywiście 1-rok obecności i 100 postów będzie wstępem do rozmowy)

Z racji tego , że w styczniu prowadziliśmy dyskusję na temat przebiegu konkursu i zasad .... osoby które zarejestrowały się na forum w styczniu 2011 i spełnią pozostałe warunki mogą wystawić swoje auto do konkursu na BMW grudnia 2011 czyli relatywnie zamiast pełnego roku będzie wymagane 11 miesięcy.

Osoby które spełniają w/w kryteria :

-przesyłają do nas 1 (słownie JEDNO) zdjęcie dobrej jakości w formacie minimum 1280x1024

-po zakończeniu przyjmowania zdjęć rozpoczynamy ankietę w której forumowicze glosują

-ogłoszenie zwycięzcy danego miesiąca odbywa się po ankiecie

-zwycięskie BMW trafia na stronę główną

Proszę przesyłać zdjęcia na mojego maila => mord@go2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro zrobię mimo czarnych alu 15 wyglądających jakk stalówki, mimo rdzy i odrapań, mimo mrozu i braku możliwości umycia auta,mimo starego brzydkiego zderzaka itd. A w sierpniu wystawię ją drugi raz już ładną, bo Mordulec mówił że można więcej niż raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wyjść z pomysłem który przyśnił mi się w nocy :) Czy można by było zrobić listę rezerwowych Beemek tych użytkowników forum którzy nie spełniają wszystkich zasad potrzebnych do wystawienia samochodu np. z powodu za krótkiego bytowania na forum.

Gdy nie uzbiera sie odpowiednia ilość BMW żeby można było zrobić konkurs wtedy można wrzucić kogoś z ławki rezerwowych :)

Pozdrowienia z Berlina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma szans! Cały dzień praca, żona na feriach, na dworz - 14 wiec to jest najgorsze bo rano przed pracą nie umyje fury, ostatnio umylem Coupe to do auta wchodzilem oknem!! Zamarzło... smutno :( Dobrze ze do konca miesiaca mozna podsylac foto wiec się okaże czy sie uda. beaver79 przyjacielu zobaczymy dziękuję zdjecia zimowe zrobie na tych kolach ale jak umyc to auto :) a jeszcze na narty ciągną weekend:) poa tym i tak po 14 musze byc za miastem :( Nie odpocznie dusza i ciało me :( całe życie zaplanowane jee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin, ale ja też nie miałem jak umyć auta, bo u mnie od kilku miesięcy jest mróz i jeszcze kilka będzie, więc jest brudna, na brzydkich czarnych 15-kach i wysłałem Mordulcowi fotę takiej jaka jest. W sierpniu jak wszystko zrobię, będzie czysta, na 19-kach itd. to wyślę następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Dobra czekam do 26 lutego i zapuszczam ankietę :)

Trochę tego nie kumam październik / listopad było mega oblężenie bo każdy chciał się załapać na ostatnie konkursy ...... a teraz jak jest luz to nikomu się już nie chce ..... pod koniec roku będzie znowu powtórka z rozrywki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...