Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tyle, że to nie klasyka :4:

A ja ostatnio odkopałem na półce antologię Legacy of Kain, czyli Blood Omen, Soul Reaver, Soul Reaver 2, Blood Omen 2 i Defiance. Zaś mnie zassie do kompa, póki jestem w domu :bag:

Mam w domu dużo gier starych, ale jakoś nie wracam już do tematu. Ta gałąź rozgrywki jest o tyle wspaniała,że każda nowa gra to jeszcze większy real he he he. Aczkolwiek, tęsknię za czasami Commodore C64 i nie przespanych nocy...NIGDY NIE POWTÓRZY SIĘ TO CO BYŁO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to nie klasyka

Morrowind jak najbardziej a to ta sama seria więc.... ;)

W Skyrim ciąłem 2 miechy niemal non stop,aż kobite szlag trafiał. Potencjał, grafika, ogrom świata,questy i...muzyka.Epicka gra!
A w Morrowinda grałeś???
Soul Reaver, Soul Reaver 2

Soul to ja miło wspominam ale Calibur na automatach - całe kieszonkowe tam traciłem:D:D:D:D to były piękne czasy :D:D

Młodzi już tego nie docenią

Edytowane przez wisnia1419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Morrowinda grałeś???

Grałem-wspaniała, w****iało mnie tylko to ,że po przejściu z lokacji do lokacji potwory znowu się odnawiały i trza było walczyć. Klimat był surowy,ale przez to wyjątkowy. "Make get wuick Outlander We don't have to much time"- świetny tekst który zapadł w pamięci jak się zaczepiało przechdniów...

Skyrim jest poniekąd rozwinięciem trochę Morrorwinda i Obliviona. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Commandos super. do tej pory mam zainstalowaną i od czasu do czasu pogram.

ja osobiście polecam Baldur's Gate I i II + dodatki.

teraz jestem na etapie Skyrim, rewelacja. ilość lokacji!! masakra.

i settlers regularnie. wciągająca gierka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Troszkę odkopię temat jeśli pozwolicie :)

Wprawdzie latek dużo nie mam jednakże bardzo często wracam do gier z mojej młodości a czasem nawet pochodzących z czasów kiedy ledwo stałem na nogach :D tytuły które polecam od siebie (na PC):

1. The Settlers IV (ukochana wersja, przyjemna dla oka grafika a jednocześnie brak wodotrysków. Pójdzie na każdym kompie)

2. GTA 1 i 2 - absolutna klasyka. "And remember, respect is everything" :D

3. The Neverhood - moim skromnym zdaniem NAJLEPSZA gra typu Point&Click jaka powstała. Takiej przygodówki nie znajdziecie. Przeszedłem chyba z 3x - nie będę cwaniakował mówiąc że bez solucji bo tak nie było. Chyba się nie da :D nawet teraz pewnie miałbym z tym olbrzymie problemy. Główne zalety gry - przede wszystkim oprawa graficzna. Wszystko zostało stworzone za pomocą animacji poklatkowej. Świat, postacie zostały ręcznie ulepione z gliny/plasteliny. Fabuła - totalnie zakręcona i absurdalna. Znajdziecie tu wszystko - od eksperymentowania z kolorowymi chemikaliami mającymi Cie zmniejszyć/zwiększyć przez tworzenie dynamitowego ludzika mającego poskromić strasznego potwora (taki prawie Szewczyk Dratewka) aż do strzelania z OLBRZYMIEGO działa (taka Gruba Berta ale bez wózka kolejowego) w robota goniącego za pluszowym misiem. Ktoś zapyta - WTF?! A ja tylko polecę. Gorąco.

4. Diablo II - obecnie pocinam w III na konsoli ale do Dwójki wracam bardzo chętnei i bardzo często. Najbardziej ucieszyło mnie, kiedy ostatnim razem na "zjeździe rodzinnym" było obecne moje kuzynostwo. Dzieciaki w wieku około 15 lat (czyli rodzili się m-w kiedy ta gra powstawała). Pierwsze komentarze "ale biedna grafika!" ale kiedy spięliśmy komputery w sieć i zaczęliśmy w 5 osób naparzać demony... wszystko się zmieniło ;) rewelacja :)

5. Colin McRae Rally 2 - marka mówi samo za siebie. Osobiście uważam to za jedną z najlepszych rajdówek wszech czasów. Żadna inna wcześniej czy później nie dała mi tyle frajdy. Śnieżne odcinki Finlandii pokonywane w Subarynie - miodzio

6. Heroes of Might & Magic III - najlepiej z dodatkami Armageddon's Blade oraz Shadow of Death. Również przetestowane przez kuzynów. Tryb gry "gorące krzesło" sprawdza się idealnie a najlepsze momenty to te kiedy dwóch braci atakuje się nawzajem :D grafika, potwory, turowość - idealna propozycja na imprezy i grę w parę osób :)

Jest jeszcze parę innych gierek, ale to może innym razem. Nie będę już przynudzał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...