Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Ostatnio coś widzę ciężko się zmobilizować do nadesłania fotek , dlatego od razu zaczynam zbierać zdjęcia ... mam nadzieję , że będzie lepiej niż w lutym :drunk:

Wybieramy fotkę BMW marca 2011 bmw_beer

- 1 rok aktywnej obecności na forum

- minimum 100 postów (bez działu powitań i offtopika)

- minimum 1 obecność na spocie (ale taka bez ściemy ... np. ktoś sobie przyjechał posiedział w aucie z nikim nie rozmawiał ... i twierdzi że był na spocie)

- start w konkursie osób które mieszkają na stałe poza granicami kraju będzie rozpatrywany indywidualnie (oczywiście 1-rok obecności i 100 postów będzie wstępem do rozmowy)

Z racji tego , że w styczniu prowadziliśmy dyskusję na temat przebiegu konkursu i zasad .... osoby które zarejestrowały się na forum w styczniu 2011 i spełnią pozostałe warunki mogą wystawić swoje auto do konkursu na BMW grudnia 2011 czyli relatywnie zamiast pełnego roku będzie wymagane 11 miesięcy.

Osoby które spełniają w/w kryteria :

-przesyłają do nas 1 (słownie JEDNO) zdjęcie dobrej jakości w formacie minimum 1280x1024

-po zakończeniu przyjmowania zdjęć rozpoczynamy ankietę w której forumowicze glosują

-ogłoszenie zwycięzcy danego miesiąca odbywa się po ankiecie

-zwycięskie BMW trafia na stronę główną

Proszę przesyłać zdjęcia na mojego maila => mord@go2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie warunkiem nadsylania fotek jest "wkomponowany element marcowy" gdzies w zdjecie,

np. garnek, marzanna, dziura z polskiej drogi (zagraniczne sie nie licza) - osoby ktore spelnia te wymagania dostana specjalny bonus, czyli +1 do fajnosci lub klos pszenicy polskiej (prosto z Bulgarsiego pola) :lol::lol::lol:

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja juz letnie buty zakladam w tym miesiacu. Pierdziule, czas najwyzszy...i cos mi sie wydaje ze bedzie niezla rozpierdzielanka na marcowym konkurse. Tzn, oprocz garnkow, topiacej sie marzanny i pociskajacych sie kotow, to tez bedzie sporo fur. Takie moje przeczucie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Mordulec

Teraz dotarła :)

Lista

1.Woz

2.Czechu

Czekam na kolejne zgłoszenia , zwłaszcza od tych co tak mówili że po Krzywej to będzie wysyp fotek :D

Do środy czekam na zdjęcia i wystawiam Ankietę :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...