Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Zaczynamy konkurs majowy .... na fotki czekam do wtorku 10.05.2011 i zakładam ankietę :)

ZASADY :

- 1 rok aktywnej obecności na forum

- minimum 100 postów (bez działu powitań i offtopika)

- minimum 1 obecność na spocie (ale taka bez ściemy ... np. ktoś sobie przyjechał posiedział w aucie z nikim nie rozmawiał ... i twierdzi że był na spocie)

- start w konkursie osób które mieszkają na stałe poza granicami kraju będzie rozpatrywany indywidualnie (oczywiście 1-rok obecności i 100 postów będzie wstępem do rozmowy)

Z racji tego , że w styczniu prowadziliśmy dyskusję na temat przebiegu konkursu i zasad .... osoby które zarejestrowały się na forum w styczniu 2011 i spełnią pozostałe warunki mogą wystawić swoje auto do konkursu na BMW grudnia 2011 czyli relatywnie zamiast pełnego roku będzie wymagane 11 miesięcy.

Osoby które spełniają w/w kryteria :

-przesyłają do nas 1 (słownie JEDNO) zdjęcie dobrej jakości w formacie minimum 1280x1024

-po zakończeniu przyjmowania zdjęć rozpoczynamy ankietę w której forumowicze glosują

-ogłoszenie zwycięzcy danego miesiąca odbywa się po ankiecie

-zwycięskie BMW trafia na stronę główną

Proszę przesyłać zdjęcia na mojego maila => mord@go2.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do kiedy moge Ci foto wyslac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mordulec
Do kiedy moge Ci foto wyslac?

_

Zaczynamy konkurs majowy .... na fotki czekam do wtorku 10.05.2011 i zakładam ankietę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ciala dalem, sorry za zamieszanie, chyba sie starzeje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj miałem zrobić fotosy bo jest wolny dzień a tu śnieg spadł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mordulec

Lista :

1.Pawelo

2.Forest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mordulec

Lista :

1.Pawelo

2.Forest

3.Czechu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mordulec

Lista :

1.Pawelo

2.Forest

3.Czechu

4.Lijo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mordulec

Lista :

1.Pawelo

2.Forest

3.Czechu

4.Lijo

5.Nem

6.Mati

Po południu założę ankietę więc jak ktoś jeszcze chce wziąć udział to fotka na maila :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale sie rozkrecilo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecej was nie było? A zescie się uparli na MAJ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mordulec

Trudny wybór będzie , fotki jak na moje krzywe oko wypasione :D

Po wieczór wrzucę ankietę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już się nie mogę doczekać:)

Bedzie w czym wybierac:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurcze, ale zawodnicy:) same kozaki w maju;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ło matko Polko. Toż to no normalnie masakra jakaś jest tyle chętnych.

Poczuli wiosnę, polerują, modują i fotografują :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trudny wybór będzie , fotki jak na moje krzywe oko wypasione :D

Krzywe oko? Dlaczego? Bo z chińskiej bajki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez dunaj2
      INSTRUKCJE DO AUT
      SPIS
      HASŁO DO PLIKÓW: dunaj2

INSTRUKCJE DO AUT UPLOADED
      INSTRUKCJE DO AUT RAPIDU
      INSTRUKCJE DO AUT CATSHARE

SAM NAPRAWIAM DO AUT

SAM NAPRAWIAM DO AUT UPLOADED
      SAM NAPRAWIAM DO AUT RAPIDU
      SAM NAPRAWIAM DO AUT CATSHARE

DODATKI DO AUT

DODATKI DO AUT UPLOADED
      DODATKI DO AUT RAPIDU
      DODATKI DO AUT CATSHARE

• Przez carek1995carek
      Cześć, 
      Na co zwrócić uwagę przy kupnie e60, 4.8l 2009r. Skrzynia automat-lopatki. Auto po zmianie oleju w skrzyni. Do popraw lakierniczo blacharskich. Cena dość atrakcyjna. Na polskich blachach. 
    • Przez Gekon
      Witam, w bmw e30 musze zmienic maglownice taka z e36, oraz dyferencjal. O ile wymiana dyfra, jesli sroby nie zapiekly jest do zrobienia, to wymiana maglownicy przerasta mnie calkowicie...
      Szukam jakiegos garazowego zapalenca z okolicy, ktory z pasji i w zamian za nie wygorowane:lol: korzysci finansowe, oraz dobry alkohol:drunk:
      pomoze w wymianie... udostepniam kanal i narzedzia.
      Czekam z nadzieja na odpowiedzi, bo dobro powraca <bmw_1>
    • Przez Adaśko
      Siemanko wszystkim , przychodzę z małym pytaniem 🙂, jestem w posiadaniu bawareczki e60 i chciałem ja delikatnie poszerzyć . Felgi założone 17 i teraz mam pytanie takie , jakie kupić dystanse i czy na tył i przód czy tylko na tył . Wstępnie oglądałem na Allegro za 200 ziko 4 sztuki czy warto takie kupować czy lepiej zainwestować więcej . Pozdrawiam 
    • Przez Otulonynocabmwe36
      Witam panów.
      Jestem nowy na grupce zmusiło mnie jedno pytanko do kolegów otóż posiadam seryjne w e36 coupe z niezawodnym serduchem 1.8is hehhe . Ale nie odnośnie tego silnika mianowicie chciałbym sie odnieść w temacie tzw. STROKER czyli jak to koledzy wiedzą co niektorzy podnoszeniu pojemności.Chodź otóż moim zdaniem jakze problemem jest wybór silnika ponieważ chcialbym ruszyć z projektem m50b25 2x vanos otóż niekorzy doradzają mi robić to mianowicie nie na m50 tylko na m52 i już sam nie wiem wiadomo jak to niektórzy dresiarze chcących przyszpanic swoim m50 przy karynach nie raz dawali w pi*** zreszta nie tylko na m50 bo i także na m52 również 😊 ale mianowicie chodzi mi o to jaki byście serduszko najlepiej polecili bo mam dość sluchania mechaników oraz znawców i co to oni nie potrafią a może doświadczeniem nie błyszcze ale tez jestem młodszym i głupim jak 
      co niektórzy powiedzą 😂😈 Ale od małego  z tatsukiem grzebalem a od pasji zaczęło się jak ojczylko nabył e34 z silnikiem M50B25 także żeliwny blok robił swoje i nie chodzi mi o obelgi innych oraz opinie porpostu też życie skopalo ale pasja do laleczek została dalej także tak juz zostanie . Chciałbym tez się dowiedzieć czy podane części które dobralem nadadzą się do stroket między innymi :
      -Blok silnika z M52B28
      -Wał korbowy z M54B30
      -Tłoki z (V8 e39 535i) 
      -Głowica M50 na vanosie
      -Wałki (ssące) M54B30
      Oraz planowałem złożenie tego na pamewkach (KING) 😊
      Także proszę o podpowiedź bo mam odłożone jakies cebuliony i pomału chce się zabierac do tego i po zakończeniu włożyć to zamiast 1.8is . Prosze  tylko o to aby nikt nie oczerniał ani nie tylko  poradził jak i doradził  coś od siebie  na ten temat i napisal jak najlepiej postępował bo zmienić główce w  swojej  e39 (523i) która sprzedałem  sasiadowi i do tej pory śmiga i jest zadowolony . Naprawdę proszę o szczere opisy jak i również opisanie jakie części zmienić od tych co wymieniłem i co mam zrobić aby wszytko chodziło na tiptop.Z góry dziękuję i naprawdę bez poninaznia kazdy byl tski sam przypominam także  miłego dnia Pany i Panewki 😊😉
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.