Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

22502670.jpg

Dzwoniła do mnie wychowawczyni p.Małgosia z naszego zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Oławie. Co niektórzy zapewne wiedzą, że spotkaliśmy się już kilkakrotnie z dzieciakami. Podczas ostatniego Spotu Mikołajkowego na Torze Redecco dzieciaki wspominały, że w czerwcu chcą zorganizowac "Dzień Sportowca" na który chcą nas zaprosic. W rozmowie telefonicznej p.Małgosia zapytała czy moglibyśmy przyjechac do dzieciaków właśnie 18 czerwca. Plan jest generalnie prosty - przyjeżdżamy do Domu Dziecka, większośc czasu spędzamy na boisku grając w piłkę nożną, kosza, siatkę, badbintona na zasadzie "MY na NICH". Po zawodach, dziadkowozów z naszej drużyny którzy w wyniku wycieńczenia stracą przytomnośc -odwozimy do szpitala (jakieś 5 minut drogi więc wszyscy szybko otrzymają potrzebną pomoc). Ci którzy pozostaną przytomni - uczestniczą w grillu. Szczegóły odnośnie godzin podam wkrótce ale generalnie myślę, że będzie to trwało cały dzień. Wszystkich którzy mają ochotę spędzic ten dzień z dzieciakami zapraszam do wpisywania się na listę.

LISTA:

1. Forest & Młoda & Junior

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

LISTA:

1. Forest & Młoda & Junior

2. GoLaBeK i Ania (Jak będziemy w polsce na 85 %)

3. Micnic&Mica&Kacper

4. Mati & Daria

no to trzeba powoli podszkolic forme bo z tego co slyszalem poprzednim razem baty byly od dzieciakow :D ale to pewnie dlatego ze mnie nie bylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest & Młoda & Junior

2. GoLaBeK i Ania (Jak będziemy w polsce na 85 %)

3. Micnic&Mica&Kacper

4. Mati & Daria

5 .Energy & Basia & Adriano

6. Pola & Mordulec

7. BatonMW

Dalej Dziadkowozy, zapisywać się na listę. Nic się nie bać, może załatwię maski tlenowe :P:p:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła wczoraj p.Małgosia. Zaproponowała byśmy przyjechali o 11.00. Tydzień wcześniej mają jakieś spotkanie ze sponsorami, dostaną grille, sprzęt sportowy więc kwestia zaplecza kuchennego jest załatwiona ;) Dodatkowo rozmawiałem z koleżanką z pracy. Akurat w ten dzień moja firma organizuje piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Chwałowicach w godz. 12-15. Zaproponowała byśmy przyjechali tam z dzieciakami. W programie jest między innymi:

- Dla najmłodszych: zabawy z animatorami

- Szkolenie dla dzieci "Co to jest energia odnawialna?"

- Budowanie z kartonów "Toyoty przyjaznej środowisku"

- Odsłonięcie "Ekologicznego kącika zabaw"

Rozmawiałem o tym z p.Małgosią i oczywiście jest na tak bo wiadomo, że przejażdżka autami będzie dla dzieciaków największą radochą. Koleżanka ma to jeszcze potwierdzić z przełożonymi bo wiadomo - drechy z BMW na imprezie Toyoty mogą nie być mile widziane. Ale zobaczymy, może wyrażą zgodę. Jeśli nie to zawsze można wyskoczyć na Skarbimierz

;) Skontaktowałem się również z p.Andrzejem u którego zamawiam ubrania klubowe z haftami. Przygotuje dla dzieciaków taką małą niespodziankę. Na białym płótnie wyhaftuje logo naszego Klubu i umieści tam napis :"Naszym przyjaciołom z Domu Dziecka w Oławie, na pamiątkę koleżanki i koledzy z Klubu BMW Maxbimmer". Pod spodem data. Wrzucimy to w jakąś antyramę i damy im na pamiątkę. Jęśli ktoś ma jakieś pomysły/uwagi/sugestie to pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na białym płótnie wyhaftuje logo naszego Klubu i umieści tam napis :"Naszym przyjaciołom z Domu Dziecka w Oławie, na pamiątkę koleżanki i koledzy z Klubu BMW Maxbimmer". Pod spodem data. Wrzucimy to w jakąś antyramę i damy im na pamiątkę. Jęśli ktoś ma jakieś pomysły/uwagi/sugestie to pisać

forest ty to masz pomysly jestem jak najbardziej za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jęśli ktoś ma jakieś pomysły/uwagi/sugestie to pisać :)[/left]

Nie no pomysł jest super. A napisz Forest, czy po tej 15-tej będzie powrót i dalsze zabawy w Domu Dziecka, bo w sumie ja mógłbym być dopiero około 14 i nie wiem czy to będzie miało jeszcze sens?

A tak ogólnie to bierzecie jakieś słodycze dla dzieci na osłodę? A może jakaś szybka składka po "parę" złotych właśnie na jakieś drobiazgi jak słodycze, chipsy, napoje itp przydatne w zwiększonej aktywności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo dokładnie czy wogóle gdzieś pojedziemy. Ale myślę, że zostaniemy tam gdzieś do 18.00. Tym razem żadnej składki nie robiliśmy.

Aha, no to spoko. A więc myślę, że na 3-4 godziny jest jak najbardziej sens podjechac, a co do składki to nic straconego, bo jeszcze trochę czasu zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe paczki ze słodyczami możemy zrobić dla wychowanków DD. Zawsze to jakiś miły gest z naszej strony :dance:

Z ostatniej akcji zostało 238 zł.

Kto jest chętny proszę o wpłaty na moje konto.

Wpłaty zbieram do 15.06 (środa), można też wpłacać na zlocie w Polskiej Nowej Wsi 11-12.06.

Zapraszamy do wpłat :)

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...