Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Cze, mam pytanko do mądrych głów:) zanim rozbiorę pól auta może ktoś poradzi z doświadczenia<bmw> Problem polega na tym ze w aucie grzeje (pod szybą, lewa, prawa strona, na nogi i (uwaga) tylko lewy wylot w tunelu srodkowym, generalnie jak na zdjęciu poniżej

air_distribution.jpg

z małym "psikusem" w srodkowym tunelu (mamy 2 wyloty - na kierowce i pasazera) tylko lewy (ten dla kierowcy) grzeje, z prawego leci zimne powietrze. Zregenerowałem elekto-zawory i w pozycji dmuchawy"0" nie leci cieple powietrze (przynajmniej tyle - 4 gumki kosztowaly 45 zeta od kolegi z ditroit...:)) - jeden problem z głowy ale! nadal jest kłopot z tym ciepłym powietrzem... Grzeje non top! Co powiecie? uklon_bmw

1)miecz? - temat kiedyś przerabiałem w 2gim e32 ale wtedy nie grzało w ogole...

2) sterownik nagrzewnicy IHKA/IHKR? (tu trochę obstawiam na zimne luty)

3) zawieszone klapki w tunelu?

4) panel klimy/silniczki itp..

??? pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

:lol: strona którą podajesz jest najczęściej referowaną przeze mnie skarbnicą wiedzy od ponad 4 lat (znam ją od kiedy mam e32 happy_bmw ) ale dzięki tak czy owak, po roku czasu ktoś się tematem zainteresował :P;)

p.s. problem z moją nagrzewnicą jest związany z punktem 3) i 4) powyzszego opisu - urwany uchwyt silniczka zamykającego klapę po lewej stronie radia - poprzedni właściciel nieumiejętnie ciągnął kable audio i ten silniczek wydal mu się zbędny bądz przeszkadzał, więc go urwał! pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...