Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nieaktywni użytkownicy


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak widac mamy spora grupe uzytkownikow ktora nie logowala sie od dluzszego czasu. W zwiazku z tym dzisiaj rozeslalem informacje do wszystkich uzytkownikow o zmianie adresu forum! Teraz odczekam pare dnie i zaczne kasowac uzytkownikow ktorzy nie logowali sie na forum od dluzszego czasu!

Pozdrawiam

KJPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie , wlasciwie forum dopiero co przeszło zmiany jest nowa domena

dajmy ludziom troche czasu , mysle ze skoro poszło info na mejla do kazdego

zarejestrowanego to trzeba zostawic tak ze 2 tygodnie na to zeby sie pojawili

na stronie a jesli po tym czasie dalej ktos nie bedzie zainteresowany pisaniem

na forum to mozna kasowac takich userow 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do usuwania proponowałbym:

- jako aktywność zalicza się datę ostatniego logowania, a nie liczbę postów,

- nawet jeśli nic nie piszesz, to nikt Cię nie usunie jeśli logujesz się dość regularnie od dłuższego czasu,

- jeśli zalogujesz się tylko w dniu rejestracji zostaniesz usunięty po kilku dniach,

- jeśli napiszesz tylko kilka postów i nie zalogujesz się przez 2-3 tygodnie decyzję o usunięciu podejmą admini i moderatorzy,

- jeśli nie możesz nas odwiedzać zbyt często, a nie chcesz być usunięty, to skontaktuj się z adminem lub moderatorem. Warunkiem tutaj jest to, że zna Cię ktoś ze stałych bywalców forum.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do usuwania proponowałbym:

- jako aktywność zalicza się datę ostatniego logowania, a nie liczbę postów,

- nawet jeśli nic nie piszesz, to nikt Cię nie usunie jeśli logujesz się dość regularnie od dłuższego czasu,

- jeśli zalogujesz się tylko w dniu rejestracji zostaniesz usunięty po kilku dniach,

- jeśli napiszesz tylko kilka postów i nie zalogujesz się przez 2-3 tygodnie decyzję o usunięciu podejmą admini i moderatorzy,

- jeśli nie możesz nas odwiedzać zbyt często, a nie chcesz być usunięty, to skontaktuj się z adminem lub moderatorem. Warunkiem tutaj jest to, że zna Cię ktoś ze stałych bywalców forum.

jestem za, nie ma co pochopnie wywalać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do usuwania proponowałbym:

- jako aktywność zalicza się datę ostatniego logowania, a nie liczbę postów,

- nawet jeśli nic nie piszesz, to nikt Cię nie usunie jeśli logujesz się dość regularnie od dłuższego czasu,

- jeśli zalogujesz się tylko w dniu rejestracji zostaniesz usunięty po kilku dniach,

- jeśli napiszesz tylko kilka postów i nie zalogujesz się przez 2-3 tygodnie decyzję o usunięciu podejmą admini i moderatorzy,

- jeśli nie możesz nas odwiedzać zbyt często, a nie chcesz być usunięty, to skontaktuj się z adminem lub moderatorem. Warunkiem tutaj jest to, że zna Cię ktoś ze stałych bywalców forum.

pozdro

Bardzo dobry pomysl, kosa brawo :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Poczytałam Wasze posty i jest w tym wiele racji, bo jak się przegląda użytkowników to widać, że jest dużo takich, którzy się tylko zarejestrowali i nawet nie przeglądają forum. Jest to trochę zaśmiecanie. Ja sama jestem tu od niedawna poza tym dominujące tematy prowadzą głównie panowie, więc jest mi trudno udzielać się w tak wielu kwestiach. Wiem, że jest też taki jakby podtemat "Maximberki", jednak nie ma tam tematu, który byłby rególarnie prowadzony przez panie. A jako nowa osoba nie chcę też niepotrzebnie zaśmiecać forum nowym tematem. Lubię za to przeglądać forum i niektóre tematy. Mam nadzieję, że z czasem się wdrożę, bo podoba mi sie tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszka nieaktywni użytkownicy to tacy, którzy zalogali się jakiś czas temu, byli z dwa razy i ślad po nich zaginął ;) Jeżeli systematycznie logujesz się na forum, to nikt Cię nie usunie. Fakt mało jest tematów 'dla nas', ale mi równiez przyjemność sprawia samo przebywanie tutaj, czytanie postów itd. :mrgreen:

Co do działu Maxbmmerki, zapraszamy do zakładania nowych tematów, po to mamy ten dział ( założony dzięki hojności naszych kochanych Panów uklon_bmw :P ) aby pisać o tym, co nas kobietki interesuje happy_bmw

Pozdrawiam :D happy_bmw happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram cię KRZYSZTOF na całej linii <bmw_1> . Wiem, że niektórzy logują się tylko po to aby mieć większy dostęp do forum. Po przejrzeniu forum nawet nie mają zamiaru więcej zaglądać. I takich właśnie należy usuwać gdyż niepotrzebnie zaśmiecają nasze forum.

Pozdrowionka

HEEJ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam nadzieję że będzie tak jak napisała Pola - nie będziecie wywalali tych co sie regularnie logują - naten przykąłd mnie :) pisze mało bo słabo sie jeszcze znam na mechanice <bmw> ale loguje sie regularnie - JESTEŚCIE NIOCENIONĄ KOPALNIĄ WIEDZY uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem moze zaostrzcie zasady i wywalajcie po konkretnym uplywie czasu,np. 90dni nieaktywnosci i czapeczka :!:

Kazdy bedzie znal regulamin i niebedzie placzu : a za co?? ; a czemu?? itp.

Niewiem tylko jak definiujecie slowo nieaktywnosc??

chodzi o brak logowan,czy brak pisania postow i tematow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie dyskusja zrobiła :shock:

Nikogo nie usuwamy i w najbliższym czasie nie zamierzamy tego robic <bmw_1>

Mysle ze na początku roku zrobimy pewna reorganizacje na stronie i na forum a co za tym

idzie usuniemy kilka / kilkadziesiąt na które nie nastąpiło nigdy logowanie w takim celu

aby nie bylo blokowania Nicków :wink:

Dlatego każdy moze byc spokojny , nikt nie zostanie skasowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...