Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Mit o dresach w BMW :)


NiCKOS

Rekomendowane odpowiedzi

hehe i co tu zrobić tylko felieton jak o królewnie śnieżce i jej krasnoludach :D a co ma jedno do drugiego w sumie to nic tak samo jak dres do bmw :) To poprostu zazdrość i zawiść ludzka skłoniły do hańby na tak wspaniałej marce ;] jak wiadomo dresy w polsce jeżdżą małymi fiatami i moga tylko marzyć o bmw chyba że patrzy ktoś na małego fiata przez pryzmat [ BMW - (Bardzo Mały Wóz) ] a wogóle to żygać mi sie chce co dresy nie jeżdża Mercedesami ? Sorry Mercedesami jeżdżą Ciawaresy (Cyganie) dlaczego to nie hańba na Mercedesie? Dlaczego Kitajce ( kraje azjatyckie itp ) jeżdżą swoimi skośnookimi autkami konstruowanymi dla ludzi o krótkich nóżkach? :> Dlaczego pedałki z wytapetowanymi ryjkami z soczysta wymową (francuzi) jeżdżą swymi krzywymi autami gdzie tak piękne linie nadwozia są poprostu uchybieniem konstruktora a juz nie wspomne o Darku Douglasie (nie znam typa ), który jeździ swoim pic - kupem :D Forda do warzywniaka w oklahomie po Coca Cole :D i czemu oni wszyscy sie uwzieli na BmW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz ... taki kraj ze w wiekszosci na beemki pozwolic sobie moga tylko "zamozni bandyci", reszta spoleczenstwa jezdzi Tico i CC. Rowniez boli mnie to ze jestem od razu klasyfikowany jako "tepy dres" ...

Patrzac jednak obiektywnie, mozna dostrzec pewne zalety tego faktu :)

Moja E30stke posiadam juz ponad 6 lat i przez ten dlugi okres czasu doswiadczylem tylko jednej proby wlamania i jednego wybicia szyby wraz z uszkodzeniem glosnikow w tylnej polce (bo smarkacze nie umieli ich wyjac).

Poza tymi dwoma incydentami jestem raczej spokojny o moje autko ... w koncu kto sie odwazy uszkodzic albo zakosic beemke ? Nigdy nie wiadomo kto jest jej wlascicielem ;)

No a zapewne wiecie sami jak kierowcy reaguja na dwie male soczewki w lusterku ... szczegolnie w polaczeniu z lekkim basem z wydechu :twisted:

W naszym kraju BMW najczesciej rozwijane jest jako "Bandyci Maja Wszystko" ... przeciez nie zmienimy sposobu myslenia calego spoleczenstwa, nieprawdaz ?

Pozdrawiam

Venom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Dexter Lublin

Moja ma 15 lat (ja-47), jeżdżę nią, i mam zamiar dalej jeździć, z prostej przyczyny - po pierwsze ten samochód mi się podoba, a po drugie,

(mity i legendy) NIE stać mnie na utrzymanie "Poloneza". :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam 19 letnia e30, i jest to moj pierwszy samochod i chyba bedzie ostatnim.. o ile gdzies go nie rozwale.. naprawde pokochalem to autko. z wiekiem troche sie sypie ale nie sa to zadne wielkie naprawy.

A co do dresow.. to sie chyba nie zmieni nigdy... BMW i menie to wlasnie auta ktorymi smigaja lyse karki.. i tak beda one odbierane zawsze.. przynajmniej w niektorych rejonach polski.. ja dorastalem w Zgorzelcu, to wiem cos o tym z doswiadczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...