Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Oferta organizacji imprezy integracyjnej

dla klubowiczów z Maxbimmera

Proponujemy Państwu, zorganizowanie imprezy firmowej, zgodnie z następującymi wytycznymi.

- Termin: do ustalenia, godzina: do ustalenia

- Ilość osób: 16

- Wynajem toru: na wyłączność

- Obowiązkowe kominiarki:

-- „standard” w cenie 5 PLN brutto/1 os.

-- „standard plus” w cenie 8 PLN brutto/1 os.

- trofea ze specjalnymi dedykacjami - do ustalenia

Konkurencja 1

Zorganizowanie wyścigu z medalami

Proponujemy Państwu zorganizowanie wyścigu à la Formuła 1, składającego się

z następujących etapów:

Etap 1 – jazda próbna

Etap 2 – sesja kwalifikacyjna

Etap 3 – wyścig (Puchar)

Zawodnicy zostaną podzieleni na 2 grupy. Każdy uczestnik zespołu będzie miał okazję zmierzyć się z

czasem – tak, aby uzyskać jak najlepszy czas okrążenia .

Najlepsi zawodnicy staną na podium, zostaną nagrodzeni medalami ufundowanymi przez Tor

Kartingowy Mała Monza.

Opcja 1

Czas trwania: 1 godz. (Finał A, Finał B – po 20 min jazdy dla każdej grupy)

Koszt: 1345 PLN netto (1453 PLN brutto)

Opcja 2

Czas trwania: 1 h40 (Finał A, Finał B – po 30 min jazdy dla każdej grupy)

Koszt: 1825 PLN netto (1971 PLN brutto)

Bonus: dla każdego zawodnika Pucharu karta klubowa Mała Monza Club

Konkurencja 2

Sztafeta

Zawodnicy zostaną podzieleni na dwie grupy. Każda grupa wybiera kapitana.

Zabawa polega na jak najszybszym przejechaniu 5 okrążeń przez każdego zawodnika danego zespołu.

W przypadku, kiedy ilość osób w grupach jest różna, Kapitan zespołu z mniejszą liczbą zawodników

wybiera osobę, która jedzie 2 razy. Zespół, który wcześniej zakończy jazdę, wygrywa.

Kapitan zostanie uhonorowany medalem a cały zwycięski zespół stanie na podium.

(Istnieje możliwość zamówienia trofea ze specjalnymi dedykacjami).

Czas trwania: ok. 50 min

Koszt: 1300 PLN netto (1404 PLN brutto)

Bonus: dla każdego zawodnika Sztafety karta klubowa Mała Monza Club

Konkurencja 3

Bicie rekordu czasowego toru

Zawodnicy zostaną podzieleni na dwie grupy. Konkurencja polega na jak najszybszym przejechaniu

jednego okrążenia w ustalonym wcześniej czasie. Na podstawie zdobytych czasów zostaje wyłonionych 3

najlepszych zawodników. W czasie, kiedy jeden zespół jeździ, pozostali zawodnicy dopingują kierowcom

lub zaangażowani są w dodatkowe konkurencje poza torem (więcej informacji na str. 8: Dodatkowe

atrakcje).

W zależności od preferencji, proponujemy kilka wariantów uzależnionych od czasu trwania jazdy.

Podane ceny są cenami promocyjnymi dla posiadaczy kart Mała Monza Club. Cena karty dla przejazdów

grupowych 5 PLN brutto / 1 os.

Wariant 1

Czas trwania: 1 godz. (40 min czystej jazdy – po 20 min jazdy dla każdej grupy)

Koszt: 785 PLN netto (848 PLN brutto)

Wariant 2

Czas trwania: 1h30 (60 min czystej jazdy – po 30 min jazdy dla każdej grupy)

Koszt: 1119 PLN netto (1208 PLN brutto)

Wariant 3

Czas trwania: 2 godz. (80 min czystej jazdy – po 40 min jazdy dla każdej grupy)

Koszt: 1533 PLN netto (1656 PLN brutto)

Myślałem że będzie lepiej i powiem szczerze że oferta jaj nie urywa :/

Całego pdf'a z ofertą mogę wysłać na maila. Piszcie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proponujemy Państwu, zorganizowanie imprezy firmowej

Może źle Cię zrozumieli i nastawili się faktycznie na imprezę firmową a tam na ogół jest spory budżet do wydania...Napisz, że to prywatna inicjatywa emerytów, może coś spuszczą na cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Konkurencja 3 Bicie rekordu czasowego toru Zawodnicy zostaną podzieleni na dwie grupy. Konkurencja polega na jak najszybszym przejechaniu jednego okrążenia w ustalonym wcześniej czasie. Na podstawie zdobytych czasów zostaje wyłonionych 3 najlepszych zawodników. W czasie, kiedy jeden zespół jeździ, pozostali zawodnicy dopingują kierowcom lub zaangażowani są w dodatkowe konkurencje poza torem (więcej informacji na str. 8: Dodatkowe atrakcje). W zależności od preferencji, proponujemy kilka wariantów uzależnionych od czasu trwania jazdy. Podane ceny są cenami promocyjnymi dla posiadaczy kart Mała Monza Club. Cena karty dla przejazdów grupowych 5 PLN brutto / 1 os. Wariant 1 Czas trwania: 1 godz. (40 min czystej jazdy – po 20 min jazdy dla każdej grupy) Koszt: 785 PLN netto (848 PLN brutto)

Średnio to kumam czas trwania = 1godz

a jazdy jest 40 minut ??

to co robimy przez pozostałe 20 minut do pełnej godziny ??

Cenowo wychodzi trochę drożej jak na bielanach bo 848zł / 16 osób to 53zł na głowę + 5zł za kominiarkę czyli 58zł za 20 minut , tyle że na bielanach przy takiej ekipie jak ostatnio za 50zł dostawaliśmy chyba 24 minuty na każdego .... a czepek z oddziału intensywnej terapii był za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz, że to prywatna inicjatywa emerytów, może coś spuszczą na cenie ;)

Tak też zrobiłem ale niestety taka jest cena i nic więcej wynegocjować się nie da :/

Cenowo wychodzi trochę drożej jak na bielanach bo 848zł / 16 osób to 53zł na głowę + 5zł za kominiarkę czyli 58zł za 20 minut , tyle że na bielanach przy takiej ekipie jak ostatnio za 50zł dostawaliśmy chyba 24 minuty na każdego .... a czepek z oddziału intensywnej terapii był za free :)

Dlatego myślę, że chyba jednak pojedziemy Bielany. Przede wszystkim na bielanach gokarty są szybsze!!

W Siechnicach jak obsługa stwierdzi ze zawodnicy są niedoświadczeni to "skręcają" gokarty i są po prostu wolniejsze! I to zależy tylko od ich "widzimisię"....

Szkoda tylko ze nie ma pomiaru czasu ale myślę że z tym byśmy sobie poradzili.

Wyznaczamy pary w dwóch grupach i jeden jeździ, drugi mierzy i zapisuje czasy.

Oczywiście super dokładne to to nie będzie ale zawsze.

Jeśli chodzi o wyprzedzanie na Bielanach to jest gorzej niż w Siechnicach.

Sprawa do dyskusji więc dyskutujmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Szkoda tylko ze nie ma pomiaru czasu ale myślę że z tym byśmy sobie poradzili. Wyznaczamy pary w dwóch grupach i jeden jeździ, drugi mierzy i zapisuje czasy. Oczywiście super dokładne to to nie będzie ale zawsze.

Yyy ale przecież na bielanach masz normalny pomiar czasu z wydrukiem , jedyny warunek to max 6 gokartów na torze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lololehhhh .... no to ja nie wiedziałemlolol

Jak tak to jestem za Bielanami. Gokarty są szybsze, tor jest trudniejszy zatem więcej fanu będzie :D

To ja jestem na 100% tylko nie w terminie 9.07 do 24.07 (urlop)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się Mordulec wygadał dopiero niedawno

więc z racji kryzysu i wszechobecnych cięć kosztów mogą być Bielany

Coś takiego byłoby git

Etap 1 – jazda próbna

Etap 2 – sesja kwalifikacyjna

Etap 3 – wyścig (Puchar)

Jeżdżąc po 6 nie będzie tłoku na torze i czasówkami później się ustawi kolejność startu w wyścigu

W zależności od ilości osób można zrobić kilka finałów i wtedy się ustali pełną kolejność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na monzie panowie wychodzi 27zł z kominiarką osoba /10min z opcję 1-szą po przeliczeniu , ale jeśli gokarty są wolniejsze :sad:, to ja jestem za bielanami i garbatym torem:twisted:

...dokładnie, w tej sytuacji Bielany będą lepsze. Teraz tylko kwestia jakiegoś dogodnego dla wszystkich terminu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
E tam pod dachem moze byc ale na bielanach wiecej atrakcji i drrrrrrrrrrgan

Dokładnie!! Polać mu!! :drunk: :drunk: :drunk:

Ja jestem za bielanami. Polarek maxbimmera, cherbatka w termos i śmigamy. Potem na przekąskę do Mac'a itp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...