Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiecie jak się ciesze ,że będe miał robiony orszak weselny <jupi>

Bedzie to dla mnie prezent o jakim nawet nie śniłem.

Dawno was nie widziałem i napewno bedzie to dla mnie ogromne przeżycie nie wykluczam łezki w oku :) Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś wziął ze sobą kamere i to uwiecznił.

Ania bedzie jechała razem ze mną z pod mojego domu.

W planach mała rundka po mieście nastepnie pod urzad stanu a pózniej wieksza rundka po mieśćie.

Jeszcze raz dziekuje za założenie tematu.

PS. Po negocjacjach Radka i mojej wczorajszej rozmowie z kolegom udało się pożyczyć na ślub BMW Z4 :)

Lista:

1. - Czarnuch i Marta

2. - Foresty (wiadomo - nie może nas zabraknąc u Gołąbków)

3. - Mati & Daria

4. Sebo_Wroc & Junior

5. GoLaBeK i Ania

6. Rodzice GoLaBKa w mojej Buni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hallloooooo...:)

No trochę biegania było. Myślę że było by oki. Pod Urzędem musimy być o 15. Jakieś pół godziny przed było by dobrze już u niego być!! Jakiś przejazd przez miasto i później parada po Oławie zablokujemy ruch i w ogóle...;P Ja prawdopodobnie już u niego będę więc Foresty będą dowodzić kolumną z biedronki do Gołąbie a tam już jakoś pomyślimy. W każdym bądź razie pod jego domem też jest spory placyk więc parę lub paręnaście samochodów spokojnie wejdzie.... Niech lepiej chłopak flaszki szykuje bo może nie dojechać na miejsce aaaaaaaaaa bramy bywają spore...;P tym bardziej że ludzie chcą wypić w Nysie...:P Fajnie że zebrało się tylu chętnych i z góry dziękuję. Będzie się strasznie cieszył i na pewno długo wspominał...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam. Orszakowcy spotykają sie o 14.00 na Biedronce ( ta od wjazdu z Wrocławia ) - przystrajamy swoje śmigiełka i mykamy do Państwa Młodych . Licząc się z tym, że beda w Oławie korasy jak zawsze musimy o ok 14.15 wyjechac spod Biedronki by na 14.30 dojechac Do Gołębia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i orszaczek wyszedł elegancko :drunk: Trochę działały mi na nerwy wsiury które widząc orszak weselny miały to gdzieś i rura byle tylko nie wpuścic przed siebie. Ale ogólnie było fajnie, przejazd przez Oławę, reakcja niektórych normalnych kierowców, miny przechodniów bezcenne. Mam nadzieję, że Para Młoda była zadowolona.

P.S. Dobry był ten drech na rynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orszak za***isty :D rzeczywiscie niektorzy kierowcy nie mieli przy sobie mozgow ale ogolnie wyszlo super :D ten drugi orszak z tymi motorami z przodu do piet nam nie dorastal :D przejazd przez miasto wyszedl fantastycznie- poomo takiego ruchu... :D mam nadzieje ze naszym Gołąbkom sie podobalo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...