Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne Panie i Panowie bardzo mili,

najprawdopodobniej poszła mi uszczelka pod głowicą i mechanik wycenia wstępnie na 2-3tys(okaze sie jak się rozłoży;/).Wydaje mi się to nieco za dużo szczerze mówiąc...

Jakie są ceny?Zakładając "normalne" ceny-nie ASO.Jeśli ktoś może doradzić warsztat to będę wdzięczny.Aha-Tomek ze Ślężnej odpada,Cezar tak samo,Bęben nie ma do 10ego czasu(a miłoby było jak najszybciej auto odzyskac),do Brzegu lawet się raczej nie opłaca...jeszcze jakieś pomysły?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)na razie może nie będę zdradzał...jutro się dowiem czegoś więcej,ale to chyba dość kompleksowe musiałoby byc...jakoś mi świtało,żę koło 1tys-1,5tys za uszczelkę do e34 z planowaniem się bierze...ale człowiek się nie zna,to woli dopytać

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu wiedziałem, że to uszczelka... nawet kilka razy miałem napisać, ale nie wyszło ;)

ja robiłem ostatnio w dupowozie i zapłaciłem po znajomości 350zł (z moimi częściami) razem z planowaniem (około 80zł) u znajomego w servisie w Zgorzelcu, jak chcesz to wal na PW to załatwię ci dobrą cenę

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

okazało się,że kuzyna Bastarsa(zimny 4ero pak ode mnie)jest wielce kumatym i sensownym gościem i nie olał mojego zwątpienia,żę to nie uszczelka,tylko przyjrzał się wszystkiemu i wyszło szydło,że to wyciek spod pompy i koniec termostatu.Przy okazji wymiana pompy paliwa,ale to inna historia:)Naprawdę polecam,bo chłopaki ogarnięte,pomocni i tak dalej..warsztat na Żernickiej 290(Uniwer jesli dobrze pamiętam),obok wulkanizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się,że kuzyna Bastarsa(zimny 4ero pak ode mnie)jest wielce kumatym i sensownym gościem i nie olał mojego zwątpienia,żę to nie uszczelka,tylko przyjrzał się wszystkiemu i wyszło szydło,że to wyciek spod pompy i koniec termostatu.Przy okazji wymiana pompy paliwa,ale to inna historia:)Naprawdę polecam,bo chłopaki ogarnięte,pomocni i tak dalej..warsztat na Żernickiej 290(Uniwer jesli dobrze pamiętam),obok wulkanizacji...
Kuzyni zajmują się mechaniką z zamiłowania , młodszy maluje fury i nie tylko , a z cenami można się dogadać zawsze :drunk: super ,że pomogłem chociaż tak <bmw_2>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to mój pierwszy post to witam szerokie grono forumowiczów :) Dotychczas byłem pasywnym użytkownikiem forum, śledziłem wątki, aż do teraz kiedy autko zaczęło kaprysić. Mianowicie 4 dni temu zrobiłem autem kilka km po mieście i silnik chodził prawidłowo, bez żadnych drgań, skoków temperatury itd. Dzisiaj odpaliłem bunie i silnik zaczął przerywać tak jakby nie dostawał paliwa. Skoczyłem na stację dokupić z 5 litrów Pb, bo fakt, miałem ją na rezerwie i mogłem niedopilnować poziomu paliwa w baku. Paliwko zalałem, żeby pojechać na stację dotankować i tutaj zaczął się problem.... silnik nie chciał wkręcać się w ogóle na obroty po naciśnieciu na gaz i na początku po odpaleniu chodził a pózniej już to było problemowe i gasł. Z racji na to, że auto od czasu zakupu nie sprawiło żadnej awarii tj. od 4 lat nie mam większego doświadczenia z mechaniką. I tutaj moje pytanie, czy znalazła by się osoba, która podjęłaby się oględzin tego auta, czy to jakiś element osprzętu padł czy może coś grubszego z silnikiem, uszczelką pod głowicą. Podaję swoje gg w razie gdyby rzeczywiście ktoś miał gest pomóc - 2459865, bądz czekam na wiadomości na pw. Auto gaśnie zaraz po odpaleniu i o tyle trudno mi je przetransportować do jakiegokolwiek warsztatu, zwłaszcza polecanego w tym wątku na ulicy Żernickiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji ze pierwszy post zapraszamy do dzialu powitania.

Ja ostatnio przerabialem nie w Beemce, ale podobny problem, fura mojej Pani jezdzila na mega rezerwie i przez to zasyfil sie totalnie filtr paliwa. Spojrz w to miejsce, moze to byl jakis jedyny przypadek bo az sie tak nie znam, ale przyszlo mi to do glowy wiec pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze sprawa sie wyklarowala. Ale Wilkov, mozesz napisac kto dal ci taka kosmiczna wycene 2-3 tysi? :P Ja stawialbym na Bebna, ale skoro mowisz ze odpada znaczy ze nie mial czasu? Pamietam ze ten koles mi dal wycene wymiany rozrzadu w 540 za 2500-3000zl, i to sama robocizna. Po raz pierwszy i ostatni moja noga zostala postawiona w jego warsztacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy co się robi...Ja sam wszystko robiłem, w intercarsie za uszczelkę (uparłem się na Elringa) chcieli 300zł, a kupiłem za 130zł! Co do obróbki głowicy, to znowu zależy co się chce. Ja poprosiłem o full opcję , z wymianą prowadnic, gniazd, planowaniem, sprawdzaniem szczelności,etc.. - kosztowało 800zł. Pytanie czy jeszcze coś przy okazji nie wyjdzie - wałek, magistrala, koniki, napinacz łańcucha na przykład. Możliwości wiele. Ja jechałem na bogato i koszty samych części, które wymieniłem w M30 przekroczyły 4k. Trzeba też doliczyć nowe śruby i podkładki pod głowicę, no chyba że robimy "na odwal".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,po kolei:)

Jak wspomnialem-Bastars wielkie dzięki i w naturze się odwdzięczę:)

Mat-dopiero teraz przeczytalem,bo na wyjazdach bylem(zawsze mozesz esa walnać:)-w poniedzialek zapytam,nie bede niedzieli chlopakom psul.Chodzi o srebrną?

dracool-filtry,zalej ze 20litrow i zobaczysz...buma z dnia na dzien sie nie psuje,wiec albo ja zaniedbales mocno(a z tego co piszesz to obstawiam,ze jezdzeniem na rezerwie wykonczyleś pompę)albo mamy ewenement:)

woz-zaczęło się od indycar(Koszycka 2),gdzie taka byla wycena(robocizna 1700),Bęben podobnie,Brzeg 2 tysiące,w najgorszym 3.Chłopaki z Żernickiej-350dla nas,100planowanie plus części...od razu raźniej:)A później wyszło,co naprawde i spokój.Odebralem auto w sobotę,w poniedziałek w trasę i 2000km i wszystko śmiga jak należy.

Jeszcze montaż zderzaka w prezencie i sprawdzenie zawieszenia na trzepakach:)

Sam jestem zaskoczony tą solidarnością cenową,bo się spodziewałem raczej około 1,5tysiąca z częściami a tu...oby nie poszła uszczelka:)

aha-oczywiście te ceny z planowaniem i robieniem porządnie a nie na handlarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja do nich trafiłem z autem i w 100% nie polecam!!!! Partacze i masakra z nimi! Nigdy więcej, nie jedźcie do nich szkoda słów!!!!

Może byś lekko rozwinął o co chodzi ? bo jako pierwszy i jedyny post na forum wygląda to dośc dziwnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich trafiłem z autem i w 100% nie polecam!!!! Partacze i masakra z nimi! Nigdy więcej, nie jedźcie do nich szkoda słów!!!!

Albo rozwiń albo post do wywalenia , bo tak to każdy może sobie anonimowo coś klepnąć w ramach zwalczania np. konkurencji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki M3-ale to nie byla uszczelka i nieaktualne:)

Kolega volbmw rał ode mnie numer poprzez maila do chłopaków,więc...szczerze-jedyną rzeczą jaka mogłą yć nie tak,to od 2óch tygodni był problem z mechanikiem.Problem polegał na tym,że go nie było.Mechanik i gość świetny(zresztą kolega willi zna:),bo człek z Wołowa ),ale problemy dopadają każdego.Niestety nie pracuje już tam,ale od poniedziałku współpracę zaczyna z nimi nowy człowiek.

Wiec....to co mógł warsztat w ostatnim czasie(a wtedy włąsnie volbmw bral numer) "schrzanić"to nie podjęcie się naprawy auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...