Gość Mordulec

Ankieta - BMW lipca 2011

Głosujemy Ankieta - BMW lipca 2011  

37 użytkowników zagłosowało

1. 1. Głosujemy Ankieta - BMW lipca 2011

• Forest
      6
    • Korni
      7
    • Kozin
      2
    • Mati
      7
    • Pawelo
      3
    • Tomski
      12

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera - trudny wybór :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudny to mało powiedziane. Jest masakrycznie ciężki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale konkurencja- bedzie ciezko:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż..., po długim namyśle...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh... a jak fajnie byłoby mieć je wszystkie pod domem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konkretne foty musze to na spokojnie przemyśleć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ładne autka i fajne foty. wybór ciężki ale podjąłem decycję 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja tym razem bez zastanowienia:p

chociaż rzeczywiście wszystkie są na prawdę fajne:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ehh... a jak fajnie byłoby mieć je wszystkie pod domem :)

spoko, nie ma sprawy :D kiedy mozemy wpasc? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dwóch faworytów i nie wiem, którego wybrać ....:roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
spoko, nie ma sprawy kiedy mozemy wpasc?
Mati w tym miesiącu będzie trudno, bo powoli zbieramy się do wyjazdu do PL, ale po powrocie wbijajcie :) gril jest, miejsce na jakieś 20 autek się znajdzie, będzie spot międzynarodowy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
po powrocie wbijajcie :) gril jest, miejsce na jakieś 20 autek się znajdzie, będzie spot międzynarodowy :)

gitarra :D poczekamy, otworzy sie liste i jestesmy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jakąś zniżkę na promie dostaniecie jak większą ekipą będziecie jechać :) W międzyczasie moglibyśmy zaprosić Was na Mazury do nas, ale narazie warunki mamy takie bardziej na namioty, hehe, chyba że w stodole byśmy spali :) Ważne że jezioro jest pare metrów od domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na mazury a dokładnie gdzie Patryku???bo ja pochodze z tamtych stron:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okolice Olsztyna, Morąg. To bardziej Warmia chyba. Ale nie psujmy tematu ankiety. Możemy popisac na SB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj ciezki miesiac. Latwo nie bylo.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tomski, moje gratulacje:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O maj gad!

Nie sadzilem....nie myslalem...nie spodziewalem sie...drugi raz w calej kadencji maxbimmera!:)

Dziekuje wszystkim za oddane glosy - batony Mars zostana wyslane poczta.

Super sprawa:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
batony Mars zostana wyslane poczta.

Trzymam za słowo :4:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje Tomski:party:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez carek1995carek
      Cześć, 
      Na co zwrócić uwagę przy kupnie e60, 4.8l 2009r. Skrzynia automat-lopatki. Auto po zmianie oleju w skrzyni. Do popraw lakierniczo blacharskich. Cena dość atrakcyjna. Na polskich blachach. 
    • Przez Gekon
      Witam, w bmw e30 musze zmienic maglownice taka z e36, oraz dyferencjal. O ile wymiana dyfra, jesli sroby nie zapiekly jest do zrobienia, to wymiana maglownicy przerasta mnie calkowicie...
      Szukam jakiegos garazowego zapalenca z okolicy, ktory z pasji i w zamian za nie wygorowane:lol: korzysci finansowe, oraz dobry alkohol:drunk:
      pomoze w wymianie... udostepniam kanal i narzedzia.
      Czekam z nadzieja na odpowiedzi, bo dobro powraca <bmw_1>
    • Przez Adaśko
      Siemanko wszystkim , przychodzę z małym pytaniem 🙂, jestem w posiadaniu bawareczki e60 i chciałem ja delikatnie poszerzyć . Felgi założone 17 i teraz mam pytanie takie , jakie kupić dystanse i czy na tył i przód czy tylko na tył . Wstępnie oglądałem na Allegro za 200 ziko 4 sztuki czy warto takie kupować czy lepiej zainwestować więcej . Pozdrawiam 
    • Przez Otulonynocabmwe36
      Witam panów.
      Jestem nowy na grupce zmusiło mnie jedno pytanko do kolegów otóż posiadam seryjne w e36 coupe z niezawodnym serduchem 1.8is hehhe . Ale nie odnośnie tego silnika mianowicie chciałbym sie odnieść w temacie tzw. STROKER czyli jak to koledzy wiedzą co niektorzy podnoszeniu pojemności.Chodź otóż moim zdaniem jakze problemem jest wybór silnika ponieważ chcialbym ruszyć z projektem m50b25 2x vanos otóż niekorzy doradzają mi robić to mianowicie nie na m50 tylko na m52 i już sam nie wiem wiadomo jak to niektórzy dresiarze chcących przyszpanic swoim m50 przy karynach nie raz dawali w pi*** zreszta nie tylko na m50 bo i także na m52 również 😊 ale mianowicie chodzi mi o to jaki byście serduszko najlepiej polecili bo mam dość sluchania mechaników oraz znawców i co to oni nie potrafią a może doświadczeniem nie błyszcze ale tez jestem młodszym i głupim jak 
      co niektórzy powiedzą 😂😈 Ale od małego  z tatsukiem grzebalem a od pasji zaczęło się jak ojczylko nabył e34 z silnikiem M50B25 także żeliwny blok robił swoje i nie chodzi mi o obelgi innych oraz opinie porpostu też życie skopalo ale pasja do laleczek została dalej także tak juz zostanie . Chciałbym tez się dowiedzieć czy podane części które dobralem nadadzą się do stroket między innymi :
      -Blok silnika z M52B28
      -Wał korbowy z M54B30
      -Tłoki z (V8 e39 535i) 
      -Głowica M50 na vanosie
      -Wałki (ssące) M54B30
      Oraz planowałem złożenie tego na pamewkach (KING) 😊
      Także proszę o podpowiedź bo mam odłożone jakies cebuliony i pomału chce się zabierac do tego i po zakończeniu włożyć to zamiast 1.8is . Prosze  tylko o to aby nikt nie oczerniał ani nie tylko  poradził jak i doradził  coś od siebie  na ten temat i napisal jak najlepiej postępował bo zmienić główce w  swojej  e39 (523i) która sprzedałem  sasiadowi i do tej pory śmiga i jest zadowolony . Naprawdę proszę o szczere opisy jak i również opisanie jakie części zmienić od tych co wymieniłem i co mam zrobić aby wszytko chodziło na tiptop.Z góry dziękuję i naprawdę bez poninaznia kazdy byl tski sam przypominam także  miłego dnia Pany i Panewki 😊😉
    • Przez Otulonynocabmwe36
      Witam mam pytanko do kolegów między innymi moj brat  zakupił BMW  E46 2.0D  136km  ale auto posiada  jeden malutki malusienki problemik (Konczy się turbo seryjne 2.0d).I mam do kolegów  zapytanko ponieważ nie znam się na tym ale posiadam  poprzednie w bardzo dobrej kondycji turbo z Bmw e39 3.0d 184km  . Turbosprężarka jest z firmy GARRETT   M53 jakoś tak ale zmierzając do pytania  między innymi pytanie to takie.Czy da rade  włożyć to turbo bez żadnych komplikacji które  mam z 3.0D do 2.0D ? 
      PROSZĘ TYLKO  O ODPOWIEDZI KTÓRE NIE BEDA PONIŻAJACE BO SIĘ NIE ZNAM 
      Proszę o szybka opinię oraz jakie mogą byc widoczne efekty które zadziałają  miedzy innymi na mocy lub przyspieszeniu.Pozdrawiam serdecznie wszystkie pany i panewki 😊
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.