Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Musze powiedziec ze udalo mi sie wkoncu spotkac z kolega Dareckim z naszego forum i nadazyla sie okazja aby uderzyc na maly zlocik.Slynna knajpa Ace cafe przy glownej ulicy,maly parking,przejezdzajace autobusy i czasem kleby dymu z palonych opon...

Tym razem byl to event ''German Night'' gdzie BMW i Mercedesy mogly sie zaprezentowac.Pojechalismy tam i promowalismy swoimi nowymi naklejkami maxbimmera.Ludzie zaciekawieni czytali:)Jak sie okazalo naszych rodakow tez bylo kilku lecz jeszcze nie zdazylismy nawiazac z nimi kontaktu.Przedstawiam kilka fotek od nas i dorzucilem filmik nie mojego autorstwa ale delikatnie nakresli wam jak sprawa wygladaimg0029bf.jpgimg0031pw.jpgimg0030xhb.jpgimg0023yz.jpgimg0021bu.jpg

img0020er.jpg

img0018vc.jpg

img0016pd.jpg

img0015rr.jpg

img0013ct.jpg

img0010vd.jpg

img0004nr.jpg

img0001kgk.jpg

Milego ogladania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mazi z BKP jest chyba też Londka i był teraz w nysie trochę pogadaliśmy , może jakoś sie już minęliście z nim na ulicy w UK :)

... co do filmiku to niezła partyzantka na tych motorkach :drunk:

Szczerze powiem ze myslalem o Mazi'm ale pamietalem ze on chyba jest w Polszy.Trzeba go zwerbowac jak wroci:)

Filmik tak,chcialem wam pokazac jak w takim kraju jak Uk gdzie bezpieczenstwo jest na pierwszym miejscu bawia sie ludzie.W tej ''knajpie'' sa non stop organizowane zloty,german ,japan cars,motory, amerykance itp.Nie zawsze jest takie upalanie ale czesto.Policja robi tam raz na jakis czas naloty ale budy nikt nie zamyka.Jesli ktos z was ogladal kilka filmow na youtube widac na ktoryms helikopter krazacy w nocy.Kazdy ja zna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooow, niezly zlot :D bumy z fotek ladnie odpicowane, bez wsi i z "pomyslunkiem" :D fajnie fajnie :D

W tej ''knajpie'' sa non stop organizowane zloty,german ,japan cars,motory, amerykance itp.

no i masz home work`a :D jak bedzie jakis zlot amerykanskich potworow i bedziesz mol tam byc to ja poprosze fotorelacje i film :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i masz home work`a jak bedzie jakis zlot amerykanskich potworow i bedziesz mol tam byc to ja poprosze fotorelacje i film

Napewno bedzie i mysle ze w tym miesiacu,a czy bede mial czas podskoczyc to juz druga sprawa.2 lata temu mi sie udalo byc na hot rod night.

Ale jak bede to napewno zdam relacje:)Poki co zajrzalem do mojej biblioteki i Mati wyszperalem cos dla ciebie zebys nie musial tak dlugo czekac:)

Troche nie bimmerowo ale jak dla ciebie to mysle ze sie nikt nie obrazi:)

obraz079f.jpg

obraz080v.jpg

obraz081t.jpg

obraz083h.jpg

obraz090x.jpg

obraz102s.jpg

obraz106y.jpg

obraz110cf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZECHU powiem ci ze tu tak nie patrza na ryk..... jest super jak skyline czy type R. pociska fakt ma ten swoj odglos ale lepszy efek daje (down presion pipe) jakby gwizd po dojeciu gazu razem z wibracja powierza ze az uszy bola, za zaglosny wydech sie czepiaja. i jak auto zabardzo wyglada fast & f. wtedy na kazdym kroku ze nie wspomne o sprawdzaniu stanu technicznego. mam tu obok kolesia japonczyka ma GT34. na 340KUCACH ,,,, nic specjalnego tylko gleba .ladna felga i moc ... ale jak z nim jechalem .to jak zobaczyl police to noga z gazu i kilogram tlumaczen dlaczego z daleka od nich.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...