Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jejuuuu Taka impreza mnie ominęła a ACE Cafe jest od mnie 3 mile a mój tato pracuje jakieś 300 jardów obok.

Jak będziecie coś wiedzieli to dawajcie znać na pewno się spotkamy ja dopiero tydzień temu wróciłem z Polandu więc teraz możecie spoko podbijać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejuuuu Taka impreza mnie ominęła a ACE Cafe jest od mnie 3 mile a mój tato pracuje jakieś 300 jardów obok.

Jak będziecie coś wiedzieli to dawajcie znać na pewno się spotkamy ja dopiero tydzień temu wróciłem z Polandu więc teraz możecie spoko podbijać

Mazi wierz mi czy nie ale wtedy myslalem o tobie,dzien po czy przed gadalem jeszcze z Mordulcem i tak jak mi sie zdawalo tak i on potwierdzil ze jestes juz w polszy.Ale nic to moze w pazdzierniku sie uda w Ace albo wczesniej sie jakos spikniemy na miejscowke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ace Cafe London jest to miejsce w Londynie gdzie codziennie sa przeruzne zloty Aut jak i motorow

tutaj stronka glowna

http://www.ace-cafe-london.com/default.aspx

gdzie mozna zobaczyc jaki rodzaj samochodow i motorow jest w dany dzien :pou::

a tutaj daje fotki z wczorajszego zlotu Hod Rod

https://picasaweb.google.com/108230681432688341568/HodRodAceCafeLondon#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

fff... no i tu chce dodac iz spotkalem kilku zapalencow rodem z polski i zainteresowalem ich strona MAXBIMMER wiec czekam na odzew a wszczegolnosci na widoczna na zdjeciu SZOSTKE w starym klimacie ale co kolo zrobil ze srodkiem to nie ma slow. milego ogladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...