Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Napisał Pola Planujemy odwiedzenie miasteczka Western City (szczegóły później).
kiedy można się spodziewać szczegółów?

W najbliższym czasie coś będziemy wiedzieć, myślę, szczegóły będą podane w najbliższych dwóch tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej umówić się w innej lokalizacji ? pytam tak na przyszłość... 15 wolnych miejsc na tak duży klub to jakaś żenada ;/

Nie lepiej umówić się na wynajem pokoi w jakimś większym ośrodku ?

Pozdro

Ten ośrodek odwiedzamy już od bardzo dawna, posiada salkę integracyjną gdzie mozna zawsze posiedziec wieczorami - idealne miejsce do karaoke itd I nie trzeba za nią dodatkowo płacic... A pozatym jest tam kuchnia na każdym połpietrze co lączy sie z wygodą ze 30 osob nie biega do jednego czajnika. Wiec myśle, ze zmiana osrodka nie ma sensu. Państwo którzy wynajmują nam pokoje już nas dobrze znają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany ośrodek, Państwo wiedzą czego mogą sie po nas spodziewać, warunki jak dla mnie za takie pieniądze rewelacyjne. Oprócz chiccoo nie widze osób, które czekają na miejsce, więc nie rozumiem Twojego niezadowolenia.

Niektóre spotkania pokazały nam, że warto postawić na jakoś ludzi z którymi się jedzie, a nie ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 osób naliczyłem a wolnych miejsc miało być 15 ? :P

na początku wpisanych 11 osób + 15 wolnych miejsc. Zakończenie listy po 26 osobach,czyli wszystko się zgadza ;)

Z racji tego, że i tak wszyscy nie będziemy siedzieć w salce, badź niektórzy lubią stać z uzupełniamy główną listę :

później dodanie 6, co w sumie dało 32 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty:

1. Kosy x3 11-13.11 2os = 120 zł

2. Pola & Łolter x2 11-13.11 2os = 120 zł

3. 5oul & Nika x2+1/2 11-13.11 2os = 120 zł

4. Forest & Młoda & Junior 11-13.11 2os = 120 zł

5. Madziulka & Krzysiek 11-13.11 2os = 120 zł

6. sliwa 11.13.11 1os = 60 zł

7. Przemo 330ci & Edyta 2 os = 120 zł

8. jokeymiras 1os = 60 zł

9. Micnic'i 11-13.11 2os = 150 zł

10. Edu 11-13
1os

11. Energy i Basia i Adrian 11-13.11 2os = 150 zł

12. Wilkov
1os

13. Sagui x2 11-13.11 2os = 120 zł

14. Daria i Mati 11-12.11
2 os

15. Dyzie 11-13.11.2011 2os = 120 zł

16. Edka i Nem 11-13.11.2011 2os = 120 zł

17. Piotr 12-13.11.2011 2os = 60 zł

18. Anusiak & Brzoza 11-13.2011
2os

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nie ma nic przeciwko wpisze się na liste oczekujących ;)

Przepraszam a na ilu spotach byłeś obecny? Ostatnio mało co jeżdzę, ale na większości jestem i jakoś Cię nie kojarzę ;) ale ja to słaby przykład. Może niech wypowie się ktoś z klubowiczy, którzy jeżdzą cześciej :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 wolnych miejsc na tak duży klub to jakaś żenada ;/

Miejsce jest sprawdzone, jeździmy tam co roku. Więc nie ma potrzeby by je zmieniac - zawsze ilośc osób chętnych na wyjazd bez problemu sie tam mieściła. A w razie czego - dookoła jest mnóstwo pensjonatów więc miejsce do spania zawsze się znajdzie.

Jeśli nikt nie ma nic przeciwko wpisze się na liste oczekujących

Jak nie będziesz palił kapcia wokół ogniska albo na sali to jestem na tak :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty walisz jakieś gorzkie żale .... ja problemu żadnego nie mam.

Gorzkie żale ? Człowieku na forum jest 6396 użytkowników. Wiem wiem że część w ogóle się nie udziela, że część w ogóle nie śmiga na spoty itp. Ale Na tak dużym forum które obchodzi 6 urodziny 15 wolnych miejsc wydało mi się z lekka nieporozumieniem. Koledzy i koleżanki wyżej mi wszystko obiaśnili biorąc pod uwagę że jestem nowy i niezapoznany ze zwyczajami klubu i wszystko jest ok. Z tego co widze sam wypisujesz jakieś gorzkie żale posługująć się kiepską ironią.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...