Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaki rozmiar torx jest potrzebny zeby oddzielic skrzynie od silnika w m40. Wszyscy pisza ze jest potrzebny torx, ale nikt nie umie napisac jaki rozmiar... pytanie_bmwpytanie_bmwpytanie_bmw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

głupie pytanie zadajesz:) patrzysz jaki jest i dopasowujesz z kompletu!! to tak jak byś się zapytał (ile jest szprych w bbs rs):lol: jak nie zobaczysz to nie będziesz wiedział:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wi instrukcji sam naprawiam jest napisane: "Odkręcić śruby skrzynki przekładniowej za pomocą wkładki TORX Hazet 880-E10, E12, E14"

Także nie wiem :D Może są potrzebne E10, E12, E14

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
głupie pytanie zadajesz:) patrzysz jaki jest i dopasowujesz z kompletu!! to tak jak byś się zapytał (ile jest szprych w bbs rs):lol: jak nie zobaczysz to nie będziesz wiedział:)

Klucze pozyczam od znajomego mechaniora, nie bede mu zabieral na dwa dni calego zestawu kluczy...:P

A nie bede kupowac zestawu, kluczy zeby uzyc go raz w zyciu... :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wi instrukcji sam naprawiam jest napisane: "Odkręcić śruby skrzynki przekładniowej za pomocą wkładki TORX Hazet 880-E10, E12, E14"

Także nie wiem :D Może są potrzebne E10, E12, E14

Na to wychodzi, wzielem od znajomego 3sztuki torx, jutro obadam jaki rozmiar dostalem i najwyzej jak nie trafilem to pojdzie Bosch do akcji...:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zwykły zestaw z alledrogo starczy za 150zł z grzechotką i torxami itd itp ja też kiedyś pożyczałem ale już miałem dosyć i zainwestowałem pare groszy i powiem że jestem zadowolony:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dirty.73

specialnie znalazłem takie drogie,:-))),a tak poważnie ,Dyziu ma racje,to nie są klucze,które używasz cały czas,ale jak są potrzebne to akurat nie ma gdzie pożyczyć,kup tańszy komplecik,i będą pod ręką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z pozyczaniem niemam problemow, bo mam sporo znajomych mechanikow, tylko ze nie pozyczaja mi calych skrzynek narzedziowych tylko okreslone rozmiary... :P:p:p I odlegosc od nich do mojego miejsca zamieszkania nie przekracza 1km... :lol::lol:

Ale fakt musze ogarnac zioma ktory zaopatrza mnie w narzedzia i klucze ze by sie przydaly.... :P

P.S. zreszta to i tak rozbiorka wiec bosch na wierzchu.... :dance::dance:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szybko zwróc ci się komplet kluczy jak sprzedasz części z tej e 30:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Adrian_E30
      Witam
       W związku z tym ze obróciła mi się panewka i przytarł się wałek rozrządu w moim m20b25 przymierzam się do kupna drugiej głowicy lub zregeneruje swoją o ile się da cos z niej jeszcze zrobic.
      Wiadomo ze jezeli by się dało to lepiej zregenerowac i miec ,,nówkę'' ale jezeli koszta będą zbyt duze to wole kupic drugą w dobrym stanie.
      Teraz pytania: 
      1. Posiada ktoś z forum taką głowice na sprzedaż ?
      2. Jakie są koszta regeneracji takiej głowicy i czy ewentualnie znacie firmy które się tym zajmują i są godne polecenia ?
      3. Na pewno nie jeden z was robił kapitalny remont w m20b25, wiec jezeli ktos by mógł doradzic na co zwrócić uwage przy takim remoncie , jakich producentów wkładać części (panewki, pierscienie itp.) to był bym bardzo wdzięczny,  Już wgłębiałem się trochę w temat i przeglądałem różne fora, ale wiadomo ze kazda dobra rada będzie dla mnie pomocna.

Z góry wielkie dzięki.

• Przez Adrian_E30
      Witam, posiadam E30 w której siedzi motor m20b25 a skrzynia jest z b20, aktualny dyferek to S3.91 , ale jest zdecydowanie za krótki ponieważ mam odcinkę przy 180km/h i podwyzszone obroty na kazdym biegu.  Kilka pytań:
      1. Jakie jest oryginalnie przełożenie w 325 m20b25 ? (wydaje mi się ze właśnie 3.91) ?
      2. Może ktoś ma taką kombinacje jak ja lub po prostu wie jaki dyfer będzię optymalny do tej skrzyni ? (chce zeby V-max był około 220km/h , ale zeby tez się dobrze odpychała - silnik jest w remoncie wiec podejrzewam ze po dotarciu rozwinie taką prędkość )
      3. Jak wspomniałem wyzej silnik jest na zewnątrz więc moze po prostu zmienić skrzynie na tą z m20b25 ?

Za wszystkie dobre podpowiedzi i informacje z góry bardzo dziękuje.  
    • Przez bedi
      Cześć, potrzebuję kupić lewą listwę dachową do e30 szeroka lampa chrom a do tego śrubkę kopułki do silnika m40. Kupiłem auto z pękniętą kopułką i nie było już nawet śladu po śrubie... 
    • Przez Adrian_E30
      Siema, co zastosować zamiast tej harmonijki (,,złącze elastyczne'') ?  Problem jest w tym ze miedzy rurami jest raptem 2mm a takie złącza z siatki są w kształcie beczułki i sie tam nie zmieści , a jak wspawam kawałem rury to zapewne bedzie problem ze skręceniem tego do kolektora.  Miał ktoś z was kiedys taki problem ? 

• Przez Makaveli
      Witam, potrzebuję wycenę auta po stłuczce E30 Coupe 1987
      - Bez szyberdachu
      - Silnik 1.8 Ekotronic
      - Nowy tłumik środkowy i końcowy
      - Posiadam tylną kanapę oryginał
      - Komplet kół, nowe opony letnie i zimowe, felgi stalowe po renowacji.
      - Silnik w stanie bardzo dobrym na bieżąco serwisowany
      - Parę ognisk rdzy
      - Chłodnica uszkodzona
      W razie co mogę wrzucić więcej zdjęć
      Ile mogę za nią wołać w takim stanie ?

• Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.