Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli moge wyrazic swoje zdanie...skromne zdanie :) to mnie sie cosik nie widzi taki dzial.Wiem wiem nie ma mnie tam z wami ale pomyslcie tylko takie imprezy sa nazwalbym to bardziej ''prywatne'' a jak wiecie forum przeglada tysiace ludzi.Nie chcecie chyba zeby wasze zdjecie krazylo po necie tak jak zdjecie pewnego policjanta:)

Albo np.Forest nie obraz sie ale pamietam jak wspomniales ze kiedys na wykladach ktos rozpoznal twoje auto i spytal czy pan z Maxbimmera ? ( czy jakos tak) prawda,no to teraz wyobrazcie sobie zdjecie ''wcietego'' Foresta na necie i wtedy jakie by bylo pytanie... ?

Forest bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest bez urazy.

Foch. Nie gadam z Tobą.

zdjecie ''wcietego'' Foresta na necie i wtedy jakie by bylo pytanie... ?

Pewnie coś w stylu - dużo pan pije? Odpowiedź - nie, przynajmniej nie codziennie. Maxymalnie 6 razy w tygodniu :drunk::drunk::drunk: Idzie jesień, jakieś bakteria, choróbska w powietrzu, organizm należy odkażac ;)

A tak na poważnie to coś w tym jest. Chociaż w necie można znaleźc wszystko, NK, Fejsbuk...taki urok neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge wyrazic swoje zdanie...skromne zdanie :) to mnie sie cosik nie widzi taki dzial.Wiem wiem nie ma mnie tam z wami ale pomyslcie tylko takie imprezy sa nazwalbym to bardziej ''prywatne'' a jak wiecie forum przeglada tysiace ludzi.Nie chcecie chyba zeby wasze zdjecie krazylo po necie tak jak zdjecie pewnego policjanta:)

Albo np.Forest nie obraz sie ale pamietam jak wspomniales ze kiedys na wykladach ktos rozpoznal twoje auto i spytal czy pan z Maxbimmera ? ( czy jakos tak) prawda,no to teraz wyobrazcie sobie zdjecie ''wcietego'' Foresta na necie i wtedy jakie by bylo pytanie... ?

Forest bez urazy.

Zapytaj lepiej Foresta Kto budzil ludzi w nysie o 4 rano Obudzil sie w mim kibic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...