Rekomendowane odpowiedzi

Niby prosty temat ale już mnie szlag trafia...

Ściągnąłem sobie muzę ze strony Heaven Leszno. Próbuję to zrzucic na płytkę by posłuchac czegoś w jutrzejszej drodze do Karpacza. O ile wiem moje radio nie odtwarza MP3 więc trzeba to nagrac jako standardowy dysk Audio. Jakiego programu najlepiej użyc? Mam w kompie jakiś gówniany program ImgBurn ale za cholerę nie wiem co i jak. Miałem kiedyś Nero i nie było problemów a tego nie potrafię ogarnąc. Help?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozesz to zrobic poprostu przez windowsa i windows media player. wrzuc czysta plytke do kompa, skopiuj piosenki ktore chcesz miec i wklej je na plyte. pozniej pojawi ci sie na gorze "nagraj te pliki na dysku". jak klikniesz ok to zapyta cie czy ma to byc dysk z danymi czy dysk audio. klikasz na audio i komp owiera ci windows media playera z otwartym polem czystej plyty. na to pole przeciagasz sobie piosenki z folderu w ktorym je trzymasz i wyzej masz zapiz na dysku :D potem zapyta cie tylko z jaka predkoscia ma nagrywac i reszta sie sama zrobi :D

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz Image burn tkz. imgburn nie jest zly. w zaleznosci czy automatycznie sie uruchomi po wlozeniu plyty czy nie. ale zacznii i sam wlacz program zaznacz WRITE FILES/FOLDERS TO DYSK . po otwarciu pokaze ci sie okienko nad ktorym bedzie napis source . mozesz tam wpisac docelowy plik muzyki i wybierac badz .jednakze ja wole zmniejszyc strone z programem do nagrywania i otworzyc folder z muza i poprzez myszke osobiscie przenosic to co chce i to takze dziala.program przystepny ja uzywam dokladnie nero .ale masz duzo programow na stronie onetu ----- instalki pl ----- polecam.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja używam BurnAwareFree ściągnąłem sobie z dobreprogramy.pl jak na razie jestem zadowolony.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A z innej beczki, to sa sety czy pociete kawalki? Z jakiej strony je pobierasz, bo ostatnio mam sahare muzyczna w aucie :/

PS. Jak sa sety to polecam program MP3Cut, sluzy do podzielenia piosenek na kawalki, w przypadku setow bardzo przydatna rzecz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Audacity. Pozwala pociąć, edytować ścieżki, zmieniać poziom dźwięku. no i działa bezinstalacyjnie - idealnie do firmy... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seba nagrywaj nagrywaj odrazu z mysla o Mnie Bo tamta plytke walkuje do dzis

Fakt, muza do auta za***ista.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoja droga to brakuje mi Hvn w Ostrowie, super impreza byla... A o ile sie nie myle, to wlasnie Hvn Leszno to ten sam wlasciciel co Hvn Ostrow i wszystkie Protectory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
to wlasnie Hvn Leszno to ten sam wlasciciel co Hvn Ostrow i wszystkie Protectory.

masz racje

+ teraz ma Heaven Zielona Góra którą uważam za najlepsza imprezę w okolicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bultan musze powiedziec ze super sie sciaga i programik naprawde na 10 punktow daje mu 10 ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam program to nie wszystko. Oryginalne radio BMW nie czyta wszystkich płyt CD. Moje czyta tylko płyty VERBATIM i TITANUM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak juz jestesmy przy wymianie programow to jaki program jest dobry i bezkomfliktowy do sciagania filmow. bo Ares to juz mnie tak zciska w dolku ze nie moge sie na niego patrzec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bultan wez mnie tak po krotce zapoznaj z szybka obsluga bo kurde co innego gada koles na instrukcii a co innego jest na pulpicie. zlapalem na poczatku i nibby cos sie zciaga ale to zobacze ale jak juz cos ,mi podopwiesz bedzie latwiej. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do nagrania zwykłego audio do seryjnych radyjek polecam najnowsze pełne nero zaznaczasz nagraj cd audio przesuwasz tam plik i on już sam przerabia na audio i wypala :) jeszcze nigdy nie miałem tak że jakies firmowe radyjko czegoś nie czytało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do filmów polecam jedynie uTorrent ponieważ nie sciagniesz zadnych smieci jak aresem czy bershare czy inne...Polecam strone http://www.torrenty.org/ i tam sobie konto założyć i mieć dostęp do ciągle nowych filmików z opisami i komentarzami :) bedzie pewnosc ze zadnych smieci nie sciagniecie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bultan wez mnie tak po krotce zapoznaj z szybka obsluga bo kurde co innego gada koles na instrukcii a co innego jest na pulpicie. zlapalem na poczatku i nibby cos sie zciaga ale to zobacze ale jak juz cos ,mi podopwiesz bedzie latwiej. dzieki

ściągnąłeś sobie u-torrent z dobrych programów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi