Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ula weź mnie nie denerwuj już Ci kiedyś coś mówiłem na ten temat będziesz chciała to Ci mój koleś w Strzegomiu zrobi ma studio no i po mojej nodze widać, że zna się na rzeczy a to całe 25min jak Ty będziesz prowadziła ;) jazdy od Legnicy :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tam polewasz od razulolol ja się w 15 uwijam:-P

jak nie wiesz co to problem bo profesjonalny tattoo-majster Ci nie powie co masz sobie wydziarać:confused: bo to Ty będziesz nosiła, on Ci może pomóc w doborze stylu, miejsca pod dany wzór ale pomysł bądź wzór Ty musisz mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tatuaż tylko oddzielna dziedzina przyozdabiania ciała zwana skaryfikacja oto kilka przykładów:

https://www.google.pl/search?q=skaryfikacja&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ntWjUNOrI8_KsgbL7YDgDQ&sqi=2&ved=0CCkQsAQ&biw=1280&bih=709

Edytowane przez wisnia1419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
hehe,a ja już jeden mam i chcę drugi....

to chyba uzależnia ;)

A mówiłem żebyś na początek zrobiła jakiś malutki taki jak mój np :4:

2,5 roku go mam i jeszcze nic nowego nie chcę (z akcentem na jeszcze) a Ty już coś planujesz trzeba bylo słuchać kolegi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wiosna, wiosna Bimmery wyszykowane lub w trakcie przygotowań do sezonu a co słychać u naszych forumowych "pomazańców" ktoś ma zamiar wrzucić coś nowego zanim sezon na pokazywanie przyozdobionego ciała zacznie się w pełni :4::4::4:

Moje skromne plany na ten rok:

- lewe ramie coś w ten deseń tylko oczywiście ze zdjęciem mojego synka no i coś tam poprzerabiamy jeszcze żeby był niepowtarzalny.

niestety termin rozpoczęcia nie jest jeszcze sprecyzowany ale decyzja już zapadła :twisted:

v6198.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...