Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do grona pomazańców:D Należę również do tej grupy. Lubuję się w tribalach, choć nie tylko.

Pierwszą swoją dziarę na barku robiłem lat temu kilkanaście a drugą na łydce jakieś 2 lata temu i ciągle czuję niedosyt. Przymierzam się do rozbudowania tattoo na barku, tak by schodził na ramię i w ogóle chce by był większy.

[ATTACH=CONFIG]25574[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25575[/ATTACH]

Edytowane przez Kondziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szukam ciekawego wzoru na tatuaż. Coś z biomechaniki w takim klimacie:

vqjg.jpg

Bez czaszek i innych bzdur. Może to być układ rozrządu z wałkami, łańcuchem, zaworami, tłokami...

Gdyby ktoś widział coś ciekawego proszę wrzucić, z góry dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę doradzić, że najlepiej usiąść na godzinę-dwie przed netem, obejrzeć setki zdjęć i z kilku powybierać ciekawe motywy i zebrać to w jedną całość. Nie ma sensu modyfikowanie jakiejś dziary, której fotę widziałeś w necie, powód jest prosty - ktoś już ma podobną a tatuaż ma być jedyny w swoim rodzaju. Ja jakoś w październiku-listopadzie wybieram się na przerobienie swojego na ramieniu na kolorowy rękawek z przygotowaniem na przejście do dołu pleców i też mnie czeka siedzenie i szperanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden dobry tatuazysta nie wydziara kopii customowego tatoo, pomysl nad swoim motywem

nie szukaj tatuazu tylko jakis obraz, zdejcie, grafike itp.

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zbliża się konwent we Wrocławiu można tam spotkać elitę tattoo-majstrów z Polski i nie tylko a oprócz tego konkursy, koncerty ogólnie bardzo fajna i klimatyczna impreza :2bacik:

No i można tyle dzieł sztuki na ciałach zobaczyć że, aż mózg się lasuje:dance:

Polecam

Bilety | Festiwal tatuażu Cropp Tattoo Konwent we Wrocławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Coś ostatnio mało "pomazańców" pokazuje swoje dziarki więc na zachętę wrzucę kilka wzorków które ostatnio mi wpadły w oko uklon_bmw

Ostatnimi czasy sporo nowych osób się pokazało i może nie wiedzą o takim temacie a mają jakieś obrazki na sobie :?::?::?:

Edytowane przez wisnia1419
"nowi"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Hej! Jestem ze śląska i myślę nad zrobieniem tatuażu. Polecicie jakiś fajny salon? Tak w rozsądnych cenach. Jestem studentką, więc nie mam na tatuaż kilku tysięcy, a też nie chce nic dużego.

Na Śląsku jedyny który znam sprawdzony to rock'n' roll w Katowicach chyba na warszawskiej ulicy o ile pamiętam tylko tani nie są ale ich prace uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na nogę amor OK, ja potrzebuję coś na ramię bo chcę zakryć to co robiłem jeszcze w wojsku.

Dzwoniłem do Admina by zapytać o jakieś rysunki/ przekroje silników BMW ale nic takiego nie ma, w BMW DEX Lubin też nie pomogli.

Ten wzór od Iksa z turbiną daje radę  ?

20170810_185808.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...