Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Byłem dziś przedpremierowo na Godzilli.

Ogólnie na Filmwebie dostała ode mnie 8/10.

Fabularnie fajnie, efekty też. Główne minusy za które ocena obniżona to:

UWAGA, PONIŻEJ MOGĄ POJAWIĆ SIĘ SPOJLERY

a) Na plakatach i zwiastunach robiła kolosalne wrażenie. Miała to być największa Godzilla w dziejach kinematografii. Większa od wieżowców itd.

A tutaj lipa. Godzilla przeciska się między japońskimi budynkami, jeden z nich ją przygniata. WTF?!

b) Trochę przydługawo. Film momentami się ciągnął, nudne wstawki, mało akcji

c) To pewnie kwestia kina ale w Pasażu Grunwaldzkim nagłośnienie raczej kiepskie. Chciałem poczuć ciary kiedy bestia ryknie. A tu z głośników sączył się jedynie głośny wrzask. Ale do efektów dźwiękowych z Transformersów jeszcze bardzo daleko. Nie było wibracji powietrza ;) a szkoda.

Plusy za samą postać Godzilli. Bardzo fajnie zrobiona choć "niska". Fabuła - ciekawa. Efekty specjalne - na poziomie (aczkolwiek film cholernie ciemny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank sie przejde na Godzille. Po pierwsze sentyment po drugie zwiastun mnie powalil ;) Pirooz nie oczekiwales zbyt duzo po tym filmie ? Jak Pacific Rim wchodzil do kin wiedzialem, ze niebedzie tam pozadnej fabuly. Film ogladalem dla walczacych mechow i dobrych efektow. Niezawiodlem sie. Scena mecha uzywajacego tankowca jako baseball'o poprostu rewelka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank sie przejde na Godzille. Po pierwsze sentyment po drugie zwiastun mnie powalil ;) Pirooz nie oczekiwales zbyt duzo po tym filmie ? Jak Pacific Rim wchodzil do kin wiedzialem, ze niebedzie tam pozadnej fabuly. Film ogladalem dla walczacych mechow i dobrych efektow. Niezawiodlem sie. Scena mecha uzywajacego tankowca jako baseball'o poprostu rewelka ;)

Nem, nie miałem żadnych zastrzeżeń do fabuły :D była ciekawa. Jedynie akcja się trochę dłużyła. Chodziło mi jedynie o to, że względem zwiastunu i zapowiedzi pomniejszyli trochę Godzillę.

Pacific Rim się zgadzał ze zwiastunem :P

A teraz z niecierpliwością czekam na najnowszych Transformersow ;)

P.s. chce ktoś zniżkowego smsa na maraton filmowy Enemef X-Meni? Więcej info na enemef.pl ;)

...a tak sobie z nudów siedzę na Tapatalku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Od siebie mogę polecić:

Szwedzki dramat Zło (Ondskan)

W skrócie: młody gieroj trafia do internatu bananowej młodzieży i etykiety lat 50. Polecam z pełna odpowiedzialnością :wink:

( w propozycjach jest druga część )

Komedia Sekspedycja (sexdrive)

Najlepiej po browarku :P Film lekki i z humorem, w roli głównej pontiac gto z 69r

Sekspedycja (2008) Lektor PL - cały film - video w cda.pl

Komedia Norbit

Eddie Murphy gra w filmie 3 główne role. Za***iste :mrgreen:

NORBIT 2007 LEKTOR PL Cały Film - video w cda.pl

Reszty nie bede powtarzać bo przewinęła się na wcześniejszych stronach masa filmów które bym polecił, jak Zielona Mila, Nietykalni, Chłopiec w pasiastej piżamie, Wróg u bram, Rytuał, Ksiądz itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...