Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Ruszyła rekrutacja na stanowisko:

Pracownik Montażu Silnika w nowej fabryce Mercedesa zlokalizowanej w Jaworze.

Rekrutacja prowadzona przez Ranstadt ale umowa podpisywana bezpośrednio z Mercedes Benz Manufacturing Poland.

Zainteresowani uzyskają informacje tutaj:

 

https://www.randstad.pl/mercedes/

 

Ja tam pracuję od lutego, Młoda od czerwca więc ścieżki przetarte B|

Zdecydowanie polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Amazon w Okmianach poszukuje do utrzymania ruchu (działu technicznego):

 

Techników - Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik/Elektryk

Brygadzistów - Mistrz Utrzymania Ruchu

Kierowników - Kierownik Sekcji Utrzymania Ruchu i Infrastruktury

 

Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik/Elektryk

OPIS:
Amazon poszukuje kandydatów na stanowisko Reliability Engineering Technician, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie. Zatrudniona osoba dołączy do zespołu w jednym z naszych wysoce zautomatyzowanych, dynamicznie działających centrów logistycznych.

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA:
Osoba pracująca na stanowisku Reliability Engineering Technician ma zagwarantować przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa, terminową realizację konserwacji zapobiegawczej przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów oraz wysoki poziom dostępności sprzętu poprzez stałe wprowadzanie udoskonaleń.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Nadawanie priorytetu najlepszym praktykom BHP we wszystkich wykonywanych zadaniach

Przeprowadzanie zaplanowanej konserwacji zapobiegawczej w odniesieniu do całego wyposażenia obiektu

Szybkie reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem, oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek

Działanie na rzecz ciągłego wprowadzania udoskonaleń poprzez wyciąganie wniosków z awarii oraz przesyłanie uwag i sugestii dotyczących udoskonaleń za pośrednictwem kierownika liniowego

Zapewnianie wysokiego poziomu dostępności sprzętu klientom wewnętrznym

Wspieranie osób pracujących na stanowisku Senior Reliability Engineering Technician i korzystanie z ich zasobów wiedzy


PODSTAWOWE WYMAGANIA:

Wszechstronne umiejętności z zakresu urządzeń elektrycznych i mechanicznych

Doświadczenie w pracy z systemami planowania konserwacji zapobiegawczej

Doświadczenie w wykrywaniu usterek w systemach automatyzacji i zmechanizowanego sprzętu do przenoszenia towarów

Umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych

Podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych

Doświadczenie w konserwacji przenośników oraz w pracy z inwerterami/sterownikami silników

Doświadczenie w pracy wymagającej przestrzegania odpowiednich standardów i przepisów BHP

Doświadczenie w zarządzaniu wykonawcami zewnętrznymi

Gotowość do pracy zmianowej w środowisku całodobowym


PREFEROWANE KWALIFIKACJE:

Doświadczenie w obsłudze rozdzielni wysokiego napięcia

Doświadczenie w pracy z maszynami sortującymi

Doświadczenie w zakresie konserwacji/konfiguracji skanerów kodów kreskowych

Doświadczenie w pracy z maszynami drukującymi i etykietującymi

 

Mistrz Utrzymania Ruchu

 

Firma Amazon poszukuje osób z doświadczeniem do pracy na stanowisku Senior Reliability Engineering Technician. Zatrudniona osoba dołączy do zespołu w jednym z naszych wysoce zautomatyzowanych, dynamicznie działających centrów logistycznych.

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA:
Osoba na stanowisku Senior Reliability Engineering Technician ma zagwarantować przestrzeganie przepisów i zasad dotyczących bezpieczeństwa, terminową realizację konserwacji zapobiegawczej z zachowaniem wysokich standardów oraz wysoki poziom dostępności sprzętu poprzez ciągłe doskonalenie rozwiązań.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

propagowanie najlepszych praktyk w zakresie BHP i monitorowanie współpracowników pod kątem przestrzegania przez nich propagowanych zasad,

podejmowanie praktycznych działań i wykazywanie się fachową wiedzą merytoryczną w kontekście całego zmechanizowanego sprzętu do przenoszenia towarów w budynku,

prowadzenie interaktywnych szkoleń i pełnienie funkcji mentora dla pracowników technicznych na zmianie,

wspieranie kierownika liniowego i nadzorowanie prac na zmianie pod jego nieobecność,

zapewnianie wysokiego poziomu dostępności sprzętu dla klientów wewnętrznych,

wspieranie stałego doskonalenia systemów w standardowy sposób w ramach całej sieci w UE,

nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji zawodowych na różnych szczeblach w ramach całej organizacji.


PODSTAWOWE WYMAGANIA:

duże umiejętności w zakresie urządzeń elektrycznych i mechanicznych i co najmniej 5-letnie doświadczenie w automatyce lub złożonych środowiskach ze zmechanizowanym sprzętem do przenoszenia towarów,

solidne podstawy wiedzy w zakresie systemów kontroli opartych na sterownikach PLC,

doświadczenie w pracy z systemami CMMS (Computerized Maintenance Management Systems) przy planowaniu proaktywnych prac konserwacyjnych i rejestrowaniu zadań reaktywnych,

znajomość wskaźników całkowitej efektywności wyposażenia (OEE) i jego wydajności,

znajomość wymagań dotyczących zachowania zgodności z przepisami,

doświadczenie w pełnieniu funkcji mentora i wspieraniu rozwoju młodszych techników,

doświadczenie w zarządzaniu wykonawcami zewnętrznymi,

potwierdzona w praktyce umiejętność rozwiązywania problemów pod dużą presją,

umiejętność porozumiewania się w języku angielskim (pisemnie i ustnie) i w języku lokalnym na poziomie CEFR B2 lub wyższym,

gotowość do pracy zmianowej w środowisku całodobowym.



PREFEROWANE KWALIFIKACJE:

potwierdzona w praktyce umiejętność nadzorowania innych osób w zespole i wpływania na ich postępowanie,

potwierdzona w praktyce umiejętność jednoczesnej realizacji kilku różnych projektów i prac oraz nadawania im priorytetów,

doświadczenie w zarządzaniu wieloma wykonawcami zewnętrznymi,

doświadczenie w pracy w środowisku wieloobiektowym.

 

Kierownik Sekcji Utrzymania Ruchu i Infrastruktury

 

Reliability Engineering Area Manager (m/k) [Kierownik Sekcji Utrzymania Ruchu i Infrastruktury]

OPIS
Amazon poszukuje kandydatów na stanowisko Reliability Engineering Area Manager mających doświadczenie w pracy o podobnym charakterze. Zatrudniona osoba dołączy do zespołu w jednym z naszych wysoce zautomatyzowanych i dynamicznie działających centrów logistycznych.

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA:
Osoba pracująca na stanowisku Kierownika Sekcji Utrzymania Ruchu i Infrastruktury pełni funkcję Kierownika Liniowego w zespole techników-inżynierów. Głównym obszarem jej zainteresowania jest bezpieczeństwo, o które dba poprzez szkolenie i rozwój członków zespołu. Jej zadaniem jest zagwarantowanie wysokiego poziomu dostępności sprzętu. Aby je zrealizować, nadzoruje przebieg całej konserwacji zapobiegawczej oraz dba o przestrzeganie wewnętrznych procesów i procedur.

NAJWAŻNIEJSZE OBOWIĄZKI:

Prowadzenie i wspieranie zespołu oraz pełnienie funkcji mentora poprzez odkrywanie barier, które uniemożliwiają personelowi pracę w bezpieczny, standardowy i skuteczny sposób; współpracowanie z zespołem i całą siecią w celu wykorzystania dostępnej wiedzy technicznej i opracowania rozwiązań

Wspieranie osoby zatrudnionej na stanowisku Kierownika Działu Utrzymania Ruchu i Infrastruktury w ramach współpracy z działem bezpieczeństwa i kadrami kierowniczymi odpowiedzialnymi za obiekt w celu wdrażania, rejestrowania i kontrolowania programów bezpieczeństwa i zachowania zgodności z przepisami – wszystko to z myślą o zapewnieniu bezpiecznego środowiska pracy całemu personelowi

Wdrażanie standardów obowiązujących w całej sieci oraz ukierunkowanie działań na prowadzenie konserwacji zapobiegawczej w celu zapewnienia wysokiego poziomu dostępności sprzętu naszym klientom wewnętrznym

Zapewnienie wystarczających kompetencji technicznych na obsługiwanych zmianach poprzez zorganizowanie programu szkoleniowego w ramach zespołu oraz zarządzanie jego realizacją

Zarządzanie lokalnymi projektami lub udzielanie wsparcia projektom realizowanym na obszarze UE, zależnie od poleceń przełożonego

Gotowość do pracy w systemie zmianowym w celu zachowania dobrych relacji z zespołem i zyskania wiedzy o codziennej pracy


PODSTAWOWE WYMAGANIA:

Duże doświadczenie praktyczne w dziedzinie inżynierii obejmujące m.in. zarządzanie pracownikami

Ukończenie studiów licencjackich na akredytowanej uczelni na kierunku technicznym (inżynieria przemysłowa, elektryczna, mechaniczna lub budownictwo) lub ponad 2-letnie doświadczenie w pracy w zespole inżynierów Amazon

Wysoki poziom umiejętności dotyczących urządzeń elektrycznych i mechanicznych

Doświadczenie w pracy ze sprzętem zautomatyzowanym, w tym z maszynami pakującymi oraz systemami sortującymi i przenoszącymi

Zaawansowany poziom umiejętności komunikowania się w języku angielskim (w mowie i piśmie) oraz w języku lokalnym

Doświadczenie w pracy wymagającej przestrzegania odpowiednich standardów i przepisów BHP

Zaawansowany poziom umiejętności obsługi programów komputerowych (MS Office, CAD)



PREFEROWANE KWALIFIKACJE:

Praktyczna znajomość specjalistycznego sprzętu inżynierskiego i wyposażenia technicznego wykorzystywanego w centrum logistycznym oraz procedur dotyczących prac konserwacyjnych i bezpieczeństwa

Doświadczenie w pracy z systemami kontroli opartymi na sterownikach PLC

Doświadczenie w zarządzaniu projektami

Znajomość programów CMMS

Doświadczenie w korzystaniu z metodologii Kaizen i uczestniczeniu w procesach ciągłego doskonalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 31.08.2018 o 17:03, Forest napisał:

Ruszyła rekrutacja na stanowisko:

Pracownik Montażu Silnika w nowej fabryce Mercedesa zlokalizowanej w Jaworze.

Rekrutacja prowadzona przez Ranstadt ale umowa podpisywana bezpośrednio z Mercedes Benz Manufacturing Poland.

Zainteresowani uzyskają informacje tutaj:

 

https://www.randstad.pl/mercedes/

 

Ja tam pracuję od lutego, Młoda od czerwca więc ścieżki przetarte B|

Zdecydowanie polecam :D

 

 

Rusza kolejna fala rekrutacji.

W kwietniu można już rozpocząć.

Darmowe autobusy z Lubina, Polkowic, Legnicy, Wałbrzycha.

Pracuje juz kilka osób z Maxbimbra.

Naprawdę najlepsza firma w której dotąd pracowałem.

Zapraszamy ?

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Firma Objectivity w której pracuje poszukuje wielu specjalistów IT, developerów, QA ale także osoby nietechniczne.

Jeśli ktoś z was ma dość korpo i szuka fajnego pracodawcy to podeślijcie CV, mogę polecić co ułatwi rekrutacje.

Jest też parę wakatów nietechnicznych, związanych m.in z działem managmentu.

Aktualna lista ofert pracy znajduje się tutaj: https://joinus.objectivity.co.uk/oferty/

 

W razie pytań prv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej,

 

Praca szuka człowieka.

Otworzyłem firmę zajmującą się wyrobami gumowymi i potrzebuję rąk do pomocy.

Praca od zaraz.

Stawka godzinowa zależna od dyspozycyjności i tempa uczenia się. Widełki wstępnie 16-20zł na rękę/h wraz z nabieranym doświadczeniem więcej.

 

Praca w miarę prosta, z batem nad głową nie stoję. Szarpać się dużo nie trzeba (no chyba, że gwint zerwie :D).Potrzebuję kogoś kto ma łeb na karku i nie wsadzi mi rękę w maszynę tam gdzie nie trzeba. Idealna sprawa dla lubiacych majsterkowanie bo pracy z wiertarkami/szlifeirkami i innymi narzędziami to chleb powszedni.

 

Atmosfera na hali bardzo przyjemna, pracujemy tam w małym zespole i się dobrze zżyliśmy.

 

Do wszystkiego przyuczymy.

 

Kontakt do mnie 783-886-325. Jak nie odbiorę proszę o sms na pewno oddzwonię.

Praca na Zakrzowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Nie każdy z Was ma FB/Linkedin to postanowiłem wrzucić info też tutaj:

Życie bywa zaskakujące jak pudełko czekoladek. Właśnie się dowiedziałem, że firma z którą współpracuje postanowiła docenić to co dla niej robiłem w ostatnim roku. Czyli pomocy w otwarciu i stworzeniu praktycznie od zera salonu sprzedaży, dbanie o jego nieustanny rozwój, przekazywanie wszystkich swoich najlepszych pomysłów co do dalszego rozwoju, dbanie o ekspozycję salonu, zarówno stacjonarnie jak i w mediach społecznościowych, dbanie o wizytówkę google i zdobywanie pozytywnych relacji i opinii od klientów. Realizowanie wszystkich targetów i celów sprzedażowych. Nawet w trudnych miesiącach roku jak styczeń czy luty, a także w ekstremalnym marcu 2022 cele zostały w pełni zrealizowane mimo tego co się obecnie dzieje na rynku. Szkolenie pracowników, przekazywanie wszechstronnej wiedzy i dzielenie się nią z kolegami. Pomoc na każdym kroku, każdemu, ze współpracowników, prace w zdrowiu i chorobie, pracę w ramach czasu poświęconego rodzinie, udawaniu, że nie znam stwierdzenia "work and life balance". Wykonywaniu wszelkich powierzony zdań, bez zastrzeżeń uwag od przełożonych. W ramach swojego motto #weplayfair, podjęła decyzję o nie przedłużaniu ze mną umowy o pracę. Postanowiłem, w związku z tym napisać ten post, aby moim bliżsi i dalsi znajomi wiedzieli, że od 23.04.2022 jestem wolny i w pełni dyspozycyjny do współpracy. Ci co mnie znają to wiedzą jaki jestem i co potrafię, nie muszę ich zapewniać o starannym podejściu do każdego zadania, do pełnego zaangażowania jaki wnoszę w każdy projekt, o tym, że jestem "nie głupi", potrafię radzić sobie w każdej nawet najbardziej stresującej sytuacji, że jestem raczej lubiany, szybko i łatwo znajduje odpowiedni język, z każdym. Nie ma dla mnie ani trudnych klientów, ani tym bardziej trudnych pytań czy zadań. Radzę sobie z każdym systemem operacyjnym #macos, #ios #ipados #windows. Nie obce mi są programy #office #word #excel #microsoft365 #subiekt i wiele innych. Nie mam najmniejszego problemu z obsługa komputerów, tabletów, routerów, telefonów oraz wszelkiego innego sprzętu. Od wielu lat jeżdżę samochodem sporo i czas gdy musiałem być pierwszy na każdych światłach mam już dawno za sobą. Bardzo szybko przyswajam wiedzę i dostosowuje się niczym kameleon do warunków. Bardzo lubię wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne, jestem urodzonym gadżeciarzem. Nie jest mi obcy marketing, wszelkiego rodzaju, zarówno tradycyjny jak i w kanałach nowoczesnych. Strony internetowe, sklepy internetowe, sprzedaż na allegro, kampanie marketingowe, online #googleads, #facebookads, prowadziłem już 20 lat temu, jak jeszcze to nie było modne. O eCommerce pisałem jeszcze jak nieistnialo Allegro, a Facebook nie był nawet w planach, a ogłoszenie i handel odbywałaby sie na giełdach komputerowych i samochodowych lub w Auto giełdzie Bardzo lubię ludzi i nawiązywanie kontaktów. Do każdego klienta mam takie samo podejście, niezalenie od tego czy kupuje, śrubkę za 20 gorszy, czy dwa tiry najnowszych #iPhone. Dogadam się z każdym, pracodawcą i nawet najtrudniejszą załogą. Nie mam problemu z kontaktami, z obcokrajowcami, w ostatnim roku, wśród moich klientów było takich bardzo wielu.
Mogę pracować jako; #handlowiec ,#DoradcaKlienta, #Przedstawiciel Handlowy, #kierownik, #manager , #analityk, #specjalista #eCommerce, #sprzedawca i pewnie na jeszcze bardzo wielu innych stanowiskach.
A to wszystko w naprawdę, bardzo przystępnym abonamencie miesięcznym. Może opakowanie już ma lata świeżości za sobą, ale dla wielu to może być plus. Jest tylko jeden haczyk, dostępna tylko jedna sztuka tego produktu, to spiesz się zanim ubiegną Cię inni.
Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu, jeśli nie to będę wdzięczny za udostępnienie.
 
P.S.
Wiem trochę przydługi post wyszedł, ale co zrobić, ze mam #lekkiepióro i lubię sobie popisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...